sirocco Opublikowano 20 Grudnia 2021 #526 Opublikowano 20 Grudnia 2021 (edytowane) Karlik w workach długo jest bo już co najmniej 12min - ale tylko z odbiorem osobistym i limitem 10 worków na dobę. 11:20 do 11:22 czyli ponad 1min był karlik na palecie Edytowane 20 Grudnia 2021 przez sirocco
BrodatySQ Opublikowano 20 Grudnia 2021 #527 Opublikowano 20 Grudnia 2021 1 minutę temu, Mazur87 napisał: teraz jest Karlik na tony w workach. Był dziś ekomiał? Od 8 rano nie widziałem a obserwuje w miarę regularnie. Nadal dostępny Karlik w pojedynczych workach z odbiorem osobistym.
Mirek1973 Opublikowano 20 Grudnia 2021 #528 Opublikowano 20 Grudnia 2021 jak to jest jak mam w koszyku tone to moge zwiekszyc potem na 3 ? czy w ogole da sie kupic np 5 ton na raz ?czy im mniej tym szansa wieksza jak z praktyki to wygląda?
Gość Emilien Opublikowano 20 Grudnia 2021 #529 Opublikowano 20 Grudnia 2021 7 minut temu, BrodatySQ napisał: Od 8 rano nie widziałem a obserwuje w miarę regularnie Co tu obserwować ? Rano brałem Karlika i był przez 45sekund.
Arnonim Opublikowano 20 Grudnia 2021 Autor #530 Opublikowano 20 Grudnia 2021 @Mirek1973 Ty masz zamiar kupić, czy tylko nabijasz sobie posty ?
Mirek1973 Opublikowano 20 Grudnia 2021 #531 Opublikowano 20 Grudnia 2021 Teraz, Arnonim napisał: oczywiscie ze chce ale na razie udalo mi sie wrzucic w koszyk a nie mam co dzien czasu zeby siedziec w necie i odswiezac ajak jestem to np jak dzis zonk z ekomiałem...
BrodatySQ Opublikowano 20 Grudnia 2021 #532 Opublikowano 20 Grudnia 2021 10 minut temu, Emilien napisał: Co tu obserwować ? Rano brałem Karlika i był przez 45sekund. Czekam na ekomiał, więc obserwuje i czekam aż będzie dostępny. Mam już tonę Karlika i czekam na dostawę. Chce jeszcze sprawdzić Greenpala i Pieklorza. Niebawem kupuje dam i chce mieć kilka opałów na proby.
Podhale Opublikowano 20 Grudnia 2021 #533 Opublikowano 20 Grudnia 2021 Jeszcze karlikiem nie palilem bo na razie się suszy. Różnica kolosalna pomiędzy zawartością tego co się znajduje w worku Karlika i Pieklorza. Pieklorz czyściutki idealnie bez żadnych zanieczyszczeń, zero miału a w worku Karlika dużo miału i drobnicy. Wilgotność podobna. Nie wiem jednak jeszcze jak ze spalaniem Karlika.
kamis14 Opublikowano 20 Grudnia 2021 #534 Opublikowano 20 Grudnia 2021 @podhale myślę że to kwestia losowa, jeśli chodzi o jakość. Ja ma karlika i po raz pierwszy nie przesypuje mi. Zmieniłem delikatnie ustawienia na, sterowniku. Pali się rewelacja, wysoka kaloryczność, może nie jest super suchy, ale miału w workach nie ma. Ja jestem bardziej zadowolony z karlika niż z bartex Gold. Najważniejsze że super się pali, widocznie dobrze trafiłem.
BrodatySQ Opublikowano 20 Grudnia 2021 #535 Opublikowano 20 Grudnia 2021 (edytowane) Znów się Pieklorz pojawił. 13:04 (Był dostępny jakieś 20 sec). A GreenPala nie ma 😕 Edytowane 20 Grudnia 2021 przez BrodatySQ
Arnonim Opublikowano 20 Grudnia 2021 Autor #536 Opublikowano 20 Grudnia 2021 Kolego ale co to wnosi, że był. Gdybyś napisał, że jest to co innego.
BrodatySQ Opublikowano 20 Grudnia 2021 #537 Opublikowano 20 Grudnia 2021 W momencie pisania był dostępny(jeśli ktoś szybko zauważył to mógł kupić). Potem edytowałem post że już nie ma i podałem godzinę. Dzięki temu łatwiej można wyczuć w jakich godzinach warto sprawdzać dostępność. Wbrew pozorom godziny w których wrzucają są dość zbliżone.
Podhale Opublikowano 20 Grudnia 2021 #538 Opublikowano 20 Grudnia 2021 Był faktycznie pieklorz o 13.04. Może trochę więcej niż 20 sekund bo udało mi się go ustrzelić.
Ardaturan Opublikowano 20 Grudnia 2021 #539 Opublikowano 20 Grudnia 2021 To kilka rad dla chcących kupić w tym dziwnym sklepie - żeby nie klikać jak idiota co chwilę na odświeżanie strony - zainstalować jakiś program/wtyczkę do przeglądarki do sprawdzania zmian na stronie, ustawić np. na 10s. z powiadamianiem o zmianie; na upartego można też samemu napisać krótki skrypt do takiego celu ale to już wymaga trochę umiejętności; osobiście korzystałem z distill web monitor, - być przy kompie np. w godzinach 7-10 (sprawdzone, że raczej codziennie coś się pojawia w tym okresie); zaleta takiego "powiadamiacza" jest taka że można w tym czasie robić inne rzeczy i tylko reagować jak się pojawi info o zmianie strony, - mieć wcześniej założone konto z wypełnionymi danymi adresowymi i być zalogowanym(żeby nie wklepywać tego w trakcie zamówienia), - mi się nie udało zrobić tego na raz, więc pierwsza próba polegała na dodaniu do koszyka, a kolejna na finalizacji zamówienia.
Gość Emilien Opublikowano 20 Grudnia 2021 #540 Opublikowano 20 Grudnia 2021 15 minut temu, Ardaturan napisał: distill web monitor Potwierdzam dobrze działa 😄
Wojtekwojtek Opublikowano 20 Grudnia 2021 #541 Opublikowano 20 Grudnia 2021 Dziś zadzwoniłem na infolinię i Pani poprosiła ze jeśli to nie będzie problem to lepiej żebym dosłał orginal do nich bo orginal powinien być u nich tak więc dla świętego spokoju jutro to oświadczenie wyślę.
robertokot25 Opublikowano 21 Grudnia 2021 #542 Opublikowano 21 Grudnia 2021 Prawda to że wybierając przelew tradycyjny można cały proces trochę przyspieszyć? czy nie ma to znaczenia?
Sławek007 Opublikowano 21 Grudnia 2021 #543 Opublikowano 21 Grudnia 2021 Tydzień temu płaciłem blikiem za tonę, w środę dostałem mailem fakturę. Towar jeszcze nie wysłany. W środę zrobiłem dwa zakupy wybierając przelew tradycyjny. W piątek otrzymałem faktury na maila. Wszystkie trzy zamówienia mają status „W trakcie realizacji”.
witek17 Opublikowano 21 Grudnia 2021 #545 Opublikowano 21 Grudnia 2021 35 minut temu, Sławek007 napisał: Tydzień temu płaciłem blikiem za tonę, w środę dostałem mailem fakturę. Towar jeszcze nie wysłany. W środę zrobiłem dwa zakupy wybierając przelew tradycyjny. W piątek otrzymałem faktury na maila. Wszystkie trzy zamówienia mają status „W trakcie realizacji”. Wszystkie trzy zamówienia dotrą jednocześnie pod wskazany adres bez paniki 6-7 dni
Pomocyklimosz Opublikowano 21 Grudnia 2021 #546 Opublikowano 21 Grudnia 2021 2 tony karlika właśnie kupione
Sławek007 Opublikowano 21 Grudnia 2021 #547 Opublikowano 21 Grudnia 2021 Nie panikuję, bo to opał na przyszłą zimę.W styczniu 2021 zakupiłem 6 ton Greenpala, to pierwszym rzutem dowieźli mi 5 ton. Za dwa dni ten sam chłop dowiózł tonę. Auto miało tak minimum kilkanaście ton załadowane
Premier Opublikowano 21 Grudnia 2021 #548 Opublikowano 21 Grudnia 2021 I jak Ci się spisuje ten Greenpal?
Sławek007 Opublikowano 21 Grudnia 2021 #549 Opublikowano 21 Grudnia 2021 Dobrze się pali. Popiołu wagowo 7-8% czyli podobnie jak Karlik. Jedyny minus, że bardziej się kurzy zasypując zbiornik. Teraz ciężko go upolować, to kupiłem Karlika 6 ton, bo obawiam się, że po podwyżce gazu i prądu węgiel też zdrożeje w przyszłym roku i Karlik nie będzie za 660 z przesyłką jak obecnie.
Pomocyklimosz Opublikowano 21 Grudnia 2021 #550 Opublikowano 21 Grudnia 2021 Ogólnie jest jeszcze limit zakupów 5 ton na osobę? Było kiedyś takie info na stronie a teraz nie widzę.
Rekomendowane odpowiedzi