Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Paliłem Rokitą, miałem 23 z Piasta i miałem 24 z Ziemowita - na ekoenergii szły bez problemu. Oczywiście więcej popiołu ale co dziwne nie schodziło go wcale dużo więcej niż groszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Emilien napisał:

Pesel służy temu żeby  kupił bez akcyzy jako gospodarstwo domowe

Nie zrozumiałeś dygresji. Pesel i odemnie brali. Ale ani razu kwitu na jego wykorzystanie nie dostałem. Przyjeżdżał taki bidok co przerzuca tony własnymi rękoma dziennie za grosze dał kartkę od szefowej i ewrntualne drobne do wydania. No i co mu zrobisz? 

W końcu się wk. I zacząłem z internetów zamawiać. Kwity zawsze były. Jak i z PGG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (środa) do 16:00 powinno się rozstrzygnąć, czy od lutego obniżą vat na węgiel do 8%.

Wg harmonogramu od 13:00 do 15:00 mają być głosowania: https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agenda.xsp

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sirocco napisał:

Dziś (środa) do 16:00 powinno się rozstrzygnąć, czy od lutego obniżą vat na węgiel do 8%.

Wg harmonogramu od 13:00 do 15:00 mają być głosowania: https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agenda.xsp

Dzień dobry

Jak tam z głosowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik BIGBAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poluje na greena i jakoś tego nie widzę , poszedłem zalać kawę, przychodzę i  już jest po ptokach.... jak długo wisiał 5 sek ?? kto to kupi w tym czasie ?? u mnie wisi w koszyku 3 tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Elka1983 napisał:

Tak trzeba było zjechać niżej. Był tak krótko że nawet do koszyka nie dodałam

No właśnie mam nie najlepszy internet w pracy więc pewnie szybkość połączenia przesądziła 😁 No trudno chyba Karlik wjedzie 

Edytowane przez Wojtas1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.