Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Agresywny język na forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

@Benton661

Ale tak właściwie to skąd Ty możesz mnie znać? 

Wpadłeś tutaj by tylko mnie zaczepić,obrazić a teraz piszesz,że nie widzisz sensu na dyskusję ze mną:)

Raczej Ty masz problem ze sobą,więc ogarnij się i nie rób sobie wstydu bo coś tam o kulturze kolega wyżej pisał a mam wrażenie,że i ta "bomba" zaraz może wybuchnąć:)

Odpuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcin napisał:

Widzisz wszystkie grzechy tego forum tylko nie swoje :)

Ha ha ha,lubię to.

Od dziś mogę bezkarnie każdego jechać:)

Oj Marcine,Marcine może czas najwyższy pomyśleć w jakim kierunku idzie to forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jamjestcichy napisał:

@Benton661

Odpuść

Odpuszczam. Jest to równoznaczne z tym, co  mądrzy ludzie sugerują, czyli NIE KARM TROLLA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując: Jamjestcichy NIE powinieneś tak wszystkiego brać do siebie,oprócz obelg. Admin DZIAŁAJ skuteczniej,a Visitor 1230 POPRAW słownictwo. Koniec panowie tych utarczek,to forum nie po to stworzono

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Benton661 napisał:

Jest to równoznaczne z tym, co  mądrzy ludzie sugerują, czyli NIE KARM TROLLA..

Mądzrzy ludzie nie mają tego w słowniku,ale czego ja po Tobie oczekuję:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Popcorn1 napisał:

Jamjestcichy NIE powinieneś tak wszystkiego brać do siebie,

I nie biorę.

Geneza problemu powstała już dawno temu tyle,że działała "ochronka" i mało kto to zauważył:)

A to tak ekstra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trener40

Zastanawiam się dlaczego co jakiś czas dolewasz oliwy do ognia. Również nie rozumiem po co powstał ten temat... Chyba tylko po to aby bić piane. Bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat: jezyk agresywny

Kategoria: Sprawy organizacyjne.

Czy moge wylaczyc wystwietlanie tego tematu...

Prosze o podpowiedz jak to zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kolego  @Jamjestcichy  daj już spokój Kolega Visitor  został już ukarany  jego posty  figurują jako gość Visitor więc osiągnąłeś co chciałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Trener40 napisał:

Zastanawiam się dlaczego co jakiś czas dolewasz oliwy do ognia

Jeżeli coś jest kierowane do mnie to odpisuje-tak kultura nakazuje:)

1 minutę temu, Trener40 napisał:

Również nie rozumiem po co powstał ten temat.

Masz wytłumaczone wcześniej,także miłej lektury.

Ty jako stały bywalec nie zrozumiesz,nowy już tak:)

Przypomnij sobie temat o "ferroli" i proszę,nie pouczaj mnie.

Teraz, Kordjano napisał:

Kolego  @Jamjestcichy  daj już spokój Kolega Visitor  został już ukarany  jego posty  figurują jako gość Visitor więc osiągnąłeś co chciałeś .

Ok,masz rację.

Nie będą się pojawiać wpisy w moim kierunku to nie będę nic pisał-temat umrze:)

Lecz nie dążyłem do tego by ktoś został usunięty z tego forum-to nie był mój cel ani moja decyzja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że spełnia się moja wizja przestawiona poście #4 tematu

Wreszcie na forum zostaną sami prowokatorzy, rozrabiaki o silnych nerwach i małym móżdżku i zadowoleni admini .

Ci co potrzebują pomocy oczywiście jej nie dostają, no bo od kogo?

A wszystko topi się już w mule po pas lub więcej.

 

PS

Upublicznianie prywatnych postów publicznie na forum ogólnym w innych forach powoduje bana lub kopa w d..ę z forum

A na tym to powód do zadowolenia i dumy - w stylu starego dobrego komunizmu -"tu cię mam ".

Jeszcze raz dobrego samopoczucia dla adminów i moderatorów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach admin/moderator nie dopuściłby do takiej przepychanki.

Konto agresora byłoby zablokowane na 24h i tematu by nie było.

Poza tym regulamin tego forum nie zabrania upubliczniania prywatnych wiadomości.

Zrobiłem to jeden jedyny raz tylko po to by pod wpływem użytkowników admin wpłynął na zachowanie agresora.

Wiadomości prywatne to nie skrzynka odbiorcza obelg...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visitor poprosił o skasowanie konta w związku z zaistniałą tu sytuacją. Niestety tracimy użytkownika, kolegę który dużo wniósł i poświęcał sporo czasu na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech idzie i płacze gdzie indziej, rany Boskie żeby mężczyzna zachowywał się w ten sposób, focha dostał  jak baba jakaś. Jak tak czytam forum to ci starsi właśnie niewiele mają pojęcia o tematach ale pierwsi się wypowiadają a jaka obraza jak czegoś nie wie i śmiesz mu to napisać. Zaraz donosy, ostrzeżenia, złośliwości, śmiech po prostu.

Odnoszę wrażenie, że forum jest strasznie skostniałe porobiły sie towarzystwa wzajemnej adoracji i liżą sobie wzajemnie nabiał a jak ktoś ma odmienne zdanie to razem z modami robią wszystko żeby utrudnić życie. Dają ostrzeżenia BEZ podstawy w regulaminie tylko na widzi mi się za poglądy.

Strasznie dziwne miejsce. Przecież jak was tak razi obecność innych to zróbcie sobie osobny dział tylko dla wybranych na zaproszenie  i tam będziecie sobie mogli biadolić i użalać się albo wogóle zablokować rejestracje nowych.

No ale wtedy nie będzie zabawy w punkciki i gwiazdorzenie dla naszych panienek :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, eliks napisał:

Visitor poprosił o skasowanie konta w związku z zaistniałą tu sytuacją. Niestety tracimy użytkownika, kolegę który dużo wniósł i poświęcał sporo czasu na tym forum.

No, ale musisz przyznać, że zostaje nam BARDZO WARTOŚCIOWY user Jamjestcichy dzięki któremu to forum pozostanie ostoją sprawiedliwości, uczciwości i kompetencji !

 

Chylę czoła dla tego usera !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agni

Jak się z Tobą nie zgadzam tak w tym wpisie popieram Cię w 100%.

Ostatnimi czasy zrobił się dosłownie cyrk na tym forum.

Wpada nowy użytkownik z problemem a za chwilę pojawia się grono użytkowników którzy poświęcają wiele czasu na forum by pisać nie na temat i by sobie nastukać punkcików.

A weź napisz w takim temacie:)

Tylko szkoda mi tego powyżej bo tak im wchodził aż nastukali 300-400 punkcików a on sam nic z tego nie dostał :) Czyli wykiwali panne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co napisała Agni...i co z tego że wartościowy user jak mniemanie ma o sobie jakby to forum było jego własnością,a z kulturą ma tyle wspólnego co ja z baletem

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Agni napisał:

zróbcie sobie osobny dział tylko dla wybranych na zaproszenie 

To już jest od dawna,tak zwany klub,ale żeby tam nastukać 10 punktów to by trzeba było z rok pisać:)

Teraz rozumiem co Bentonowi tak przeszkadzało we mnie-on zaproponował by moderatorem był eliks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to wszystko wyjaśnia...kolegę agresora zaatakował agresywny WIRUS

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sambor napisał:

Wreszcie na forum zostaną sami prowokatorzy, rozrabiaki o silnych nerwach i małym móżdżku...

W obronie administracji forum: wymaga czasu, by rozpoznać intryganta, nawet zdziecinniałego.

Fachowiec zaś (mimo swoich niedoskonałości), zasługuje na szacunek. I pod pewnym względem korzystniej, jeśli jest faworyzowany przez administrację – nawet w sposób demonstracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jamjestcichy napisał:

Poza tym regulamin tego forum nie zabrania upubliczniania prywatnych wiadomości.

Widać że nie wiesz co to jest netykieta, ale ona na tym forum nie obowiązuje, więc ta wiedza ci niepotrzebna.

 

2 godziny temu, eliks napisał:

Visitor poprosił o skasowanie konta w związku z zaistniałą tu sytuacją. Niestety tracimy użytkownika, kolegę który dużo wniósł i poświęcał sporo czasu na tym forum.

Sytuacją, którą stworzyli sami moderatorzy .

Ciesz się!

I przestań w kółko mieszać w postach innych, gdyż wiele z nich przez to traci sens.

PS

Jak widzisz potrafię edytować posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agni napisał:

Dają ostrzeżenia BEZ podstawy w regulaminie tylko na widzi mi się za poglądy

Proszę przytoczyć jeden przykład. Zasady dotyczą wszystkich, są jasne i klarowne a że forumowicz.z kilkuletnim stażem dostanie ostrzeżenie za produkowanie postów jednego pod drugim, trudno,, jego wina 

Jeśli komuś nie pasuje regulamin lub twierdzi że takowego nie ma, nie musi tu pisać, zawsze można iść na Muratora i kopać się z Mtdeuszem vel. Kociołek.

 

Widzisz @sambor ty przez tyle lat nie przyswoiłes opcji edycji postu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sambor napisał:

Widać że nie wiesz co to jest netykieta

Ale Ty swoimi postami również pokazujesz,że nie wiesz.

Z resztą jak wielu tutaj na tym forum-zbyt wiele męskiego hormonu.

W obronie administracji forum:

Niestety czerwone ludziki tęsknią za przeszłością i uważają siebie za fachowców,którzy mają przywileje jak kiedyś :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.