Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

@Jozefg1... No sorki, ja bym nerwowo nie wyrobił. Macie niezłą zabawę...ale gdy ma się potrzebę zakupu.... Swoją drogą to chore. Do czego to doszło...😳

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się żyje w kraju z tektury, dowodzonym przez prawych i sprawiedliwych.. Kopalnie to spółki państwowe, wiec wiemy komu podziękować. Ja już im podziękuje przy następnych wyborach. A sam na nich głosowałem..

 

To nie zabawa, to "walka o ogień". Kiedyś był taki film o takim tytule. Grupa neanderlalczyków wyrusza w poszukiwaniu ognia. .. walczą po drodze z małpoludami, tygrysami itd.. Ja od miesiąca usiłowałem kupić węgiel i dziś mi się udało zapakowac go do koszyka.. Ale to nie koniec udręki, bo nie moge tak sobie spokojnie dokończyć transakcji... onie.. za dobrze by było. Musze czekać, aż drugi raz się towar pojawi. To jest perwersja.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z okolic Konina ma jakieś doświadczenie co do dostawy, tzn. ile dni od wysłania? Wyczekuję już drugi dzień i nici. Z tego co tu wyczytałam kurier nie zawsze dzwoni z odpowiednim wyprzedzeniem, więc czekam, ale ile można? Jutro już pt, więc ostatnia szansa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Również na tym forum wyczytałam, że nie zawsze wysyłają te esemesy lub dostaje się je po fakcie... Najpierw walka, żeby kupić a później czekanie na dostawę gdzie pan z pp poinformował mnie, że owszem, dostawa to jedna wielka niewiadoma 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kinga000 napisał:

Czy ktoś z okolic Konina ma jakieś doświadczenie co do dostawy, tzn. ile dni od wysłania? Wyczekuję już drugi dzień i nici. Z tego co tu wyczytałam kurier nie zawsze dzwoni z odpowiednim wyprzedzeniem, więc czekam, ale ile można? Jutro już pt, więc ostatnia szansa 

Pieklorz i karlik zamówimy dzien po dniu . Karlik pierwszy . Pieklorz przyjechał po tygodniu a karlik w sumie prawie po 2 . 10 dni roboczych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam złe wspomnienia co do kurierów PP. 

Walka o ogień.... Na czasie uwaga. Powodzenia , życzę sukcesu w zakupach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Elka1983 napisał:

A jak się wejdzie w śledzenie przesyłki to jaka jest informacja? Bo u mnie w piątek miała status przygotowana do doręczenia

Nie mam takiej informacji. Widzę tylko, że została nadana dwa dni temu oraz, że wczoraj wylądowała w UP 10 km ode mnie i tyle. Kierownik z tego UP potwierdził mi, że dostawa to "jedna wielka niewiadoma". Dziś na pewno jej nie będzie. Obsługa sklepu pgg informuje mnie jedynie, że przewoźnik ma 3 dni robocze na dostarczenie, a na pytanie odnośnie przekroczenia terminu, że mogę zrezygnować z zamówienia. I tyle. Niektórzy wcześniej pisali tu, że kurier dzwonił pod bramą dopiero albo, że status w czasie śledzenia paczki był niezgodny z rzeczywistością, więc chciałam to jakoś skonkretyzować jako że nie każdy może wysiadywać w domu i czekać, ale ze strony pp lub pgg tylko takie wieści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nie dzwonił. Ja zadzwoniłam do niego i mnie poinformował, że za 5 minut u mnie będzie. 

Jak z nim rozmawiałam to powiedział, że on nie informuje klientów, jedynie jak ktoś sam zadzwoni. 

Ja dostałam smsa rano z numerem kuriera, kodem do podania kierowcy i wytycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnei dostarczany z Czeladzi - każdorazowo dzwonili w dniu dostawy, wcześniej sms, że nadano paletową (przy ostatniej kod odbioru w nocy jak już węgiel dostarczono). Ogólnie u mnei jest tak:

1 mail z PGG o wysłaniu i podanie numeru paczki paletowej (nie widnieje w systemie PP)

2 sms z PP że nadano przesyłke paletową (tu na następny dzień roboczy ją dostarczają)

3 sms o tym, że danego dnia będzie dostawa + kod odbioru

4 telefon od kuriera za ile będzie i czy ktoś jest w domu

5 dostarczenie palety

 

Tak samo było jak dostarczała PP i ich podwykonawca. Ostatnio to nawet nic nie podpisywałam, nie chciał dowodu, bo już wsio miał w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Elka1983 napisał:

Do mnie też nie dzwonił. Ja zadzwoniłam do niego i mnie poinformował, że za 5 minut u mnie będzie. 

Jak z nim rozmawiałam to powiedział, że on nie informuje klientów, jedynie jak ktoś sam zadzwoni. 

Ja dostałam smsa rano z numerem kuriera, kodem do podania kierowcy i wytycznymi.

Dziękuję Ci bardzo za informacje. Dobrze, że chociaż tu można liczyć na życzliwość innych. Trudno to będzie ogarnąć, mam nadzieję, że jakoś się uda i jutro dotrze, bo od poniedziałku mogę nie dać rady zupełnie, zwłaszcza, że kurier dostarcza od 9.00 do 15.00, a jedyna odpowiedź od pgg jeśli się pyta o opóźnienia w stosunku do regulaminu to informacja, że można zrezygnować z zamówienia. Naprawdę mają klientów w poważaniu głębokim 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alyaa napisał:

U mnei dostarczany z Czeladzi - każdorazowo dzwonili w dniu dostawy, wcześniej sms, że nadano paletową (przy ostatniej kod odbioru w nocy jak już węgiel dostarczono). Ogólnie u mnei jest tak:

1 mail z PGG o wysłaniu i podanie numeru paczki paletowej (nie widnieje w systemie PP)

2 sms z PP że nadano przesyłke paletową (tu na następny dzień roboczy ją dostarczają)

3 sms o tym, że danego dnia będzie dostawa + kod odbioru

4 telefon od kuriera za ile będzie i czy ktoś jest w domu

5 dostarczenie palety

 

Tak samo było jak dostarczała PP i ich podwykonawca. Ostatnio to nawet nic nie podpisywałam, nie chciał dowodu, bo już wsio miał w systemie.

Ja też z Czeladzi miałam transport, ale bez telefonu kuriera. Wydaje mi się, że dużo zależy od samego kuriera czy dzwoni czy też nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kinga000 napisał:

A towar jakoś w miarę dobrze zabezpieczony? Patrząc na obecne pogody, zastanawiam się w jakim stanie dotrze.. 

Foliowy worek i gruba folia naciągnięta na całą paletę, więc jeśli suchy był pakowany to suchy dotrze. ja miałem to szczęście że zarówno karlik jak i pieklorz suche, bez miału i podziarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kinga000 napisał:

A towar jakoś w miarę dobrze zabezpieczony? Patrząc na obecne pogody, zastanawiam się w jakim stanie dotrze.. 

Ja paletę całą miałam owiniętą folią, dobrze zabezpieczona. Worki były suche, czyste, a transport miałam 24.01( u nas było wtedy bardzo dużo śniegu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowo zarejestrowanym użytkownikiem ale na forum siedzę równy rok, od kąd mam piec na ekogroszek. Dzieki Wam kupiłem jeszcze w listopadzie 3t i teraz 2t. Dla siebie i znajomych. W tym roku jest trudniej, przez różne godziny rzutów węgla. W tamtym roku godziny zbliżone, trzeba było  tylko być szybkim. 

Tylko raz kupiłem z telefonu bo dużo trudniej klikać ale znów ja osobiście mam stary komp i odświeżanie trwa dłużej. Zawsze odświeżałem sam koszyk, jeśli już miałem węgiel w koszyku a nie drugą kartę. Dane zapisywałem w notatniku, później tylko kopiuj wklej za pomocą myszki. Łatwiej też zrobić drugi zakup bo dane zostają zapisane (jeśli przy pierwszym zakupie zaznaczymy taka opcje). Węgiel został mi w koszyku nawet po nowym roku, po tym czasie kiedy strona nie działała, więc nie ma się co martwić że zniknie. Teraz też mam tonę w koszyku gdyby czasem któryś ze znajomych poprosił o pomoc😉

W tamtym roku węgiel miałem po 3 dniach od zapłaty. Worki z datami zapakowania, nic nie rozerwane. Auto z chydraulicznym zawieszeniem więc na luzie zrzucił paletę nawet pod górkę. Kierowcy super mili. Aktualnie czekam na dostawe, w niedzielę zrobiłem przelew. 

Fajnie że mamy taką opcję mimo tych niedogodności. Znajomi kupują pelet po 1300 a spalają go drugie tyle niż ja. Ja się cieszę, co będzie dalej nikt nie wie. 

Pozdrawiam. Udanych polowań 💪🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mrozik44 napisał:

Tak się żyje w kraju z tektury, dowodzonym przez prawych i sprawiedliwych.. Kopalnie to spółki państwowe, wiec wiemy komu podziękować. Ja już im podziękuje przy następnych wyborach. A sam na nich głosowałem..

Witam.

To jest Rzeczpospolita Polska jakby coś....... gorzkie żale możesz wylewać sobie TUTAJ napisz wszystko co ci lezy na sercu , zapłać składkę i na pewno dostaniesz rozgrzeszenie za złe głosowanie.

Przecież skoro nienawidzisz PGG bo to jest be i w ogóle to idź chłopie na alle....., o..x, czy inny portal.., lub do pobliskiego składu i kupuj do woli .....

Pozdrawiam. YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, YaroXylen napisał:

i w ogóle to idź chłopie na alle....., o..x, czy inny portal.., lub do pobliskiego składu i kupuj do woli .....

Właśnie można kupować. Karlik od ręki ze składu

https://www.wegiel24.info/ekogroszek-pieklo-fioletowy/

Poza tym od ręki

https://ekogroszek.pl/

https://www.skladopalunowakowski.pl/wegiel-pakowany/

https://sklep.zalkar.pl/

Wszytko prosto ze śląska.

Edytowane przez digi
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez żadnych narzekań i polityki... i to woli, ile dusza zapragnie tylko....... ¯\_(ヅ)_/¯

YARO

Edytowane przez YaroXylen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.