Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Kocioł -Nowe Problemy, Proszę O Pomoc


nowalijka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Dzięki Waszej wszechstronnej pomocy wszystko działa bez zarzutu :) . Kupiliśmy w końcu węgiel z Bobrka, bo akurat taki mieli, a od Was wiedziałam, że będzie dobry. Palimy od góry, układ dochodzi do temperatury 60 - 70 st w ok. 40 min. Pełny załadunek trzyma tą temperaturę bez żadnej ingerencji jakieś 6-7 godzin, potem albo powoli wygasa albo trzeba przesunąć żar na jedną stronę i dołożyć. Pompka chodzi przez zasilacz, dzięki czemu mozna rozpalić, wszystko ustawić i wyjść na całe popołudnie. Wracamy i jest cieplutko :) . Ponieważ to mąż na ogół rozpala, ja często wręcz zapominam, że mamy kocioł węglowy :) .

Tak więc chciałam Wam wszystkim gorąco podziękować za wsparcie, cenne rady i dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Gdyby nie Wy, nie wiem czy nie wymienialibyśmy kotła na inny w przekonaniu, że w tym się nie da palić.

Zyczę wszystkim uczestnikom forum, a szczególnie moim Forumowym Nauczycielom ;) , udanego Sylwestra i wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku, aby był spokojny, dostatni i pozwolił na realizację planów i marzeń.

Nowalijka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zadowolony i wedukowany użytkownik to jeden z celów tego forum.

Życzę Szczęśliwego Nowego Roku i bezproblemowej pracy kotła.

Nie zapomnij czasem wpaść na forum i podzielić się nowymi spostrzeżeniami na temat eksploatacji swojego kociołka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam tu sporadycznie ( brak wolnego czasu) , z tematu nowalijki to zrobił się niemal poemat i przy okazji rozwiązano wiele innych problemów . Cieszy mnie to , że dzięki temu forum można pomóc sobie nawzajem .Życzę wszyskim Szęśliwego Nowego Roku i zakupu dobrego opału na następny sezon grzewczy. :D pozdrawiam albodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.