Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik Z Zapalarka Do Ekogroszku. Ktos Ma?


pellastex2

Rekomendowane odpowiedzi

A przede wszystkim wychodzimy po rozpalaniu czyści a nie uwaleni sadzą po łokcie szczególnie jak kocioł ma małe drzwiczki.

 

Hmm mam w kotle małe drzwiczki i mogę rozpalać nawet w białej koszuli [nie przebieram się do tego bo nie ma potrzeby, a w sezonie rozpalam często gdy testuję węgle bo wsypuję po 25 kg i spalam aż się węgiel skończy i kocioł wygaśnie].

 

Podobnie do tankowania samochodu, a może są tacy, którzy się przy tym pooblewają i usmarują po łokcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile razy się czyści kocioł a zrobiono z tego swego czasu niezwykle istotną sprawę. 

 

 

Przy tym akurat da się ubrudzić i niewiele jest kotłów które można wyczyścić w białej koszuli.

 

Czyszczenie większości kotłów jest znacznie bardziej brudzące i uciążliwe niż rozpalanie - to rzecz oczywista dla każdego kto ma z nimi kontakt więc nie rozumiem dlaczego sugerujesz, że jest odwrotnie:

 

 

"A przede wszystkim wychodzimy po rozpalaniu czyści a nie uwaleni sadzą po łokcie szczególnie jak kocioł ma małe drzwiczki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ponarzekać nad jakością grzałek, ale sama idea rozpalania kotła "kliknięciem" jest chyba marzeniem każdego. Jeśli technicznie jest to możliwe, nawet za cenę corocznej wymiany elementu grzejnego, to dlaczego nie?

Sprawny palacz odpali kocioł w 10 min "w białej koszuli", ale z autopsji wiem, że płeć piękna ma z tym problem. Jak kocioł wygaśnie z jakiegokolwiek powodu, to zamiast za zapałki kobieta chwyta za telefon.

 

Samochody też najpierw odpalano na korbę, aż w któregoś dnia ktoś wynalazł rozrusznik. Durny pomysł skoro wystarczał jeden obrót korbą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym akurat da się ubrudzić i niewiele jest kotłów które można wyczyścić w białej koszuli.

 

Czyszczenie większości kotłów jest znacznie bardziej brudzące i uciążliwe niż rozpalanie - to rzecz oczywista dla każdego kto ma z nimi kontakt więc nie rozumiem dlaczego sugerujesz, że jest odwrotnie:

 

 

"A przede wszystkim wychodzimy po rozpalaniu czyści a nie uwaleni sadzą po łokcie szczególnie jak kocioł ma małe drzwiczki."

U mnie jest tak jak napisałem brudzę się przy rozpalaniu a przy czyszczeniu nie, fakt półki poziome jak by było z pionowymi nie wiem.

Patrząc na zdjęcia większości kotłów to podejrzewam, że przeciętny użytkownik też się wybrudzi przy rozpalaniu. "Biała koszula" to tak jak swego czasu białe skarpetki w kotłowni, totalna bzdura, zwykły slogan marketingowy.

Ja nie muszę naciągać faktów bo nie jestem sprzedawcą niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.