Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moc kotła a moc palnika


FAFAŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Tak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zostawiam z racji zbilzajacej się nocy . Ustawienia będą takie dmuchawa 4 moc na 22 . Niech to pochodzi a rano się zobaczy . Widzę że trzeba będzie od tego zaczynać by później wklepac kalorycznośc  oraz ilość z przesypu . Może mi to wygląda fajnie a dla Was kiepsko ale podoba mi się ta gorka .nie przebił a to już coś .

15516426813843819972262736328090.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz hihi coś to zrobiło . Musiał się ustabilizować . Sam w szoku jestem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym ustawić moc tyle ile ma kocioł. Zablokował go na mocy minimalnej i ustawiał powietrze gdy to będzie ogarnięte to góra. Warunek że przesyp prawidłowy wpisany i kaloryczność też.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo po obnižaniu powietrza w malej mocy sa wszytko nie wypalilo i palnik lepiej zareagowal na wzrast mocy,sterownik znalazl odpowiedny wzrast temp. spalin i nie zwiekszyc moc tak szybko.I kociol szybczej dogrzany na mniejszej mocy.Odpowiedne powietrze to podstawa osczednoszci w pid zie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było podczas mojej nieobecności i przed zmianą powietrza . No nie bał się i sobie pracował . Bo planuje z nim nagrać film . Czerwony brzeszczot 2. Taki zarcik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Može wiecej pozostalo na palniku,bo 4 szybke himalaye poprzedtym i krotke pauzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze chciałbym powiedzieć że chyba tak . Tylko wcześniej tak nie było . Himalaje to ja miałem często . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Himalaje się pokazały po zejściu z mocą . Ale nie takie wielkie . Ogólnie rano było dobrze na palniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.