Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Producent Kontratakuje


staran

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym pierwszym kotłem, to nie ma się co wpadać w euforię. 90% stalowych Zębców SWK dożywa(ło) bez problemów ponad 20 lat w ciągłej eksploatacji (wyprodukowano i sprzedano ich tysiące, a ich trwałość była naprawdę legendarna)). Ja sam profilaktycznie wymieniłem swojego po 18 latach i jak się okazało po oględzinach z młotkiem i przecinakiem, mógł spokojnie przepracować jeszcze ładnych parę lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, wszystko zależy od użytkownika :lol:

 

Prawda leży po środku, a nie wiemy jak użytkował kocioł MałyMiki. Filmik ma wartość stricte marketingową. Pokazali to co chcieli pokazać i użyli do porównania dwa różne konstrukcyjnie kotły. Wolałbym zobaczyć ten zajechany 2 letni kocioł w opozycji do tego samego modelu użytkowanego zgodnie z wytycznymi przez lat 5 (gwarancja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam swoje pięć groszy. Na początku używałem logicy i przez rok i d wa byłem zadowolony a potem było coraz gorzej. Piec się rozpada rdzewieje. Urywają się drzwiczki urywają sie uchwyty urywa sie wszystko. Ten piec to nieporozumienie ale gorszym nieporozumieniem jest firma Cichewicz ludzie  powiem tak unikajcie tej firmy jak ognia. Pracują tam niekompetetni ludzie którzy nie mają pojęcia na temat własnych produktów szczególnie w dziale serwisu. Jak tam dzownię to mam wrażenie że ta firma mieści się w stodoole. Mają w dupie klienta i tyle :) produkty są do bani, ich technologia przepływu powietrza tzn common air to jedna wielka ściema a niestety dziury się zapychają a tym samym piec robi się trudny w użytkowaniu. Dym wylatuje przez boczne drzwiczki do wyczystek :)

 

 

KATASTROFALNY PRODUKT I KATASTROFALNA FIRMA !!!!!

 

 

Podsumowując piec się rozpada a nie minęło nawet 5 lat śmiać mi się chcę bo rodzice mają idiotyczny kocioł ogniwo który kupili w markecie za 1500zł chodzi już 10 lat i zniósł wszystko. Ja zainwestowałem w wymienniki ochronę pieca przed poceniem itp i co ? po prostu ich produkty są do bani i jak widać nie tylko ja jestem nie zadowolony. Zastanawiam się czy ich nie podać do sądu bo piec jest niebezpieczny w użytkowaniu i zdrowia. 

 

 

Cichewicz zrobił sobie nową stone internetową i pomalował kotły na pomarańczowo. buahahahah

 

PIEC CICHEWICZ LOGICA OPINIE = OGROMNE PROBLEMY = RADZ SOBIE SAM = 

 

 

 

 

No to teraz najwyższy czas, żebyś zgodnie z obietnicą zrównał Cichewicza z ziemią. Powodzenia i napisz z jaki efektem to zrobiłeś  ;) :

 

 

MałyMiki, dnia 01 Maj 2010 - 10:26, napisał:snapback.png

co do Twojej sytuacji to powiem tak, jeżeli mi Cichewicz wywinie taki numer to krótko mówiąc zrównam ich z ziemią że długo będą musieli na nowo wyrabiać swoją opinie. Według tego co piszesz to praktycznie ich sytuacja krótko mówiąc jest przekichana. Olewam rzecznika konsumentów i robię kilka prostych rzeczy

1) wysyłam oficialne pismo do Cichewicza o wymiane pieca jeżeli nie odpisze i nie zareaguje następuje następna rzecz

 

1) biorę dobrego prawnika

2) wzywam rzeczoznawcę na oględziny i sporządam protokół

3) prawnik wysyła pismo przesądowne o polubowne załatwienie sprawy a więc

 

a)wymiana pieca

smile.gif pokrycie opłat prawnika

c) odszkodowanie pieniężne za 25 dni w których to marzłeś w domu

d) pokrycie kosztów rzeczoznawcy

 

między czasie prawnik kulturalnie daję do zrozumienia prawnikowi reprezentującemu cichewicza że zrobimy taki medialny szum wokół te sprawy wykorzystując gazetki i telewizje regionalną że za cholere pieca oni już nie sprzedadzą

 

 

Wydaję się niemożliwe ?

 

Takim o to sposobem wywalczyłem swoje rozszczenia od producenta bardzo znanego elektroniki. Sprawa identyczna lecz dotyczyła monitora fakt nie taniego ale to nie ma znaczenia. Na 2 spotkaniu sądowym mój prawnik załatwił nowy monitor, odszkodowanie pieniężne za poniesione koszta procesu + koszta jakie poniosłem będąc 2 miesiące bez monitora a z racji tego że jestem programistą dobrze na tym zarobiłem

 

 

Ja do Cichewicza nic nie mam jednak zgadzam się z tym że serwis jest gnojowaty i tragiczny i lepiej aby na mnie nie trafiło bo rozniose ich w pył

 

 

Cichewicz trzepie prawdziwe kokosy na tym co robi i uwierz mi nawet gdyby miał stracić na tym 20 tysięcy złotych kosztem nagłośnienia sprawy która im nie na rękę to będą woleli te przykładowe 20 tysięcy tobie zapłacić bo złą renomą mogą stracić kilkunastu potencjalnych kupców którzy na codzień mają stycznią z internetem i czytają podobne fora a kilkunastu klientów którzy kupi np 15 kotłów to spora kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni i tak już mają mnie po dziurki w nosie :) bo gdzie tylko jest poruszany temat cichewicza to pojawiam się ja. Dla mnie pocieszenie jest takie że cichewicz bardzo mocno stracić na sprzedaży kotłów co mnie cholernie cieszy i będzie tracić  i nawet zmiana kolorystyki kotła im nie pomoże chyba że faktycznie pójdą o rozum do głowy i wezmą się  do roboty jednak miałem styczność z tymi ludźmi i powiem tak że w sumie nie dziwię się że tam takie <MODERACJA> pracują skoro zarabiają najniższa krajową więc mają w <MODERACJA> klientów i wszystkich dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie również że <MODERACJA> od marketingu cichewicza to czytają więc póki co pozdrowienia z krainy Disneya dla was w szczególności dla kierownika który swoją decyzją zmiejsza przychody firmy, a fajniej by było gdyby jeszcze właściciele Cichewicza to kiedyś przeczytali choć pewnie to takie same typki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie to z przebojami kolegi @sarzyka  - https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/15930-niedrozny-komin-%E2%80%93-jak-mozna-zamordowac-kociol-w-2-sezony-grzewcze/    :)

Obecnie wielkiego piewcy na chwałę  CHT  ;).

Jego też potrafili przekabacić.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj został wykonany telefon przez mojego kolegę do Cichewicza który został poinformowany że efekt gnicia kotła w dolnych częściach jest naturalny ponieważ skrapla się tam woda, spytał również w jaki sposób dotrzeć do wyczystki w miejscach gdzie są nawiercone dziury common air ponieważ tam na pewno też znajduje się sadza i brud który trzeba wyczyścić

 

Przebieg z rozmowy

 

SERWIS CICHEWICZ: do wyczystek można się dostać demontując blachę kotła i rozcinając blok blachy :)

 

KLIENT: ale proszę Pana przecież jak to rozetnę to będę musiał to na pewno z powrotem zespawać w innym razie dym rozejdzie się po kotłowi  i w dodatku stracę gwarancję

 

SERWIS CICHEWICZ: "owszem straci Pana gwarancje ale z racji tego żę Pana kocioł ma już  3 lata to i tak jest po gwarancji"

 

 

ma ktoś jeszcze jakieś pytania :) bo już już nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.