Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się dzisiaj 2 tony karlika w workach kupić a celowałem w big bag :) ale przez pośpiech źle kliknąłem, w sumie bez różnicy dla mnie , około 7 dodałem do koszyka o 9 udało się przejść do formularza zapłać ale nie wchodziło, dopiero o 10 jak klikałem jak szalony poszło dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Premier napisał:

Jak już jestem w kasie czyli na ostatniej stronie i pojawi się dostępność tego produktu, to trzeba odświeżyć stronę  czy klikam od razuzłóż zamówienie? Jak to u was z tym wyglądało?

Nie trzeba nic odświeżać, jak tylko będzie towar dostępny to po kliknięciu Złóż zamówienie samo już przejdzie dalej,w każdym razie ja tak miałem. 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni odrzucać żądania co 5 sec bo to już przesada. Odpytywanie co 10sec zmniejsza obłożenie o połowę i jest wystarczające. Niestety mamy sytuację gdzie PGG jako jedyne na rynku ma cenę która nie odstrasza, dodatkowo nie wiadomo co nasz nierząd wymyśli więc ludzie kupują na zapas.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były eksperymenty z zabawą na firewallu x tygodni temu. Jak sądzę admini mają "prikaz" z góry aby nie odrzucać nikogo, stąd żadnych sprytnych regułek na firewallu. Lud ma mieć możliwość zakupu! I tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff dobrze, że zdążyłem przed świętami z zakupem bo teraz widzę destylatory rozpropagowane na maxa masakrują tą stronę, przed 15stą to nawet nie sprawdzisz co z zamówienem 😉 za to po 15stej chodzi jak złoto 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BrodatySQ napisał:

Powinni odrzucać żądania co 5 sec bo to już przesada.

To i tak 1/5 tego co robią klikacze co F5 co sekundę klikają. Raz tego distilla odpaliłem na próbę i stwierdziłem, że marne szanse na zakup z tym. W momentach kiedy strony nie wczytuje w ogóle, ręcznie można zatrzymać wczytywanie i odświeżyć stronę, natomiast distill w takim przypadku wisi na wczytywaniu nawet 40-50 sekund. Stąd niektórzy mają opóźnienie z alertem i najczęściej jest już po ptokach albo distill w ogóle nic nie wykryje. Tak w ogóle to jak na youtube patrzyłem jak tego distill ustawić to gość ostrzegał żeby ustawić losowe odświeżanie bo można dostać bana na IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u mnie w piwnicy już tona karlika 😁. Worki 17 razy lepsze od czarnej perły . Ogolnie najlepsze jakie kiedykolwiek mialem do czynienia . Zawartość pierwszego lepszego worka . Nie ma wody na worku . Towar lekko wilgotnawy . Nie ma też kamienia na dzień dobry , to się zobaczy późnej . 

Dzień zakupu 14 grudnia . Kurier Pocztex spoko Ukrainiec , też przywoził mi perłę . 

Tak że ja zadowolony , dzięki za pomoc . Iiiiiiii powodzenia 👍

Edytowane przez FAFAŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Speedo napisał:

hm, mam w koszyczku małe conieco, może trzeba świnkę rozbić i zapasy robić...

 

Z mojego punktu widzenia po tym, co widzę jak ludzie walczą o zakup tego węgla jak w jakiejś grze przypomina mi tutaj się Squid Game i jedna wielka walka kto lepszy, to różnie może być... Niby węgiel w skupach / kopalniach ma tanieć zostało 3,5 msc do końca sezonu grzewczego, ale pytanie co dalej? Bo nikt nie wie czy jesienią zimą 2022 r. sytuacja nie będzie podobna, albo gorsza. Kilka tygodni temu w tym dziale ktoś pisał, że zakup węgla odbywa się płynniej i powoli sytuacja się stabilizuję. Ja widzę, że jednak nie o godzinach w których kiedyś był towar dostępny strona pada. I nie ważne jakie masz łącze LTE/5G/Światłowód i super szybki komputer / telefon, to i tak strona nie nadąża jest tyle chętnych ludzi z całej Polski na zakup tego węgla. Dzisiaj strona była tak przeładowana, że nie było płynności przesłu danych przez 10-15 minut... Wiadomo liczy się zręczność i obecność, ale na moje oko, co raz więcej ludzi chce mieć dobry i sprawdzony opał. Z dnia na dzień z tygodnia na tydzień jest ich, co raz więcej. Jeden wielki wyścig szczurów jak za karpiem kiedyś w lidlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XZONE

-18 w nocy -10 w dzień swoje zrobiło. Kupowacze po 3-5 worków za parę groszy na bieżąco na lokalnych składach po 1500, i Ci co się dopiero obudzili poszli i idą dalej po rozum, że trzeba poszukać i próbować taniej kupić od razu choć tonę. Efekt jest widoczny gołym okiem na PGG. Szczególnie od czasu nastania mrozów by był już luz relax na PGG przed mrozami po zmianie godzin. Przyjdzie wiosna, pies z kulawą nogą do sklepów i na składy z węglem nie zajrzy. Tak jest co sezon. Wtedy ceny staną się normalne (aktualnie do nowych warunków) wszędzie, i nikt się zabijał nie będzie o węgiel. Wtedy to jest czas na  kupowanie opału, a nie czekanie do grudnia, stycznia czy kupowanie za stówę co chwila lokalnie do bagażnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

104009539_Screenshot2021-12-28at21-09-55Walkaoogie(1981)-Zdjcia(Galeria)Filmweb.png.3a72d407ec6eccd8621c1fe16dc875a2.png

                                  ...........KUPIŁEM 2 TONY W SKLEPIE PGG...........

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee... no elegancko 🙂 Brawo za udana akcję. Niemal jak za komuny. Człowiek uciekał na chatę z czymkolwiek co się udało w sklepie wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.