Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SAS ze sterownikiem e-multifun czy wam teraz działa


arekst

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje żeby wszyscy co mają te sterowniki pisali do SASA o reklamacje i wymianę bo RECALART wo gule nie odpisuje czekają aż się ludziom skończy gwarancja i zamkną tą stronę i firmę .Ja zgłosiłem reklamację do serwisu sasa napisałem albo naprawa albo wymiana na minimum TECHA 550zpid .Czekam na odpowiedz bo zgłaszam sprawę do rzecznika praw konsumenta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam

Czy komuś udało się rozwiązać problem z tym sterownikiem? Kiedyś nawet byłem zdecydowany wymienić go na Techa555 ale sam sterownik to nie wszystko. Płyta sterująca do wymiany, wentylator też jest inny i do tego SAS sporo dolicza za wgranie nowego firmware tak że w sumie koszty to prawie 1/4 ceny kotła. Oczywiście odpuściłem temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik i osprzęt działa. O zdalnym dostępie można zapomnieć. Podgląd jedynie w sieci wewnętrznej lub z zewnątrz przez np. TeamViewiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dex75 napisał:

Witam

Czy komuś udało się rozwiązać problem z tym sterownikiem? Kiedyś nawet byłem zdecydowany wymienić go na Techa555 ale sam sterownik to nie wszystko. Płyta sterująca do wymiany, wentylator też jest inny i do tego SAS sporo dolicza za wgranie nowego firmware tak że w sumie koszty to prawie 1/4 ceny kotła. Oczywiście odpuściłem temat.

Jezeli chcesz inny sterownik to napewno nie pchaj sie w techa jest fajny sterownik skzp-2 timela gdzie pewnie dmuchawa zostanie a jak dobrze popytasz to i mozliwe ze czujniki zostana te same trzeba by tylko zadzwonic do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.