Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Miejscem Montażu


OlaP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam mały problem z umiejscowieniem grzejnika. Moja kuchnia tak wygląda na chwile obecną

<kuchnia 1>

poglądowy rysunek, grzejnik zaznaczony na czerowno.

Nie chodzi mi dokładnie o podłączenie, bo jest możliwość przemieszczenia podłączeń. Natomiast to na czym mi zależy, to chciałabym żeby blat łączył sie z parapetem pod oknem.

<kuchnia 2>

 

Moje pytanie brzmi, gdzie zamontować grzejnik, żeby spełniał swoje funkcje?

aaa... drzwi po prawej to drzwi główne wejściowe do kuchni, te na dole to do spiżarki

post-42051-0-07599700-1342106321_thumb.png

post-42051-0-66693800-1342106324_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może pomyśleć o takim blacie składanym , który rozkłada się kiedy jest potrzebne dodatkowe miejsce do prac w kuchni.Pomysł kolegi vernala jest dobry , ale ja myślę , że blat na stałe zamontowany to przytłumi moc grzejnika.

Edytowane przez albodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało powierzchni roboczej mam ;) ale dzięki za pomysł :)

Możesz go nawet zabudować szafką byle był przepływ powietrza z dołu do góry przez wspomniane otwory w blacie ( są gotowe i można to estetycznie zrobić ) a sama szafka na nóżkach wysokości jak masz pozostałe w kuchni ale bez blendy na dole ( to ta maskownica pod drzwiczkami ). Kiedyś też miałem taką małą kuchnie i kombinowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dawnych , komunistycznych czasach grzejniki w kuchni były często instalowane na poziomie 2m.

Nie wiem jak wygląda ściana nad szafkami stojącymi, ale można powiesić grzejnik na ścianie z oknem, nad blatem, musiałby być inny, np drabinkowy, ale może wystarczy.

Zresztą ja w kuchni nie mam grzejników ani grzanej podłogi.

pozdr,

Edytowane przez sambor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob ogrzewanie podlogowe jak jeszcze mozesz zeczywiscie blatow duzo chyba ze lubisz duzo pichcic w kuchni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz go nawet zabudować szafką byle był przepływ powietrza z dołu do góry przez wspomniane otwory w blacie ( są gotowe i można to estetycznie zrobić ) a sama szafka na nóżkach wysokości jak masz pozostałe w kuchni ale bez blendy na dole ( to ta maskownica pod drzwiczkami ). Kiedyś też miałem taką małą kuchnie i kombinowałem .

Pomysł bardzo mi się podoba, chyba się do niego zastosuje ;) bo z miejscem w kuchni jest nieciekawie, tym bardziej ze mam w planie wstawienie zmywarki w tym miejscu gdzie obecnie znajduje się grzejnik i zabudowę właśnie tym blatem.

Dziękuję za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.