Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Aktualizacje Dla Sterowników Kotłów Defro


wwoytek

Rekomendowane odpowiedzi

Spytam sie kolegi @TommekG czy soft który mi wysłał ma opcję pompy kotłowej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo,

 

Sory za slabe pismo, ale nie jestem rodzonym Polakiem.

Szukam najnowszy soft do k1PV4 Defro Sigma Uni z Zapalarkom.

Czy by ktos byl mily i mi go wysle na maila: [email protected]

Pytalem mailem do Defro ale mi odpisali :”J eżeli wszystko działa poprawnie na kotle to nie ma potrzeby instalacji nowego oprogramowania, instalując nowe oprogramowanie można czasem pogorszyć sytuację ze sterowaniem kotła”

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, wyśle Ci soft który dostałem tutaj od @TommekG

Bitte sehr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1Pv4 - (3.5.2)

K1_F2.bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek a w 3.5.2 jest opcja pompy kotłowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematu wynika ,ze większość ma kocioł z palnikiem defro i sterownikiem k1pv4 bądź palnik defro z zapalarka k1prv4 .

Niestety bądź stety mam palnik żeliwny Ekoenergii czyli wersje PZ i tu ani tech ani defro nowej wersji aktualizacji nie wydają .

Edytowane przez adamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz też prosiłem o soft do Uni R czyli z zapalarka a widocznie @TommekG ma bez tej opcji.

@wwoytek czy ten 3. 5.2 ma tą opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być soft do K1PRv4 i panowie z naciskiem na  R

@wwoytek wstawił wersję softu bez zapalarki K1Pv4

Edytowane przez gilal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Techa 3.4.0 z zapalarka jak by ktoś chciał. Za tydzień ma wyjść 3.5.0 lub 3.5.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft 3.4.0 do K1PRV4 z zapalarka

K1_F2.bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega @segal21

nie wstawił tu sofcika 3.5.2 do K1PRV4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eliks napisał:

No widzisz też prosiłem o soft do Uni R czyli z zapalarka a widocznie @TommekG ma bez tej opcji.

@wwoytek czy ten 3. 5.2 ma tą opcję?

Posiadam piec z zapalarką  Defro Uni Duo R i do Defro też o taki pisałem. Przyznam się że jeszcze nie było czasu by wgrać softa ale w najbliższym czasie to zrobię

Edytowane przez TommekG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robot Kuźwa panowie nie róbcie syfu i zacznijcie czytać. Wstawiłem wyżej soft 3.4.0 do kotłów z zapalarkami. To oficjalny najnowszy soft od Techa. Wersja 3.5.0 będzie "może" w przyszłym tygodniu.

 

Ty też @serwq jak coś wstawiasz to mów co to jest no tylko burdel przez takie rzeczy się robi.

 

Aha, w tym 3.4.0 już właśnie jest opcja pompy przewałowej. Wczesniej tego nie było.

 

Edytowane przez eliks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś to? W Techu mówią że ostatni oficjalny to 3.4.0, cała reszta to bety jeszcze nie finalne i nie zaakceptowane przez Defro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam kopi softu do K1PRV4, 3.5.2. z zapalarką, wgrałem i wyczyściłem pena, tak jak pisze Defro jeżeli chodzi ci dobrze niema potrzeby wgrania nowego, ja miałem troche problemów z tym nowym , jak bym posiadal kopie już dawno bym ją udostępnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, serwq napisał:

Oczywiscie juz u mnie śmiga!Jest to oficjalny soft z serwisu defro!

No w Techu usłyszałem co innego. Nawet jak dzwonisz na infolinię to Cię łączą z serwisem Techa. Jak dostajesz maila z softem to też od Techa a nie Defro i ich oficjalne stanowisko jest takie jak napisałem. Ostatni oficjalny soft to 3.4.0

 

3.5.2 jest betą i moze sprawiać problemy

Edytowane przez eliks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Techu usłyszałem co innego. Nawet jak dzwonisz na infolinię to Cię łączą z serwisem Techa. Jak dostajesz maila z softem to też od Techa a nie Defro i ich oficjalne stanowisko jest takie jak napisałem. Ostatni oficjalny soft to 3.4.0

 

Screenshot_20191005_092237_pl.techsterowniki.emodul.jpg

 

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolego, nie róbmy już gówno burzy. Sami użytkownicy twierdzą że 3.5.2 stwarza niekiedy problemy, dlatego może dzwoniąc do Defro, potem łącząc się z działem technicznym, panowie z Techa twierdzą że ostatnią stabilną, oficjalną wersją jest 3.4.0 a 3.5.2 nadal jest poprawianą wersją testową i będzie oficjalnie zaakceptowana przez Defro w przyszłym tygodniu. Niech każdy instaluje co chce, fajnie było by wiedzieć jakie są różnice między 3.4.0.a 3.5.2, bo bez tego nie ma sensu zmieniać skoro ta pierwsza ma już opcję "Pompa przewałowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.