Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Defro 15 kw zachodzi sadzą


Zak33

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, HarryH napisał:

Na razie kolega kupił sobie kocioł, na który ma 5 lub 8 lat gwarancji. Serio powinien wymienic sterownik? Jak kupujecie nowy samochód, to też zaczynacie od wymiany silnika? 

Ależ nie nie :) tylko patrząc na to co kolega napaisal to to że auto jest na 95 nie oznacza że lyknie kompa z innego auta/modelu .

 

7 godzin temu, Zak33 napisał:

Przed chwilą czytałem na innym forum że nie da rady . Ale spróbować można i to najlepiej najszybciej jak się da 

I tu bym pomyślał . Nie mając pewności , żadnego tutorialu pisemnego czy też w postaci filmu . Za nic bym nie podjął bym się wgrywania innego softu  . Sprzęt może z zewnątrz wyglądać identycznie tylko to softowi do niczego nie potrzebne , liczy się wnetrze :) coś w tym środku nie będzie zgodne z softem I zostaje nam fajny kawałek niepotrzebnej elektroniki . I fajnie a czasem się zdarza że program aktualizujacy przepchnie nam stary soft I taka zabawa może poskutkowac efektem takim że wiemy aha no nie będzie działał . Oby tak było bo inaczej ster będzie wymagal serwisu dodatkowych kosztów które w takim przypadku często są rowne cenie zakupu nowego / innego sterownika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Panowie bez urazy, jak czytam co wypisujecie to płakać się chce, mam kocioł defro 15kw eko mini na tym sterowniku i po tygodniu opanowałem go co do joty. Oczywiście, że ten sterownik ma PID, jest to w menu nazwane tryb automatyczny, sam wprowadziłem kilka korekt w trybie serwisowym PId, można to podejrzeć na youtube wpisując nazwę sterownika. Polecam lekturę, a nie propozycje zakupu nowego sterownika. Miejcie litość nad ludźmi mniej technicznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.