Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cenzura w wolnym kraju, mit ?


SONY23

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, wojtekkowal napisał:

to trzeba się stąd zawijać

Raczej cie wywalą sami jak z elektrody. Tam też wyzywałeś admina i moda od "piz..mi w rurkach"?

Mam nadzieje, że admin nie da się wyzywać w ten chamski sposób przez jakiegoś nadymanego usera, który obraża i wyzywa wszystkich donosząc przy okazji. To trzeba mieć taki podły charakter.

Z elektrody cię wyrzucili to i stąd wylecisz z hukiem :) Widać nie masz ani wiedzy ani kultury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jedno nie wpadłem. Ty pewnie masz już zablokowane pisanie (ewentualnie uruchomione akceptowanie postów) z konta Miki1212 i dlatego przeskoczyłeś na Normana?

No zobacz Misiu, jak łatwo cię prześwietlić. Na marginesie, nie obrażam adminów. Zachęcam ich tylko do bardziej zdecydowanego działania wobec takich krętaczy jak Ty.

To taka mała przenośnia, zagranie na "nerwie". No ale co ja Ci będę tłumaczył...

Dla adminów, żeby oszczędzić im szukania. Cały Miki w Normanie:

Cytat

Odkąd sędziowie mają poglądy polityczne to rzeczywiście wszystko się może zdarzyć. Sorry albo jesteś sędzia albo obywatel, nie można mieć ciastko i zjeść ciastko. Nawet wchodząc w związek małżeński zrzekasz się niektórych praw...

Cytat

To nie jest antypolski spisek tylko normalna konkurencja ekonomiczna, wiadomo, że bogatszy może więcej bo jest w stanie opłacić czyli uzależnić więcej ludzi i instytucji oraz lobbować prawo. Czy to teoria spiskowa? Nie, to się dzieje codziennie. Robią tak firmy i robią tak państwa. Próba głupawego ośmieszenia nie działa no chyba, że tylko na idiotów. To jest walka ekonomiczna pomiędzy państwami w unii. Taka wymiana pieców na 5 klasę to koszt całego rocznego budżetu państwa...

Cytat

Gdzie masz certyfikat lamerku, pytam kolejny raz? No właśnie nie masz i tyle w temacie. Serio żal mi takich jak ty :) Edit. ehh musiałem skasować bo za dużo napisałem, no dobra niech ci będzie masz polski węgiel i niech tak zostanie :)

Cytat

Ooo kolejny, który myśli, że specjalnie dla niego ktoś stoi dwie noce pod kopalnią żeby sprzedać mu 2 tony węgla HAHAHA. Paliłeś węglem polskim chyba w swoich snach kolego, albo kilka lat temu. Nie handlujesz węglem więc skąd możesz to wiedzieć, takie błazeńskie wpisy zawsze mnie rozczulają :) Jak masz oryginalny polski węgiel to powinieneś też mieć certyfikat, masz coś takiego, to pokaż, uwierzę w twoje szczęście?

Cytat

Cena jest atrakcyjna bo węgiel pochodzi z Ukrainy a nie z Rydułtowy, on nawet nie leżał koło takiego węgla. Jeśli to ten węgiel co mysle to pali sie całkiem dobrze, popiół jest jak pył, nie spieka sie typowy 32.

Cytat

Bliskość zamieszkania od śląska NIE MA tutaj najmniejszego znaczenia, ponieważ i tak nie kupicie węgla z polskich kopalni bo go po prostu NIE MA na rynku a ten wasz węgiel, który nazywacie bobrkiem, mysłowicami itd nigdy nawet nie leżał koło bobrka :) Wszyscy palicie ruskim, ukraińskim i czeskim węglem takie sa niestety fakty na dzień dzisiejszy. Żal mi tylko tych naiwnych ludzi , którzy myślą, że dzisiaj handel węglem polega na tym samym co 20 lat temu, Panie całą noc stałem pod...

Cytat

Temat zdycha z braku rzeczowej dyskusji więc napiszę jeszcze taką rzecz. Broń czarno prochowa jest u nas dostępna bez pozwolenia a na broń "nowoczesną" trzeba mieć pozwolenie i teraz pytanie ilu ludzi ginie u nas rocznie od postrzału bronią bez pozwolenia a ilu przez broń na pozwolenie? No właśnie. To samo było z autostradami, kiedyś prędkość max była 130km/h gdy chciano ją podwyższyć do 140km/h też był wrzask, że będą ginąć ludzie teraz jest 140km/h i najwięcej...

Cytat

A gdzie tak napisałem łgarzu? Brak ci argumentów więc wymyślasz i obrzucasz gnojem typowa cebula... hyh Dalej nie masz argumentów bo jesteś za cienki żeby udowodnić swoje wierzenia, boisz się, że ci się świat zawali :)

Cytat

W Polsce NIE MA prawicy oprócz chyba tylko Korwina a tym bardziej w sejmie nie ma prawicy bo trudno nazwać socjalną partię prawicową i kapitalistyczną. Owszem, szef wszystkich szefów jest dziś prawicowym odłamem ale LEWICY, przecież oni przejęli lewicowy program dotyczący sfery socjalnej odrzucając całą resztę ideologii marksistowskiej nazywanej dziś postępową liberalną demokracją w skrócie zboczenia seksualne i dewiacje. Jestem na prawdę w podziwie jak komunistyczne...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SONY23 ,.. Miewam to bardzo często, kiedy piszę o Żydach, o KK . Zawsze staram się być bezstronny i piszę tak aby uwzględnić argumenty za i przeciw, popieram faktami, logiką i to one są (jak mi się wydaje) nie do zbicia co skutkuje usuwaniem postów. Świadczy to  o tym trafiłeś w punkt, słabe miejsce które może rozwalić intencję i autorytet autora tematu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy pisałem na ten temat.

Rozpatrujemy każde zgłoszenie i usuwamy każdy zauważony przez nas przypadek ewidentnego łamania regulaminu.

Przez blisko 13 lat działania forum nauczyłem się bardzo wielu rzeczy związanych z prowadzeniem go. Np.

Usunięcie prawie każdego postu będzie miało wielu zwolenników i przeciwników, piszących wtedy, że jest tutaj "cenzura". Tak więc generalnie cokolwiek zrobimy będzie niedobrze. Nigdy nie wiadomo w którym momencie jest magiczna granica "nie na temat" (dla każdego gdzie indziej). Oczywiście możecie podać teraz przykłady postów, które uważacie za takie. Ale gwarantuję, że usunięcie/wydzielenie większości z nich spowoduje, że odezwą się głosy sprzeciwu. Co innego regulamin (np. ktoś kogoś obraża) a co innego sprawy merytoryczne. Ktoś coś napisze, ktoś się z nim nie zgadza i zgłasza temat pisząc np. "ewidentne bzdury". Podczas gdy post dotyczy subiektywnej sprawy, nie ma badać ewidentnie wskazujących na prawdziwość lub nie postu. Usuniecie oznacza "cenzurę", nie usunięcie oznacza "brak adminów".

Ludzie przychodzą i odchodzą (czasami "trzaskają drzwiami") - nikt nikogo nie trzyma tutaj. Jeżeli są lepsze fora pisanie tutaj jest raczej marnowaniem czasu. Co jakiś czas pojawiają się posty typu "forum upada" (opcjonalnie "bo nam zależy tylko na odsłonach") - a forum nie upada. Wszystko weryfikuje tzw "rynek".  Skoro ludzie wciąż u nas piszą i nas czytają, a google wciąż uznaje treści tutaj publikowane za ważne oznacza to, że zasady i sposób prowadzenia forum do tego prowadzą. Może to właśnie zmiana zasad na bardziej restrykcyjne spowodowałaby upadek forum.

Jak pisałem na początku proszę o zgłaszanie treści niezgodnych z regulaminem. Piszecie, że norman i miki to to samo, a admini nic z tym nie robią. Admini mają jakieś tam dostępne narzędzia do wyłapywania takich sytuacji, ale nie zawsze one funkcjonują. Nie miałem dotychczas zgłoszenia takiej sytuacji, więc jej nie sprawdzałem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Nie jest źle jak w jakimś wątku ktoś się naparza byle w ściśle tematycznych było do rzeczy , czasem ktoś musi sobie lub komuś upuścić krwi nic złego się nie dzieje samo życie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230
W dniu 1.06.2019 o 15:16, wojtekkowal napisał:

No to po co tu siedzieć? Skoro pasuje im Miki1212 vel Norman1212 bardziej od normalnych użytkowników, to trzeba się stąd zawijać. Każdy ma wybór, zarówno użytkownik, jak i administrator. Na razie czekam na reakcję i odrobinę odwagi administracji, nie polegającej tylko na moderacji skandalicznych wpisów bez żadnej merytoryki.

Jaki to jest prosty, nieskomplikowany gość... Nawet nie umiał umiejętnie utworzyć drugiego konta i zagrać jakieś pozory. Ręce opadają. Mała prowokacja i z Normana 1212 wychodzi natychmiast znany Miki1212. Zero jakiegokolwiek opanowania. Jakże nie myliła się w swojej ocenie żona Andrzeja.

Naprawde to forum idzie na psy. I z forum naprawde na poziomie staje sie zwyklym szambem. Logujesz sie i co widac w ostatnich postach ? Tylko *** Mikiego. Odechciewa sie. Nie po to wielu uzytkownikow przez lata czasami, propaguje normalnosc i pomoc, zeby to poszlo w zapomnienie. A tak wlasnie sie dzieje. Co ma pomyslec ktos kto wlasnie zalozyl sobie konto widzac ten caly syf? Panowie moderzy. Jezeli nie macie ochoty( odwagi) cos z tym zrobic to zmiencie nazwe tego forum adekwatnie do zawartosci jaka ostatnio tu dominuje. Slowo "szambo", koniecznie powinno byc zawarte w nowej nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcin napisał:

Już kilka razy pisałem na ten temat.

Rozpatrujemy każde zgłoszenie i usuwamy każdy zauważony przez nas przypadek ewidentnego łamania regulaminu.

Przez blisko 13 lat działania forum nauczyłem się bardzo wielu rzeczy związanych z prowadzeniem go. Np.

Usunięcie prawie każdego postu będzie miało wielu zwolenników i przeciwników, piszących wtedy, że jest tutaj "cenzura". Tak więc generalnie cokolwiek zrobimy będzie niedobrze. Nigdy nie wiadomo w którym momencie jest magiczna granica "nie na temat" (dla każdego gdzie indziej). Oczywiście możecie podać teraz przykłady postów, które uważacie za takie. Ale gwarantuję, że usunięcie/wydzielenie większości z nich spowoduje, że odezwą się głosy sprzeciwu. Co innego regulamin (np. ktoś kogoś obraża) a co innego sprawy merytoryczne. Ktoś coś napisze, ktoś się z nim nie zgadza i zgłasza temat pisząc np. "ewidentne bzdury". Podczas gdy post dotyczy subiektywnej sprawy, nie ma badać ewidentnie wskazujących na prawdziwość lub nie postu. Usuniecie oznacza "cenzurę", nie usunięcie oznacza "brak adminów".

Ludzie przychodzą i odchodzą (czasami "trzaskają drzwiami") - nikt nikogo nie trzyma tutaj. Jeżeli są lepsze fora pisanie tutaj jest raczej marnowaniem czasu. Co jakiś czas pojawiają się posty typu "forum upada" (opcjonalnie "bo nam zależy tylko na odsłonach") - a forum nie upada. Wszystko weryfikuje tzw "rynek".  Skoro ludzie wciąż u nas piszą i nas czytają, a google wciąż uznaje treści tutaj publikowane za ważne oznacza to, że zasady i sposób prowadzenia forum do tego prowadzą. Może to właśnie zmiana zasad na bardziej restrykcyjne spowodowałaby upadek forum.

Jak pisałem na początku proszę o zgłaszanie treści niezgodnych z regulaminem. Piszecie, że norman i miki to to samo, a admini nic z tym nie robią. Admini mają jakieś tam dostępne narzędzia do wyłapywania takich sytuacji, ale nie zawsze one funkcjonują. Nie miałem dotychczas zgłoszenia takiej sytuacji, więc jej nie sprawdzałem.

Pozdrawiam.

Piszesz, że nikogo tu nikt nie trzyma ale pisząc regulamin wprowadziłeś użytkowników tego forum w błąd.  Chodzi mi o wypowiedzi miki1212 pod adresem jamjestcichy.

Chyba, że to forum ma być "taplaniem się w błocie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze możecie ignorować osobę, lub osoby. Po drugie możecie ignorować temat. Po trzecie możecie ignorować forum. A po czwarte nie macie prawa obrażać admina. 

Wyobraźcie sobie, zbudowaliście dom i odwiedzający was gość, goście was obrażają. Wy, tak bardzo odważni w necie, w realu wyrzucanie bezczelnego na zbity pysk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, def napisał:

A po czwarte nie macie prawa obrażać admina

Po piąte nikt nie ma prawa Nas obrażać i od tego właśnie jest admin-od pilnowania porządku bo w swoim domu nikt by nie pozwolił na takie zachowanie.

Spiny są wszędzie/na każdym forum,ale obrażanie rodziców czy rodziny to coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mógłbym dopisać i na przykład bardzo mi żal, że przestał na tym forum publikować  kol Heso bo wnosił dużo ciekawych wiadomości do form ale ciągle obrażanie bez reakcji admina zrobiło9 swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, def napisał:

Po pierwsze możecie ignorować osobę, lub osoby. Po drugie możecie ignorować temat. Po trzecie możecie ignorować forum. A po czwarte nie macie prawa obrażać admina. 

Wyobraźcie sobie, zbudowaliście dom i odwiedzający was gość, goście was obrażają. Wy, tak bardzo odważni w necie, w realu wyrzucanie bezczelnego na zbity pysk. 

Nie zgodzę się z Toba w zupełności. Pokaż ten fragment który obraża admina. Jeżeli zaprasza się gości to gospodarz gwarantuje im, że nie będą obrażani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230
Godzinę temu, def napisał:

 

Wyobraźcie sobie, zbudowaliście dom i odwiedzający was gość, goście was obrażają. Wy, tak bardzo odważni w necie, w realu wyrzucanie bezczelnego na zbity pysk. 

W czym problem? Kiedys zaproszonego czlonka rodziny. Jest wyznania chchrzescijanskiego , ale nie jest w kosciele katolickim. Zaczal sie hamsko zachowywac. Twierdzac ze pozostali goscie sa debilami ze wzgledu na to, ze neguja Biblie. A w niej jest , ze swiat ma szesc tysiecy lat. Wyrzucilem typa za drzwi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość witek1234

Ja byłem chyba pierwszy, niewiele brakło a już by mnie tutaj nie było... Pomogło mi kilku z Was by przełamać frustrację i zwątpienie bo nawet nie mogłem uwierzyć że ktoś może być tak agresywnie nastawiony do użytkowników forum. Nawet przeprosiłem by jakoś zatrzeć niemiłe wrażenie ale niestety potem tego żałowałem...bo niczego ten gest dobrej woli nie zmienił a wręcz przeciwnie, chyba Go umocnił w wierze że można wypisywać wszystko byle bardziej zabolało. 

Ale nie jest źle, wyszedłem z tego wzmocniony i przygotowany na takie postawy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysłowie ludowe ( tutaj pokłony w stronę Defa ) "co nas nie zabije to nas wzmocni" sprawdziło się w Twoim przypadku.

Odpowiem jeszcze Biblię napisali Ludzie posługując się wiedzą dostępną na owe czasy, nie będący w zasięgu internetu, więc kruszenie kopi o nią nie jest uzasadnione.

pozdrawiam Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem za tą Guzowską i rurki ostrzeżenie :)

2 punty ostrzeżenia, albo dwupunktowe, colowiek to znaczy. Nigdy niewygasające.  No trudno. Nawet nie można się poprawić i nie ma szans na amnestię, na przykład z okazji jakiejś okazji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, def napisał:

Po pierwsze możecie ignorować osobę, lub osoby. Po drugie możecie ignorować temat. Po trzecie możecie ignorować forum. A po czwarte nie macie prawa obrażać admina. 

Wyobraźcie sobie, zbudowaliście dom i odwiedzający was gość, goście was obrażają. Wy, tak bardzo odważni w necie, w realu wyrzucanie bezczelnego na zbity pysk. 

Defie - Admin tworzy dom ale pusty , gdyż sam praktycznie nic nie napisał, ani nie wniósł,

Forum tworzą forumowicze - Ty, ja, inni , a tego admin nie widzi albo nie czuje sytuacji.

Ja uważam że momentami to forum Go przerasta i wtedy siedzi cicho a później leje innych prze łeb upomnieniami.

A powinien zareagować wcześniej - upomnieć, zablokować czy co innego stosownego zrobić a tu nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sambor napisał:

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! 

Panowie! Szkoda nerwów na jakiegoś idiotę  jednego czy drugiego.... :D

O ile dobrze pamiętam to ten skrypt forum ma coś takiego jak ignorowanie określonych delikwentów.

   Należy takiego trolla wpisać na listę ignorowanych i skończy mu się ochota i paliwo do trollowania.

Jak nie będzie widział reakcji na swoje durnoty to nie będzie miał po co logować się na forum....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sambor napisał:

Defie - Admin tworzy dom ale pusty , gdyż sam praktycznie nic nie napisał, ani nie wniósł,

Forum tworzą forumowicze - Ty, ja, inni , a tego admin nie widzi albo nie czuje sytuacji.

Ja uważam że momentami to forum Go przerasta i wtedy siedzi cicho a później leje innych prze łeb upomnieniami.

A powinien zareagować wcześniej - upomnieć, zablokować czy co innego stosownego zrobić a tu nic.

 

Pierwsze posty napisałem ja. Odpowiadałem na pierwsze pytania. Potem pojawiło się kilka osób bardziej znających temat. I tak forum "ruszyło" i rozwija się do dzisiaj. Aktualizuje je, obsługuję od strony technicznej, opłacam serwer czy domenę. NIGDY nie napisałem, że ja sam tworzę forum ani że istnieje tylko dzięki mnie. Nie rozumiem dlaczego insynuujesz, że tak myślę. Nie wiem czy świadomie czy nie ale obrażasz mnie tym. 

Jeszcze przed (i pewnie większości wypowiadających się w tym wątku) przybyciem na forum były tutaj poważne "wojny" o cenzurę, o to, że kryptoreklama i wiele innych tematów. Kiedyś wycinaliśmy więcej, było niedobrze. Ktoś po chamsku napisał, że się nie zgadza (nawet bez osobistych zniewag) - usunąłem, to czasami ten "pokrzywdzony" miał o to pretensje. Teraz usuwam tylko osobiste "wycieczki", które zauważę. Też jest niedobrze.

Dlaczego nikt nie zgłosił wielu z opisanych powyżej sytuacji - to dość proste. Tylko teraz publicznie wytyka, że coś tam zostało.

Od 2 dni dyskutujecie o Miki1212 - został zablokowany już 3 dni temu. Pojawił się Norman - również nie miałem zgłoszenia o podejrzeniu, że to ta sama osoba.

Natomiast na publiczne pretensje, na pisanie jakie są moje myśli, albo że zależy mi tylko na odsłonach, że odpowiada mi że ktoś kogoś obraża - zawsze mogę liczyć. Tymczasem bardzo niewielu z Was ma pojęcie o tym jak to wygląda z mojej strony.

Usystematyzowałem ostrzeżenia i zacząłem je formalnie dawać - też źle, bo nie tym co trzeba, nie tak szybko jak trzeba, albo wprost za szybko. Nie wiem czego oczekujecie.

Jeszcze w często poruszanym temacie odsłon. Takie głosy zakładają, że forum to świetny biznes. Zapewniam, że nie jest to świetny biznes.I te kilka procent odsłon więcej nie robi tutaj żadnej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jozefg1 napisał:

...

Jak nie będzie widział reakcji na swoje durnoty to nie będzie miał po co logować się na forum....

I tak by było najlepiej ale nieraz najwięksi moralizatorzy na tym forum tuz po steku wyzwisk pod adresem innego forumowicza zabierają głos w dyskusji  jakby nigdy nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.