Skocz do zawartości

atomfx
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez marszy,

Rekomendowane odpowiedzi

@Kroitzman

26/02/2024 - zamówienie czujnika przez email

28/02/2024 - dostawa czujnika

29/02/2024 - mail z zapytaniem o aktualizację i odpowiedź, że musi zostać zaktualizowany soft i zaraz będzie przekazany do updatu

05/03/2024 - ponowne zapytanie o termin aktualizacji

08/03/2024 - odpowiedź na zapytanie i finalna aktualizacja softu do 16.0000.402

Cała komunikacja przez [email protected]

Co do mojego wpisu na temat sklepu z częściami, to nie tyle kompleksowa dostępność wszystkich podzespołów kotła, co raczej części eksploatacyjnych czy też akcesoriów (chociażby sprawdzony przewodowy czujnik temperatury z przewodem różnej długości).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym airflow? U mnie pokazuje po włączeniu wywala błąd nadmuchu i wygasza kocioł. Nie dziwię skoro czujnik przepływu powietrza pokazuje cały czas wartość 999m3/t. Jak tak kiedyś patrzyłem u innych to niektórzy mają to włączone i pokazuje im normalnie przepływ powietrza . Ten czujnik jest zawsze w standardzie i w każdych wariantach mocy ? Mój ma 16kw i jest z grudnia 2023r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mariup4p napisał(a):

O co chodzi z tym airflow? U mnie pokazuje po włączeniu wywala błąd nadmuchu i wygasza kocioł. Nie dziwię skoro czujnik przepływu powietrza pokazuje cały czas wartość 999m3/t. Jak tak kiedyś patrzyłem u innych to niektórzy mają to włączone i pokazuje im normalnie przepływ powietrza . Ten czujnik jest zawsze w standardzie i w każdych wariantach mocy ? Mój ma 16kw i jest z grudnia 2023r.

Wersja Airflow była w zasadzie przez jeden rok  2020 , te modele nie mają fotosensora. Teraz jest to opcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne .
Mam jeszcze takie techniczne pytanie . Jak czytałem tutaj wcześniejsze wątki . Sporo było było o sondzie lambda . U mnie jest sonda v15 i wartos po kalibracji 84. Mieści się to w normie ?
Bo tak jak czytałem to Ze niby takie wartości są zbyt niskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Mieliście już może do czynienia z alarmem sondy lambda„Bład czujnika tlenu- sprawdź sondę lambda" od paru godzin coś mi wywala,rozpala się normalnie a po paru minutach wywala ten alarm , myślałem że może jest zapchany czopuch (słaby przepływ tlenu)ale wyczyściłem wszystko i dalej to samo.Macie jakiś pomysł?czy sonda zdechła czy może tylko trzeba ją wyczyścić (jeszcze nigdy jej nie odkręciłem i nie za bardzo wiem jak się ją czyści)Chciałbym po prostu wiedzieć w czym tkwi problem i na przyszłość (może to jakaś pierdoła) naprawić to samemu i nie zawracać głowy serwisowi.

Edytowane przez wonski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  No właśnie tak zrobiłem (poszła sonda )ale myślałem że ktoś miał coś takiego i są jakieś procedury żeby to sprawdzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.