Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałem 4 tony w workach Karlika czytając opinie użytkowników wypowiadających się tutaj na tym forum z przed kilku nastu dni, tygodni zasięgniętych wskazówek i rad a także udzielonej pomocy, przybliżonych dostępności poszukiwanego węgla. Postanowiłem iż wstanę dziś o 6:24 budzik zadzwonił..

I czekałem aż pojawi się węgiel. Od godz 6:55 był jakiś meksyk, strona przeładowana po godzinie 7:00 chwilami wysiadała wszyscy czekali aż rzucą węgiel. 

Karlik dziś był po 8...  obecnie był już 4 razy po 10-20 sec. przed godziną 11:00 strona również nie dawała rady.

 

Karlik zakupiony na 2 razy: 1 raz dodanie do koszyka po godz: 9 za drugim razem o 10:56 kasa i zapłata.

Dziękuję wszystkim za pomoc i udzielone tutaj komentarze. Czekam na dostawę dobrego paliwa.

 

PS. w składzie opału u Nas Karlik 1T w workach 1250 zł + koszt transportu.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą Pieklorz był 20 sekund.

Czy Greenpala może dzisiaj ktoś widział?

Edytowane przez Sławek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sławek007 napisał:

Przed chwilą Pieklorz był 20 sekund.

Czy Greenpala może dzisiaj ktoś widział?

Jak to policzyles że byl 20sek ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, bardzo dziękuję za pomoc i informacje na tym forum  zakupiłem karlika dzięki waszemu wsparciu i wyrozumiałości bardzo dziękuję i pozdrawiam. Przyszły rok mi nie straszny 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 30 sekund. Około 20 sekund na pewno ja go widziałem. Co kilka sekund 4-5 odświeżyłem stronę i był.

Jednak mam już pełen zakup na przyszłą zimę, więc nie klikałem 😉

Edytowane przez Sławek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względów moralnych kupiłem tylko 1 tonę, a dlaczego niech Każdy sobie wytłumaczy. Potrzebuję 4 ton na ten sezon. Wychodzi na to, że jestem głupi lub kretynem niezdolnym do samodzielnego myślenia.

Edytowane przez Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wielu z Was denerwuje się postępowaniem PGG, chłopaki też strajkują, zamiast zająć się zarabianiem pieniędzy, ale z tego co widać Zarząd PGG nie ma o tym zielonego pojęcia, dla mnie do natychmiastowej wymiany - działają na szkodę Spółki, co widać słychać i czuć. Pokazująca się reklama na Forum powinna zawierać informację, "Permanentny brak towaru" oraz "Towar dostępny "20-70 sekund (w zależności od rodzaju węgla)", natomiast "Ekogroszek Karlik w workach w partiach do 10 worków z własnym odbiorem dostępny do 1 godziny". Jak Was bardzo denerwuje postępowanie PGG to nie ma na to sposobu. Nawet zamknięcie strony nie pomoże - bo przeniosą do innego kraju, ale zawsze są sposoby, żeby sobie poradzić z nimi, tak jak wcześniej pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem status sprawdzić ale nie szło się na sklep dopchać tak lagował 🙂 

Takie skojarzenie mam po tym PGG kontra reszta świata 🙂 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XZONE napisał:

PS. w składzie opału u Nas Karlik 1T w workach 1250 zł + koszt transportu.

Dla mnie to narzut - marża na poziomie ponad 50%. Nie będę się rozwodził dlaczego tak jest. Normalna marża to max. 30%, ale rynek i zmowa cenowa robi swoje. Na szczęście cena na giełdach spada.

Edytowane przez Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.