Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Agresywny język na forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już się wypłakałeś, to "wracaj do jamki" i nie zawracaj gitary. Generalnie jak nie odpowiada Ci forum to możesz się wylogować i założyć nowe głosząc tam swoje prawdy objawione.

Pozdrawiam i życzę zdrowia !

  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to powinieneś się nauczyć kultury i poszanowania drugiego człowieka a już przede wszystkim oboje szanowania kobiet!

Ale czego ja oczekuję od kolesia,który 5 dni myślał nad wymyśleniem nicku a i tak wymyślił taki ...:)

Również pozdrawiam i życzę Tobie rozumu-zawsze jest nadzieja,pamiętaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.. Jamjestglosny znów nadaje !

Edytowane przez o6483256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym: 

Kończe temat bo Ty nie odpuścisz:)

 

 

masz jednak problem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś go na policję i wtedy zobaczymy czy będzie taki mądry jak mu się wydaje. Tego typu wiadomości prywatne świadczą tylko i wyłącznie o jego kulturze. Ale to się wynosi z domu, niestety w szkołach tego nie uczą.Dobrze że zachowałeś korespondencję z tym panem i jego kółkiem pomagierów. Jestem krótko na tym forum,ale nie spodziewałem się że takie zachowania mają tu miejsce,a panowie admini jeszcze to popierają. Ale jak mówi przysłowie...na układy nie ma rady... pozdrawiam wszystkich i życzę mniej nerwów.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. To że jedna osoba wymyśliła sobie na forum jakiś "układ" nie oznacza jeszcze, że taki układ istnieje. Admini nie popierają jakiegokolwiek łamania regulaminu i nie będziemy tolerować po raz kolejny pisania tego typu treści. Nie popieramy wyzywania się. Jest ono karane ostrzeżeniami każdorazowo, niezależnie od tego kogo to dotyczy. Nikt nie jest traktowany pobłażliwie.

@Jamjestcichy Zupełnie nie rozumiem dlaczego ktoś, kto jest tak wrażliwy na swoim punkcie wciąż podbija tematy, które w ten sposób się toczą. Nie mówiąc o tym że jest na forum kilka wypowiedzi w których wprost "zaczepiasz" innych. Nie chcesz ostrej dyskusji, nie pisz w niej - nikt wtedy nie będzie miał nawet okazji Cię obrazić. Nie będziemy banować użytkowników tylko dlatego, że ktoś tak sobie zażyczy.

Edit: P.S. Prywatne wiadomości także można zgłaszać i także mogą one zostać ukarane. Tutaj jak rozumiem screeny i informacje dotyczące PW (oczywiście wybiórcze) mają świadczyć znowu o pobłażliwości adminów i o tzw "układzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie,napiszę tylko-kpiny sobie robisz.

Nie popieramy,ale też nie reagujemy bo po co.

Zastanów się jakiej formy forum chcesz bo teraz sam przeczysz swoim słowom i stajesz w szeregi z tymi,którzy obrażają-to jest fakt.

Aha,prywatne wiadomości miałeś zgłoszone od razu a teraz wymyślasz bajki,że tak nie było?

A tutaj Twoje "wybiórcze" screeny...

 

Screenshot_20200310-154358_Kiwi Browser.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reagujemy. Naprawdę szkoda ten temat ciągnąć. Jeżeli wymagasz publicznej egzekucji chyba się rozczarujesz ;) 

8 minut temu, Jamjestcichy napisał:

Aha,prywatne wiadomości miałeś zgłoszone od razu a teraz wymyślasz bajki,że tak nie było?

Czy ja gdzieś pisałem, że nie były zgłoszone? To nie ja tutaj piszę bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostra dyskusja OK ale z zachowaniem zasad. Używanie wobec kogoś słów jakie tu padły ze strony kolegi Visitor 1230 jest co najmniej naganne. Każdy ma prawo wrazić swoje zdanie,choćby było inne niż wszystkich pozostałych. Zaczepki słowne jakich to niby używał kolega Jamjestcichy nijak mają się do tego co zaprezentował nam Visitor 1230. Moim zdaniem takie zachowanie jest nieakceptowalne, a brak reakcji ze strony admina tylko upewnia agresora że jest bezkarny. Z tego co zauważyłem to żaden z adminów nie upomniał publicznie kolegi Visitor 1230,a wobec Jamjestcichy takie upomnienia pojawiły się. Wracając jeszcze do konserwacji takich wypowiedzi to chciałem przypomnieć że w naszym kraju groźby i nękanie są karalne. I niech nikogo nie zmyli przeświadczenie, że jak jesteś ukryty pod nickiem i za ekranem/klawiaturą to jesteś nie do odnalezienia lub jesteś bezkarny.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Popcorn1 napisał:

a brak reakcji ze strony admina

Po raz kolejny piszę - była reakcja ze strony admina. Skąd wniosek, że nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gwoli ścisłości.

Nie jestem jakoś wrażliwy,ale no kurdę ile to można wytrzymać takich personalnych wycieczeć.

Tematy były zamiatane i dobrze o tym wiesz,więc teraz gdy mleko się rozlało próbujesz zachować twarz i kolejny raz mieszasz w to moją osobę-no to przypominam Ci,że ja za byle co dostawałem surowe kary (patrz strona wcześniej).

Temat został pociągnięty tylko i wyłącznie ze względu na nowych użytkowników,ale patrząc po ilości wyświetleń odbił się echem na forum-i dobrze.

7 minut temu, marcin napisał:

To nie ja tutaj piszę bajki.

 

39 minut temu, marcin napisał:

Prywatne wiadomości także można zgłaszać i także mogą one zostać ukarane. Tutaj jak rozumiem screeny i informacje dotyczące PW (oczywiście wybiórcze) mają świadczyć znowu o pobłażliwości adminów i o tzw "układzie

No bo przecież znowu sobie coś wymyśliłem a screena podrobiłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jamjestcichy napisał:

Aha,prywatne wiadomości miałeś zgłoszone od razu a teraz wymyślasz bajki,że tak nie było?

Napisałeś, że wymyślam bajki, że nie zgłosiłeś prywatnej wiadomości. Tego nie napisałem. Nie napisałem także, że podrobiłeś screena, czy coś sobie wymyśliłeś. Nakręcasz jakieś dziwne tematy kreując się na ofiarę jakiegoś układu. Ja ani inni moderatorzy nie jesteśmy tutaj od linczowania kogokolwiek. Daliśmy ostrzeżenia za wyzwiska czy pisanie nie na temat - ty chcesz koniecznie udowodnić, że skrzywdziliśmy Ciebie a popieraliśmy Twoich rozmówców. Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jamjestcichy napisał:

Generalnie Twojej reakcji nie było bo jak mi napisałeś na PW "ja z tematem zrobiłbym dokładnie to samo".

Weź więc odpowiedzialność i skończ z szukaniem winnych.

 

Odpowiedzialność za co? Winnych czego? Moderatorów jest trzech - nie muszę uczestniczyć w każdej sprawie. Zostały tam przydzielone ostrzeżenia za przeklinanie, wyzywanie i pisanie nie na temat - zrobiłbym to samo.

Nie wiem jaki jest cel ciągnięcia tego tematu. Jeżeli uważasz, że zostałeś znieważony czy nie wiem co pozostaje Ci droga sądowa. Ja temat uważam za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marcin napisał:

Odpowiedzialność za co?

Za dalsze postępowanie visitora.

15 minut temu, marcin napisał:

Winnych czego?

Kłótni/zamieszania.

15 minut temu, marcin napisał:

Moderatorów jest trzech - nie muszę uczestniczyć w każdej sprawie.

Oczywiście,że nie.Problem w tym,że Ty byłeś widziany w temacie i ... olałeś go jak i wycieczki osobiste.

15 minut temu, marcin napisał:

Zostały tam przydzielone ostrzeżenia za przeklinanie, wyzywanie i pisanie nie na temat

Nie wałkujmy już tego bo naprawdę coraz mniej poważny jesteś.

Co chcesz mi udowodnić? Przecież Wasze działania widać jak na dłoni...

Piszesz powyżej post o zgłaszaniu prywatnych wiadomościach (zgłaszałem) o wybiórczych zrzutach-po co to? Wiesz,że to kłamstwo .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jamjestcichy, chłopie, kto Ci każe udzielać się na tym forum? Większość Twoich postów nie przedstawia ŻADNEJ wartości merytorycznej, wyprowadzasz tylko zamieszanie i nerwowość. Sugeruję wizytę u specjalisty i zamknięcie konta na tym forum, gdzie nikt za Tobą płakał nie będzie... Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmasowany atak?

No cóż.Nie forum mi przeszkadza,lecz tacy użytkownicy ja chociażby Ty?

W jakim celu robisz takie wrzutki jak nie dyskutujemy o Tobie?!

Już płaczesz po koledze z którym sobie punktowaliście?

A prawda jest taka,że Ty mnie nawet nie znasz bo w zasadzie nie udzielam się w tematach,gdzie Ty-zastanawiające:)

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jamjestcichy napisał:

Piszesz powyżej post o zgłaszaniu prywatnych wiadomościach (zgłaszałem) o wybiórczych zrzutach-po co to? Wiesz,że to kłamstwo .

Ja nie mam dostępu do pełnej korespondencji (tylko do zgłoszonego wątku, w którym była jedna wypowiedź - oczywiście niezgodna z regulaminem). Stąd wszelkie zrzuty i opowieści o tym co kto pisał w prywatnych wiadomościach są dla  mnie wybiórcze. Nie wiem kto i co pisał wcześniej w innych rozmowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie powiedzenie: "Jak 3 osoby mówią Ci, że jesteś pijany, to znaczy, że coś jest na rzeczy i idź się położyć". A jeśli ktoś tego nie rozumie zostaje wyproszony z imprezy.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jamjestcichy, Minusuj sobie mnie, nie robi to na mnie wrażenia. Lubię to forum, zawsze znajdę coś ciekawego do poczytania, natomiast posty związane z Twoimi urojeniami i zaczepkami zaczynają być męczące... Może jest jakieś forum psychiatryczne, gdzie będziesz mógł dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i swoich zachowaniach i użytkownicy chętnie z Tobą podyskutują, bo tutaj to ja nie widzę najmniejszego sensu na dyskusje z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jamjestcichy napisał:

Marcinie,a może byś tak się wziął za te nagminne plusiki?

Widzisz wszystkie grzechy tego forum tylko nie swoje :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.