Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Agresywny język na forum


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jamjestcichy napisał:

Ale Ty swoimi postami również pokazujesz,że nie wiesz.

Oj, wiesz, nikt nie jest idealny.

Ale pisanie w takich tematach często nie pozwala na netykietę.

Lecz wracając do tego tematu nikt nie powinien być z niego niezadowolony.

po pierwsze piszącym posty lecą, 

po drugie można pisać co ślina na język przyniesie ( pardon, na co palce na klawiaturze wcisną)

po trzecie admin jest zadowolony bo ma ruch i posty, moderator bo może się wykazać, chłopaki że  mogą sobie nawrzucać i ewentualnie zaszczuć tych co mogą mieć coś do powiedzenia i wszyscy powinni być szczęśliwi.

Za wyjątkiem tych co na pomoc czekają i jej nie dostają, gdyż łatwiej jest pisać takie banialuki niż technicznie wspomóc potrzebujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Panowie, bez kłócenia się, zachowujmy się poważnie. Ja tu nie pracuję tylko pomagam, informuję i jeśli trzeba punktuję użytkowników którzy nie przestrzegają zasad forum. I tak dziennie łącze, przenoszę, ukrywam, edytuje i reaguje na raporty kilkunastu użytkowników bez żadnych konsekwencji, dopiero nagminne łamanie zasad jest punktowane. Myślę że to ok i fair wobec Was bo to forum zawsze miało luźne podejście do pewnych rzeczy i tak zostało do dzisiaj. A jeśli ktoś uważa że scalanie postów pisanych minuta po minucie jeden pod drugim to "włażenie z butami" to trudno, jego zdanie. Natomiast nie pozwolimy na żadne szczucie, obraźliwy język i przekleństwa, tylko czasami dajcie nam przynajmniej godzinę na reakcję, bo każdy ma swoją pracę i rodzinę. Temat z mojej strony został wyczerpany z dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle,że zarząd powinien jednak przypomnieć sobie zasady forum bo jednak jakieś są:)

Szczególnie punkt 0 oraz 7

Powtórzę się,jeżeli komuś przeszkadza ton/sposób moich wypowiedzi to wystarczy napisać na PW a nie się obrażać i mścić bo nikomu to nie służy.

Po co tak latacie za mną po całym forum i robicie wrzutki (jakich tu pełno) tylko po to by mnie zaczepić.

W szczególności te błękitne dziecko stale podbija temat i jątrzy.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • marcin odpiął/ęła ten temat
  • 4 tygodnie później...

Z reguły nie czytam ani nie udzielam się w tematach " zapalnych " czy bijących pianę i związanych z polityką, ekologią , czy innym ble ble. Przeczytałem ten temat z uwagą i mógłbym coś skrobnąć . Niestety jestem z tych starszych i niejeden z Was mógłby napisać że żaden ze mnie jakiś tam autorytet czy znający się na czymkolwiek z zakresu ogrzewalnictwa. Nigdy tak nie podchodziłem do tych spraw i raczej traktowałem pisanie tutaj za swojego rodzaju hobby i przyjemny sposób na wolny czas.

Lektura tematu dała mi wiele do myślenia . Jak to mówią, uderz w stół a nożyce się odezwą...Część napisanych tutaj oskarżeń biorę także do siebie. Nie ukrywam że wokół mnie z czasem zebrało się kilka osób mnie życzliwych . Swego rodzaju klub.:) Cenię sobie bardzo ich przychylność. Ktoś mógłby napisać że to komuna i beton czy tęsknota za starymi czasami. Że zwykłe proste wypowiedzi nie są merytoryczne i zajmują niepotrzebnie innym czas. Fakt, inaczej to wyglądało dawniej.

Osobiście starałem się nie być skonfliktowanym z nikim ale nie zawsze mi się to udawało... Ma ktoś do mnie urazę to przepraszam.

Te  plusy... Straciłem ich ponad 30 dzisiaj , bo jeden z nas, który chyba darzył mnie sympatią , opuścił forum.

Skoro większość hołduje zasadzie że na forum powinni się wypowiadać fachowcy, to czuję się zbędny i nic tu po mnie .Nie ma co więcej pisać , jest jak jest i OK.

Jeśli mówi się A to potrzeba powiedzieć i B. Proszę Administratora o zamknięcie mojego konta. Witek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... bo fajnie bić się w piersi... najlepiej nie swoje....

A tak serio : awanturujące się trolle to zmora forów  nie od dzisiaj..

Chyba jedyna skuteczna rada to  BAN  bez dyskusji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 18:32, Gość witek1234 napisał:

Jeśli mówi się A to potrzeba powiedzieć i B. Proszę Administratora o zamknięcie mojego konta. Witek.

 

No tak, przeoczyłem, nie bardzo wiedziałem kiedy i dlaczego skasowałeś swoje konto, dopiero teraz trafiłem na ten post.

Też trzymam nieraz mocno zwieracze bo jakieś zachowania czy opisy mnie irytują, ale to prywatne forum a uczestnictwo jest dobrowolne, więc podobnie jak Ty coś poczytam, czasem coś napiszę a przy okazji otrzymuję sporo wiedzy za free, a jak następuje przegięcie które mnie przerasta biorę urlop od forum, ostatni dwutygodniowy był w okresie ostatnich wyborów.

Nie znam odpowiedzi na większość pytań nurtujących uczestników, znam trochę jeden kocioł i amatorsko coś sobie przy nim dłubię, większość jednak potrzebuje tutaj porad, myślę, że w pewnym obszarze robiłeś co trzeba, mnie na pewno pomogłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.