vlad1431 Opublikowano 29 Sierpnia 2021 #26 Opublikowano 29 Sierpnia 2021 W czterosówie kompresja nie jest tak ważna jak dwusówie, także raczej mało prawdopodobne żeby nagle stracił kompresję. Chyba że jakiś wynalazek się właśnie rozleciał co za to odpowiada. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka Cytuj
HarryH Opublikowano 29 Sierpnia 2021 #27 Opublikowano 29 Sierpnia 2021 W takim bzyku to wystarczy, że nagar złapie pierścień i po kompresji, pomijając już ordynarne dziury w tłoku od za ubogiej mieszanki. A rozrząd tam w ogóle działa? Zawory się ruszają? Odprężnik nie podwiesił zaworu? Przewód nie ma przebicia, po zdjęciu ze świecy iskra przeskakuje z przewodu chociaż z 5mm? Jest niebieska? Cytuj
mac65 Opublikowano 29 Sierpnia 2021 #28 Opublikowano 29 Sierpnia 2021 (edytowane) Wykręć świecę rozgrzej nad gazem i gorącą wkręć do głowicy . Dwa wtryski pompką i powinna odpalić . Jak to nie pomoże to już remont a jeśli pomoże to świeca do wymiany . Co do kompresji to nie ma znaczenia chyba że zawory już się nie otwierają albo są podparte , jak by nie było wystarczającej kompresji to najwyżej by nie miała mocy ale odpalić odpali. Jak sie pierścienie zapiekły to też odpali ale objaw j/w brak mocy . Można wlać nafty w cylinder albo WD 40 żeby odpuściły pierścienie potem parę startów na sucho bez świecy żeby przedmuchać . Dwie krople oleju w cylinder przez świece przed startem zwiększą kompresje na zimnym silniku . Jak świeca mokra to może nie być dość powietrza , odkręcić filtr wymoczyć gąbkę w płynie do naczyń , wysuszyć i kropla oleju na gąbkę żeby pył zatrzymała ( zwiększa żywotność silnika ) . Kompresje sprawdzisz wiertarką z wkręconą nasadką jak masz coś takiego , tylko trzeba zdemontować starter z linką ( uwaga na kulki ) mnie tam wystarczało palec przyłożyć w miejsce wykręconej świecy i docisnąć . Jak palucha odepchnęło to komprecha wystarczająca . To nie prom kosmiczny żeby laboratorium z tego robić . Po długim postoju zazwyczaj wystarczyło wypalenie i wkręcenie rozgrzanej świecy . Jeszcze jedno mi sie przypomniało jak sprzęt wiekowy to może być guma od pompki rozruchowej dziurawa wtedy nie odpali . Pozdrawiam . Edytowane 29 Sierpnia 2021 przez mac65 Cytuj
Gość berthold61 Opublikowano 30 Sierpnia 2021 #29 Opublikowano 30 Sierpnia 2021 Dwa gaźniki dwie świece ,dwie cewki nowe paliwo choć nie wiem po co bo stała tylko 1,5 tygodnia od poprzedniego koszenia , takie prymitywne dziadowstwo a tyle potrafi krwi zepsuć i tu już nawet nie chodzi o to bo na złom mogę wyrzucić bez żalu ale to wnerwia że chciałoby mnie pokonać a tego nie zdzierżę i choćby nie wiem co to muszę to odpalić a potem dopiero wyrzucić 😃 Cytuj
o6483256 Opublikowano 30 Sierpnia 2021 #30 Opublikowano 30 Sierpnia 2021 Na plaka próbowałeś ? Nie zaskoczyła chociaż na moment ? Paliwo ze zbiornika zasysa ? Może podawaj pod ciśnieniem strzykawką i zobacz wtedy ? Cytuj
Kordjano Opublikowano 30 Sierpnia 2021 #31 Opublikowano 30 Sierpnia 2021 Mnie jak po zimie nie chciał traktorek zaskoczyć to mu samo startu psikłem i zaskoczył . Cytuj
makow12 Opublikowano 30 Sierpnia 2021 #32 Opublikowano 30 Sierpnia 2021 jak odpali i dalej będziesz chciał wywalić chętnie przygarnę za jakiś bezcen☺️ tak akurat dzisiaj gadaliśmy że przydałby się jakiś mały silniczek żeby coś przetestować.. Cytuj
Daćko Opublikowano 1 Maja 2022 #33 Opublikowano 1 Maja 2022 Panowie sezon na koszenie się zaczął a mój stary traktorek dzondir nie może się uciągnąć według licznika ma ponad 1000 godzin pracy ,czy zacząć od wymiany oleju czy szukać nowej przekładni hydrostatycznej ? Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.