Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki kocioł z podajnikiem?


karol255

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wiedziałem:)

O tym mówię - Iryd musiał się dostosować (nowa kolorowa wersja, bezprzewodowy panel pokojowy) - konkurencja to ma to i trzeba iść do przodu.
Plum i Tech mają dobre podeście (Brager ma podobne) - modułowość, ładne, rozbudowane rozwiązania co zapewnia im jako producentowi święty spokój.
Chcesz net? Moduł, kolejne czujniki, zawory, pompy - moduł, panel prosty - masz, wypasiony - też, bezprzewodowo -  też się znajdzie... Do tego jedna logika oprogramowania i można to łączyć i dobierać.
Wspomniany SKZP - nie ma wersji bezprzewodowej i stracił klienta. Jak będziesz potrzebować dwa, trzy zawory - nie weźmiesz iryda...

Z drugiej strony pakowanie tego wszystkiego na standardzie to też przesada - u kogoś potrzebne 2 pompy, a ten ma stalmarka z wyjściem na 5 obiegów i ceną + 2 tys za bajery, których nie potrzebuje.

Co do Pilota R chodziło mi o to, że ma wygląd rosyjskiego kalkulatora :P
Ciekawi mnie jak się Brager zadomowi bo wygląda to dosyć przyjemnie, cena nie zabija, możliwości są. Przydałby się soft pod SV200 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.