Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Karlik w workach długo jest bo już co najmniej 12min - ale tylko z odbiorem osobistym i limitem 10 worków na dobę.

11:20 do 11:22 czyli ponad 1min był karlik na palecie

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mazur87 napisał:

teraz jest Karlik na tony w workach. Był dziś ekomiał?

 

Od 8 rano nie widziałem a obserwuje w miarę regularnie.
Nadal dostępny Karlik w pojedynczych workach z odbiorem osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Emilien napisał:

Co tu obserwować ? Rano brałem Karlika i był przez 45sekund. 

 

Czekam na ekomiał, więc obserwuje i czekam aż będzie dostępny.

 Mam już tonę Karlika i czekam na dostawę. Chce jeszcze sprawdzić Greenpala i Pieklorza.

Niebawem kupuje dam i chce mieć kilka opałów na proby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze karlikiem nie palilem bo na razie się suszy.  Różnica kolosalna pomiędzy zawartością tego co się znajduje w worku Karlika i Pieklorza. Pieklorz czyściutki idealnie bez żadnych zanieczyszczeń, zero miału a w worku Karlika dużo miału i drobnicy. Wilgotność podobna. Nie wiem jednak jeszcze jak ze spalaniem Karlika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@podhale myślę że to kwestia losowa, jeśli chodzi o jakość. Ja ma karlika i po raz pierwszy nie przesypuje mi. Zmieniłem delikatnie ustawienia na, sterowniku. Pali się rewelacja, wysoka kaloryczność, może nie jest super suchy, ale miału w workach nie ma. Ja jestem bardziej zadowolony z karlika niż z bartex Gold. Najważniejsze że super się pali, widocznie dobrze trafiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się Pieklorz pojawił. 13:04 (Był dostępny jakieś 20 sec).
A GreenPala nie ma 😕

Edytowane przez BrodatySQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie pisania był dostępny(jeśli ktoś szybko zauważył to mógł kupić). Potem edytowałem post że już nie ma i podałem godzinę. Dzięki temu łatwiej można wyczuć w jakich godzinach warto sprawdzać dostępność. Wbrew pozorom godziny w których wrzucają są dość zbliżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kilka rad dla chcących kupić w tym dziwnym sklepie
- żeby nie klikać jak idiota co chwilę na odświeżanie strony - zainstalować jakiś program/wtyczkę do przeglądarki do sprawdzania zmian na stronie, ustawić np. na 10s. z powiadamianiem o zmianie; na upartego można też samemu napisać krótki skrypt do takiego celu ale to już wymaga trochę umiejętności; osobiście korzystałem z distill web monitor,
- być przy kompie np. w godzinach 7-10 (sprawdzone, że raczej codziennie coś się pojawia w tym okresie); zaleta takiego "powiadamiacza" jest taka że można w tym czasie robić inne rzeczy i tylko reagować jak się pojawi info o zmianie strony,
- mieć wcześniej założone konto z wypełnionymi danymi adresowymi i być zalogowanym(żeby nie wklepywać tego w trakcie zamówienia),
- mi się nie udało zrobić tego na raz, więc pierwsza próba polegała na dodaniu do koszyka, a kolejna na finalizacji zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu płaciłem blikiem za tonę, w środę dostałem mailem fakturę. Towar jeszcze nie wysłany. W środę zrobiłem dwa zakupy wybierając przelew tradycyjny. W piątek otrzymałem faktury na maila. Wszystkie trzy zamówienia mają status „W trakcie realizacji”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Sławek007 napisał:

Tydzień temu płaciłem blikiem za tonę, w środę dostałem mailem fakturę. Towar jeszcze nie wysłany. W środę zrobiłem dwa zakupy wybierając przelew tradycyjny. W piątek otrzymałem faktury na maila. Wszystkie trzy zamówienia mają status „W trakcie realizacji”.

Wszystkie trzy zamówienia dotrą jednocześnie pod wskazany adres bez paniki 6-7 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuję, bo to opał na przyszłą zimę.
W styczniu 2021 zakupiłem 6 ton Greenpala, to pierwszym rzutem dowieźli mi 5 ton. Za dwa dni ten sam chłop dowiózł tonę. Auto miało tak minimum kilkanaście ton załadowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się pali. Popiołu wagowo 7-8% czyli podobnie jak Karlik. Jedyny minus, że bardziej się kurzy zasypując zbiornik.

Teraz ciężko go upolować, to kupiłem Karlika 6 ton, bo obawiam się, że po podwyżce gazu i prądu węgiel też zdrożeje w przyszłym roku i Karlik nie będzie za 660 z przesyłką jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.