Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sas Dobór Odpowiedniego Kotła


LaGGera

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem sterownik Multi Flame,na razie bez czujnika żaru ale ładnie spala i bez tego .

podgląd jest tu :

temperatury monitoruje  ecoal.

 

https://esterownik.pl/device/8164

 

pomału poznaję sterownik ,jest sporo możliwość korekt nawet w automacie  PID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co lepszy od ecola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co lepszy od ecola?

W tej chwili przeniosłem się na stronę :

https://www.e-multifun.pl/

 

chciałem udostępnić podgląd pracy tu bo dostałem na 1 miesiąc konto premium przy rejestracji .  

 

Chyba się tego nie da zrobić.  :(

Co do wniosków to za wcześnie ,pierwsze spostrzeżenie to popiół jest jaśniejszy na palniku ,bardziej białawy.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On robi jakis składak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie esterownik ma lepszą stronkę niż MultiFun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie esterownik ma lepszą stronkę niż MultiFun

To kwestia przyzwyczajenia ,dla mnie wykres i nastawy najważniejsze. 

Musze jeszcze zobaczyć na smartphonie jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze to ze trzeba płacić za dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co lepszy od ecola?

 

 

Sterownik multi fun  po moich testach 3 dniowych , już pierwszy wniosek jest bardziej inteligentny o ecoala, niestety bije go na głowę . :huh:

A szkoda bo przyzwyczaiłem się do stronki  esterownik lepiej mi leży . :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz juz tego multi funa to powiedź czym się różni tak naprawdę konto darmowe od premium. Masz zamiar wykupić? Pewnie tak bo to raczej nieduże pieniądze, ale mimo wszystko płacić trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się za bardzo różni ale za miesiąc się dowiem jak zabiorą konto premium .

Może tym, mam taki przycisk pomoc jak się klika na niego to mam 2 opcje

-nowe zgłoszenie 

-podgląd zgłoszeń

Nowe zgłoszenie dzieli się na:

-serwis producenta

-serwis sterownika 

może tym tylko, każdy nowy użytkownik przez miesiąc za darmo ma konsultację, ma się nauczyć obsługi kotła, potem za naukę trzeba będzie płacić   . :D

Podgląd tego sterownika w internecie łba nie urywa,ale ma swoje plusy na razie się przyzwyczajam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam ma grafik tygodniowy, można cały tydzień zaprogramować, czego nie ma eCoal, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w nowy miśku zrobili nie mam dostępu do nowego ,ten multifun test bardziej skomplikowany co do podłączania sterownika do kotła,i ma dużo możliwości ,których na razie nie wykorzystuję . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed dylematem wyboru kotła w klasie 5 (mają być dopłaty w moim mieście).

Póki co waham się między Ogniwo PlusM lub sas'em solid 19kw.

Który Waszym zdaniem bardziej warty zainteresowania?

pozdr.

Daniel

 

Według mnie Sas, ale niebawem pojawi się kilka innych, ciekawych propozycji w klasie 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam ma grafik tygodniowy, można cały tydzień zaprogramować, czego nie ma eCoal, zgadza się?

 

eCOAL ma programatory tygodniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawca nie jestam, ale watpie by jakikolwoek kociol w 5 klasie mial mozliwosc palenia na ruszcie awaryjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Sas, ale niebawem pojawi się kilka innych, ciekawych propozycji w klasie 5.

A możesz zdradzić co to za nowości i kiedy się szykują? Myślę, że do końca kwietnia będę musiał podjąć decyzję.

 

Co do ty dwóch kotłów, to również skłaniam się do sas'a, jednak ciekaw jestem dwóch spraw: czy w sas'ie jest możliwość spalania mieszanki miału z groszkiem i czy nie będzie on mieć problemów z grzaniem cwu w lecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że misiek jak i smart mają programowanie tygodniowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz zdradzić co to za nowości i kiedy się szykują? Myślę, że do końca kwietnia będę musiał podjąć decyzję.

 

Co do ty dwóch kotłów, to również skłaniam się do sas'a, jednak ciekaw jestem dwóch spraw: czy w sas'ie jest możliwość spalania mieszanki miału z groszkiem i czy nie będzie on mieć problemów z grzaniem cwu w lecie?

 

Spokojnie niebawem będzie wiadomo, nie chcę na razie samowolnie podawać informacji przed producentami, ale do Kwietnia na pewno już będę mógł napisać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Sold ma możliwość palenia awaryjnie drewnem?

To Ty chcesz kocioł w 5-ej klasie z podajnikiem czy śmieciucha ? :) bo jakoś mi się tutaj kłóci jakaś tam ekologia z tym rusztem awaryjnym bo o to pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.