Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie Kotła Do Internetu (Sterownik Multifun)


jarrek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2019 o 11:55, Tomus881019 napisał:

Witam

otrzymałem dziś informację z serwisu recalart, że na dniach mają uruchomić dostęp do emultifun.

Jeżeli ktoś z Was będzie miał jakiekolwiek informacje proszę o wpisy na forum.

Pozdrawiam

Kilka dni temu sam serwis działał, nie wiem czy sterownik mógł się połączyć... miałem to sprawdzić i zapomniałem. Teraz serwis leży. Historia się powtarza, nie ma co się łudzić.

W sumie stwierdziłem, że jak nie mam podglądu przez net na kocioł to jest to dla mnie zdrowsze ;) Kiedyś jak serwis działał to w robocie co godzinę sprawdzałem "co robi kocioł" -  to było jak uzależnienie, teraz wisi mi to i mam więcej czasu na inne rzeczy. Wystarczy mi jak co kilka dni zaczytam sobie dane lokalnie do ichniejszego softu i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 10:45, rymol napisał:

teraz wisi mi to

Hehe, no to z wiekiem przychodzi :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję programu emultifunanalyzer. Kiedyś był dostępny na stronie recalart a teraz nie ma po nim śladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Aplikacja po stronie Klienta nawiązuje połączenie z Serwerem (MultiFun).

Komunikacja odbywa się zgodnie z protokołem TCP.

MultiFun oczekuje na otwarcie połączenia na porcie 502 (podstawowy port komunikacji standardu MODBUS TCP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydaje mi się, że ten program nie pomoże w zdalnym sterowaniu. Trzeba by go wgrać w sterownik, ale ja nie zaryzykuję w pełni sezonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

e- multifun sam działa w sieci domowej przez zadany ip a poza domem też jest możliwość zmiany temteraturi i sterownia nie przez e multifun tylko poprzez ip stałe i bajlando wszystko śmiga nawet sterowniki z auratrona pokazjują temperaturę online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.