Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Retopal I Ekoret Prosto Z Kopalni - Brał Ktoś?


robertokot25

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dzisiaj przywieżli nie jest bardzo mokry ale trzeba worki rozcinać i dosuszać a granulacja różna i grubszy i drobniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał - granulacja jak widać-drobny groszek -znacznie lepiej wygląda niż jesienią tzn sam drobny groszek.Kupiony w big bag -3/4 worka lekko wilgotna a na dole wiecej wilgoci.Nie powiem jak się pali bo musi podeschnąć.Frakcja bez porównania z kareną a o cenie nie wspomnę -600 zł z przesyłką.Jesienią znacznie lepiej się spalał niż z kareny i mniej go szło.

post-6352-0-92666400-1518865493_thumb.jpg

post-6352-0-11265800-1518865585_thumb.jpg

post-6352-0-14489800-1518865672_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał - granulacja jak widać-drobny groszek -znacznie lepiej wygląda niż jesienią tzn sam drobny groszek.Kupiony w big bag -3/4 worka lekko wilgotna a na dole wiecej wilgoci.Nie powiem jak się pali bo musi podeschnąć.Frakcja bez porównania z kareną a o cenie nie wspomnę -600 zł z przesyłką.Jesienią znacznie lepiej się spalał niż z kareny i mniej go szło.N

Na zdjęciach jest eko-miał z pgg dobrze rozumiem? Jeśli tak to dziś zamawiam big-baga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie będzie tak dobrze z tym "ekomiałem". :). Każdy by tak chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś za tydz wsypię -teraz podsycha.Miałam tonę przed sianym i spalał się o niebo lepiej.Teraz ten z tej dostawy wygląda jeszcze  lepiej -jakbyś kupił ekogroszek tylko o drobniejszej frakcji-nie widać pyłu jak w karenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak daje sobie radę ten ekogorszek retopal przy większych mrozach? Obecnie palę czymś podobnym do ekomiału 24mj, przy obecnych temperaturach do -8-10 radzi sobie całkiem fajnie(powierzchnia ogrzewana 250m2 + CWU wychodzi średnio 25 kg/dobę). Teraz starszą mrozami pod -20 i boję się że może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa zasypu z takiego big baga idzie jakos sensownie nabierac  z niego ten opał moze stac na wolny powietrzu pod folia?

Ma wzmacniane boki więc jest stabilny i można wybierać potrzebną ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greenpal doszedł , frakcja super praktycznie bez miału. W poprzednich sezonach nazywał ekomial Rokita. Przynajmniej ja taki kupowałem w Węglobudzie  Żory. Zasypałem na próbę parę kilo póżnym wieczorem powinien pojawić się na palniku.

post-67642-0-78616400-1519232378_thumb.jpg

post-67642-0-80487000-1519232390_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.