Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tani kocioł HG.


Kurak

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, m0rte napisał:

Tanie jest pojęciem względnym ale na Słowacji np, Attack DPX Profi 15kw, można wyhaczyć za niecałe 1400 euro....brutto.

 

Są jakieś filmy jak się w nim pali i czy jest smołuwa jak w DS-ach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mikkei napisał:

nie opowiadaj bajek, realna cena to ok 12-14tyś zl za podstawowy model bez sondy lambda

Nie opwiadam. Za niecałe 12k pln'a masz wersję dpx 15 Lambda. Wystarczy poszukać:

https://www.imperialshop.sk/www-imperial-sk/e-search?q=attack+dpx

15 godzin temu, Alewalneło2 napisał:

Są jakieś filmy jak się w nim pali i czy jest smołuwa jak w DS-ach ?

Nie znalazłem filmu z działania tego kotła w warunkach bojowych. Może jak coś głębiej poszperam i znajdę to się podzielę. Spróbuję też u producenta - sam jestem ciekawy bo ten kocioł to jedna z opcji, które biorę pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego "tanio" to rzecz względna. 

@marcin25 Do Koszyc mam niedaleko, więc jak się zdecyduję to pewnie podjadę. Miałem w tym roku modernizować kotłownię ale odpuszczam i przekładam to na nast. rok. M.in z tego względu, że od kilkunastu miesięcy śledzę to forum, zagłębiłem się trochę w temat i po prostu jeszcze nie zdecydowałem co chce mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jest unijna.Kupilem dmuchawe u was i nie bylo problemu,tylko z wysilka.Tansze bylo wyslac po Czechach znajomemu blisko Polski i on dojechal k wam i wyslal ponownie poszta Polska.(pakiet za granicę tylko z opłatami lotniskowymi???? 250,- zl.Co ciekawe, to poszło od was do nas bez problemu 2x i tanio ,teraz jest liepjej,konkurencja naprawila)Naprawienie bledow ciežko,no czesci uszkodzone miali by wyslac.Kiedy jest papier,jest gwarancija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 4.02.2021 o 11:28, marcin25 napisał:

Za taką cenę to tylko brać?

To z Czech ?

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa na granicy z kotłem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Kowid raczej nie ma nic do tego. Granice są otwarte, nie ma kłopotu z przejazdem. Jeżeli chodzi o procedury graniczne to wyglądają one standardowo - jeśli już będzie jakaś kontrola to pokazuje się dowód zakupu i to co na pace. 

  Jedyne co mnie martwi to ewentualny serwis - a dokładniej jego szybkość (dot. zakupu w SK.).  W stosunku do zakupu w PL to około 2 tys. pln różnicy ale firma, która go u nas sprzedaje chwili się serwisem na terenie całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.