Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ja tak kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, 

Dzisiaj dwukrotnie miałem w kasie błąd:

Błąd weryfikacji formularza - potencjalne użycie automatu lub bota. Proszę spróbować jeszcze raz złożyć zamówienie lub skontaktować się z obsługą sklepu internetowego. Kod błędu #KASA-RECAP3-3

Czy jest jakis sposób aby nie wpadać  w ten filtr? Wszystko robie tak jak w poprzednich zakupach i nigdy nie miałem problemu. 

Dzięki za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie,dzis po prawie 2 tygodniach walki,udalo mi sie upolowac karlika.Wrzucilem do koszyka,przeszedlem do kasy,wybralem tryb platnosci,dane wypelnione.W ostatnim oknie wyskoczylo mi ze przepraszamy w tej chwili brak.

Nadal mam ten towar w koszyku,prosze o wsparcie i wskazowke co zrobic aby sfinalizowac ten zakup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, melon81 napisał:

Czesc, 

Dzisiaj dwukrotnie miałem w kasie błąd:

Błąd weryfikacji formularza - potencjalne użycie automatu lub bota. Proszę spróbować jeszcze raz złożyć zamówienie lub skontaktować się z obsługą sklepu internetowego. Kod błędu #KASA-RECAP3-3

Czy jest jakis sposób aby nie wpadać  w ten filtr? Wszystko robie tak jak w poprzednich zakupach i nigdy nie miałem problemu. 

Dzięki za pomoc.

 

 

Niestety dzisiaj przy próbie zamówienia miałem ten sam błąd. Czy ktoś kontaktował się z pgg w tej sprawie? Nie używam bota a zamawiam ręcznie, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcinho6 napisał:

Witam

Mam pytanie,dzis po prawie 2 tygodniach walki,udalo mi sie upolowac karlika.Wrzucilem do koszyka,przeszedlem do kasy,wybralem tryb platnosci,dane wypelnione.W ostatnim oknie wyskoczylo mi ze przepraszamy w tej chwili brak.

Nadal mam ten towar w koszyku,prosze o wsparcie i wskazowke co zrobic aby sfinalizowac ten zakup?

Teraz musisz czekać na dostępność towaru. Odświeżasz stronę, tylko, że zgody i rodzaj płatności zaznaczasz od nowa. Następnie składasz zamówienie i płacisz.

Edytowane przez lolek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odswiezam koszyk to mi mieli ze trwa obliczanie,jak juz obliczy wyskakuje przejdz do kasy,ale kompletnie bez reakcji.Po kilku probach zawsze to samo

Rozumiem ze generalnie musze teraz raz jeszcze zapolowac na dostepnosc,z tym ze juz teraz mam to w koszyku wiec pojdzie mi o 5 s szybciej😃?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koszyku wciąż będzie. Wcześniej czytałem tu na forum, ze PGG usuwa z koszyka, o ile pamiętam chyba po 30 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historycznie,

udało mi się kupić w listopadzie Karlika 4T

obecnie mam 1T Karolinki w koszyku i od kilku dni dupa

testowałem różne strategie, odświeżałem automatem, testowałem różne opcje płatności , na kompie w pracy chce kupić co jakiś czas F5, a na kompie w domu zdalnie odświeżam....

a koniec końców komunikat:

że jestem botem #KASA-RECAP3-3

 

powoli rozkładam ręce...

jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma inny patent niż distill (ewentualnie może się podzielić jak dobrze to skonfigurować)?
Niestety po modyfikacji strony i dodaniu jakiś losowych liczb, distill w podstawowej konfiguracji jest bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt mailowy i telefoniczny praktycznie nie istnieje. Próbowałem się od nich coś na szybko dowiedzieć to kazali maila tylko wysłać bo tam gdzie się dodzwoniłem tak powiedzieli. Obsługa klienta nie działa. Na maila czekam tydzień, a info potrzebowałem najpóźniej na następny dzień. Także wtopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.