Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tematy Związane Z Ochroną Powietrza


Andrzej_M_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie należę do żadnej partii ale zdanie mam w wielu sprawach takie same jak ten miły starszy pan. Wolno mi, nie korzystam w żaden sposób z tego, że akurat rządzą. I jednocześnie w wielu sprawach mam inne zdanie i o tym też mogę mówić, czy pisać. Koledzy zresztą też. O czym to świadczy ? Może o tym, że ci co piszą o dyktaturze, zamachu na demokrację i inne podobne teksty albo są głupi albo mają w tym swój własny cel i za głupców mają całą resztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Tak robią Wasi dziennikarze i Wasi politycy

A ci wasi to ci pejsowaci ? raczej tak patrząc na właścicieli tych stacji , więc oni robią sieczkę z mózgu a ty nawet o tym nie wiesz bo dobrze to sprzedają , wystarczy popatrzeć na zapraszanych gości do studia i zawsze jedni a ci sami a to fundacja Stefana Batorego (myślę że wiesz co to jest ) a to jakiś Cimoszewicz a to Frasyniuk też myślę że wiesz kim oni są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój post w którym przedstawiłem zdanie własne dostałem od razu chamską odpowiedź posiadacza moherowego beretu

A ja myślałem że @sambor to jakiś fachowiec, hydraulik po zawodówce.

A to zwykły polityczny troll  :(

Tu od razu odpowiem - @oldek ty nie myśl tylko słuchaj prezesa i ojca dyrektora oraz pobieraj wytyczne od proboszcza.

W waszych kręgach myślenie jest zakazane, należy klepać to co góra zsyła.

 

Oraz jak mniemam badacza przyrostu naturalnego w swojej okolicy

Kolego Sony mam nadzieję że do tego przyrostu i zwiększenia płatności +500 przykładałeś osobiście rękę albo jakiś inny członek

Stać chyba Ciebie na coś więcej... Ja pamiętam jak ON był grubo ponad 5 złotych i chociaż rząd był wtedy z tej właściwej opcji, to też nic z tym nie zrobił. A co do 500+, to też sądzę, że można było wymyśleć coś lepszego ale nie przesadzajmy z tym, że korzystają z tego tylko ludzie z marginesu. W Warszawie może efektów nie widać ale na mojej głębokiej prowincji młodych mam z dziećmi przybywa i to widać gołym okiem. A co do walki ze smogiem, itp. to zapłacimy za to wszyscy i poczujemy z pewnością. I nawet jak wszyscy położą 20 cm ocieplenia na swoje domy, to koszty energii będą już tylko rosły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. sambor nie wiem jakiej opcji jesteś członkiem... Ale komuś zarzucasz obrażanie a sam co robisz ? To, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie, to od razu oznaka że "moher" i słucha ojca dyrektora czy innego klechy. Jak łatwo przychodzi Ci zaszufladkowanie innych... Moje poglądy na temat kleru nie nadają się do publikacji, co nie zmienia faktu, że w innych sprawach często się zgadzam z linią kościoła a nawet uważam, że jego liberalne skrzydło doprowadzi go do definitywnego upadku. Dla Ciebie pewnie obiektywny był ojciec Sowa z TVN-u, który bezstronie krytykował nową władzę... Albo sprzeczajmy się na argumenty albo wcale. Wiadomo, że stolica i duże miasta nie lubią obecnej władzy, bo środki popłynęły na prowincję ale tam też mieszkają Polacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mój post w którym przedstawiłem zdanie własne dostałem od razu chamską odpowiedź posiadacza moherowego beretu

Tu od razu odpowiem - @oldek ty nie myśl tylko słuchaj prezesa i ojca dyrektora oraz pobieraj wytyczne od proboszcza.

W waszych kręgach myślenie jest zakazane, należy klepać to co góra zsyła.

 

 

O, troll się przespał i od rana znowu trolluje.

Jestem cham, bo napisałem ze pan Troll to hydraulik po zawodówce ?

Ok, przeliczyłem się, jesteś hydraulik bo za Panem majstrem miesiąc torbę z narzędziami

nosiłeś i do fachu się przyuczyłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że każdy myślący człowiek,który nie chłonie propagandy dla ciemnoty,tylko rozumie kierunek zmian,to dla pisiorow troll?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, pisior wyszedł z nory i obraża wg wytycznych prezesa - wszystko zgnoić, oblać gównem a co dalej to nie ważne.

Grunt aby nasze było na wierzchu.

 

PS

Dla ciebie pisiorku jestem Panem Trollem 

 

PS2

A tak na marginesie zastanów się dlaczego u mnie w parafii spadła frekwencja na mszach o prawie 20% a wizytę "po kolędzie" zamówiło niecałe 50% wiernych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Troll, niech Pan nie zapomni przekazać rodzinie, aby czasem do kościoła nie wnosili.

A tak na marginesie, Ciebie pisze się z dużej litery Panie majster.

Nie jestem pisior jestem .N, łyso Panie Trollu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co "nam panującym " się udało to skłócić naród, a niedługo będziemy skłócenu z całm światem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Wy się między sobą kłócicie a wg mnie doprowadza do tego POpaprana partia , patrzę teraz aktualnie na konwencję PO qrwa ten idiota szef tej niszowej mam nadzieję parti od godziny pluje na PIS ani słowa nie zająknie się o swoim programie aby zachęcić na siebie tylko wywołuje odrazę , jak ten idiota chce kiedykolwiek wygrać wybory ? czym  ? pluciem ? dobrze im życzę aby w następnych wyborach nie przekroczyli progu wyborczego , bardzie rzeczową partią jest SLD mimo że to nie moja bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez wulgaryzmów i obrażania się wzajemnie proszę.

Nie mogłem nigdzie znaleźć ostatniego opracowania sondaży i preferencji, które dość trafnie opisywało fenomen dużego poparcia dla "dobrej zmiany" ale tu jest coś w ten deseń http://www.rp.pl/Rzecz-o-polityce/309199903-Michal-Szuldrzynski-Czego-nie-rozumieja-krytycy-PiS.html

Zaklinanie moherami nic nie daje, podobnie oskarżanie kościoła. Ten ostatni z każdą władzą dobrze żyje. Nawet za komuny miał się jak bułka w maśle, nie licząc może pierwszych lat stalinizmu. A w dodatku wiadomo, że jak ksiądz z ambony powie jak głosować, to większość zagłosuje odwrotnie... Przyczyny są inne, głębsze i o dziwo racjonalne. Ja rozumiem, że można nie lubić PiS-u ale nie rozumiem jak można jeszcze ufać za grosz tzw. totalnej opozycji. Wszyscy piszecie o używaniu rozumu ale w praktyce, to chyba kiepsko z tym idzie, no chyba że nie o rozum, tylko o profity chodzi...

Edytowane przez SONY23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli dyskutujemy tu o polityce to dyskutujmy o polityce związanej z ochroną powietrza lub jej brakiem. Temat jest wagi życia i śmierci, a robicie z niego San Escobar, bo kłóci się z jedynie słusznym obliczem partii rządzącej. Ukrycie prawdy w koszu może im się przysłuży, ale nikomu z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne paliwa, różni palący ale efekt jest jeden jak poniżej.

Kol Sambor dla forumowicza Oldek wszyscy którzy  piszą inaczej o swoich spostrzeżeniach i doświadczeniach niż on "myśli" lub tak jak ja pisałem o wielkości spalania mojego kotła są TROLAMI  i wciskają innym kit  a on wie wszystko najlepiej więc nie warto kopać się z koniem i tak do swoich racji go nie przekonasz  . A ja i na pewno wielu forumowiczów darzy cię dużym szacunkiem i uznaniem za wiele dobrych i fachowych rad na tym forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli dyskutujemy tu o polityce to dyskutujmy o polityce związanej z ochroną powietrza lub jej brakiem. Temat jest wagi życia i śmierci, a robicie z niego San Escobar, bo kłóci się z jedynie słusznym obliczem partii rządzącej. Ukrycie prawdy w koszu może im się przysłuży, ale nikomu z nas.

Właśnie sobie oglądam mapę zanieczyszczeń i cud... Mróz, wszyscy palą śmieciami a koloru czerwonego czy brązowego mniej niż jak było cieplej. O co chodzi ?

https://map.airly.eu/pl/

Edytowane przez SONY23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silny wiatr rozwiał.dymy a śnieg zasypał czujniki pomiarowe,

Ponadto paliwa alternatywne (śmieci) są dobre na temp wyższe tak do -2 -5C

Przy temp -10 i niżej nie wyrabiają i wtedy trzeba wyciągnąć węgiel

Edytowane przez sambor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czyste powietrze znad Skawiny wypelni krystaliczną przejrzystoscia nasz kraj. Tak,jak wczesniej zalalo go milion samochodow elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mroźny dzionek a nawet w Krakowie i okolicach sporo zielonych plamek z czujników zanieczyszczenia powietrza. Palimy mocniej, spalamy więcej a smog mniejszy ? Eureka... To ocieplenie klimatu i ciepłe zimy odpowiadają za smog i wzrost kosztów ogrzewania. Paranoja ? Co na to powiedzą forumowe Kasandry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bąk zostaje w pokoju tylko się rozrzedza i sensory w nosie rejestrują tą zmianę jako powietrze czystsze to samo jest ze smokiem całe obszary kraju są bez tej cholery lasy pola. Wiatr nawiewa to czyste do czujnika i stąd takie dobre wyniki. poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.