Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskazówki dotyczące podróży kamperem


Rekomendowane odpowiedzi

Planuje wakacyjny tygodniowy roadtrip Polskiem wzdluž wybrzeza morskiego.Prosze o wskazowki na miejsca,gdzie jest najsenzowniejsze pobyc i cos pieknego widac.Wole spokojniejsze miejsca bez milionow turystow,ale jesli szkoda cos przegapic,tež tam zaparkuje.Co dzien,to nowe miejsce....Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeba  - wydmy Łąckie piękne widoki z jednej strony na jezioro z drugiej na morze. Dojście około 6 km przez las, można dojechać rowerem i ostatni kilometr pieszo.

Łeba piasek 1 klasa.

Jarosławiec- Plaża Dubai sztucznie utworzone zatoczki ładnie wyglądają woda w nich cieplejsza z powodu mniejszego mieszania z morzem

Jarosławiec latarnia morska, kapitalne widoki przed zachodem słońca (o 20 zamykają), latarnia znajduje się bardziej wgłąb lądu w najwyższym punkcie terenu

trasa rowerowa Jarosławiec - Wicie- Darłówek

Piasek nad Bałtykiem bardzo dobry i trasy rowerowe wzdłuż brzegu dają mnóstwo frajdy niezależnie od miejsca

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na zachód wybrzeża bo masz fajny dojazd, trasa S3 w kierunku Szczecina i tam możesz spokojnie całym pasem nadmorskim dojechać do Gdańska. Zawsze coś fajnego zobaczysz. Na kąpiel się nie nastawiaj, chyba że jesteś z klubu morsów.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, carinus napisał(a):

Jedź na zachód wybrzeża bo masz fajny dojazd, trasa S3 w kierunku Szczecina i tam możesz spokojnie całym pasem nadmorskim dojechać do Gdańska.

Zawsze myślałem , że Gdańsk jest na wschód od Szczecina☹️.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Szczecin jest na zachodnim krańcu. Chyba że coś się wczoraj zmieniło, o czym jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnia najlatwiej i najszybczej  Praga-Dresden-okolo Berlina na Szczecin przeleciec,potym pianko przy morzu.Powrot tak jak przychodzi,uwidzimy.

Kapiel w morzu dla Czecha obwiazkowa,gdyby 3°mialo  🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bylo to super.Od Miedzywodzia na Hel,cztery kempy mimo najwieksza centra turyzmu.Plaže czyste, bez konca,morze cieplutke (chodzimy u nas w Wltawe na kapiel i ta jest wowczas o dužo chlodniejsza),latarnie,rybky k jadlu.Pojechamy ponownie...

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że zadowolony 👍

 

Ja do morza mam blisko i w sezonie unikam jak tylko mogę. Połowa września/ październik, to fantastyczny czas nad Bałtyk.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względów zdrowotnościowych tak radzą, lecz trudniej znaleźć czas jesienią.

6 godzin temu, bercus napisał(a):

...na Hel,

Bardzo fajna plaża, można spędzić tam dłuższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale ja godzinę jadę nad morze, więc nie jest to problem wyskoczyć od czasu do czasu, a i tak robię do bardzo rzadko 😁

 

PS Najważniejsze, że koledze z Czech się u nas podobało! Zapraszamy serdecznie ponownie do Polski!

 

Ja bardzo lubię Czechy. Liberec fantastyczne miasto, Ostrawa, Praga. Mlada Bolesław... itd itd!

 

Edytowane przez o6483256
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecal bym w Czechach wakacje w Jetřichovice przy Děčín.Možne tež popojechat tanim wahadlowym busikom w Niemecka czesc skal.bylem tam w wynajatej chatke i na wszystkie strony z tej wsi sa bardzo piekne drogi turystyczne.

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bercus czy polecasz Karlovy Vary i okolice na dlugi weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tež nie zle.Poobserwuj na:

https://mapy.cz

Na mapie turystycznej sa wszystkie ciekawostki i drogi turystyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli urabiam swoja kobietę, żeby nie marudziła na pomysł kupna busa z przeznaczeniem na kampera. Muszę przytaczać wszystkie zalety takiego rozwiązania z przewozem rowerów włącznie. Z zewnętrznego bagażnika można zbyt łatwo pozbyć się kół lub całego rowerka, szczególnie elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, carinus napisał(a):

Powoli urabiam swoja kobietę, żeby nie marudziła na pomysł kupna busa z przeznaczeniem na kampera. 

To życzę powodzenia  i cierpliwości ☺️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poleczam naprawdowy camper,stary i starszy,bo miejsca jest w nim naprawde wiecej,niž w przerobionym busiku.O Wyposazeniu wc,cieknaca wode,przysnic z bojlerom gazowym na ciepla wode,grzaniem,lodarka,kuchenka,wszystkie te gabloty.....Bylem teraz z hymerom 86' i Poki przyjmie tempo jazdy bez turba,to wszystko perfect i žonka wlasnie spokojna!! z luxusom z starych czasow.

I jescze poleczam podziemie czeskie,poki okolo srodku Czech bedziecie:

Koněpruské jeskyně

https://konepruske.caves.cz/

i bližej ku Wam przy Karkonoszach:

Bozkovské jeskyně. Mniejsze,ale tež piekne.

https://bozkovske.caves.cz/

 

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, carinus napisał(a):

Muszę przytaczać wszystkie zalety takiego rozwiązania

Wypożycz na weekend i może żonka złapie bakcyla karawaningu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.