Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasza 3 liga przegrywa i chwała dziadom


Gość berthold61

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba płacić za osiągnięcia; rozumiem ciężka jest to praca, porównywalna do górniczej więc płacić jak ww. Pobrane niesłusznie apanaże zwrócić do kasy. poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuraje nas dobiją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kibicujcie również kiedy przegrywamy . To są mistrzostwa świata , poziom jest w wersji expert i nie ma zmiłuj. Poziom jest naprawdę wysoki na każdym meczu, niezależnie kto z kim gra.

To sport, a piłka jest nieprzewidywalna , świadczy o tym ilość samobójów od początku mistrzostw.  Kto ogląda ten wie.

Trzeba też umieć przegrywać. Szkoda mi naszych że są tak bluzgani przez rodaków. Zamiast wsparcia -tylko krytyka.

Pozdrawiam rodaków i kadrę . Pomyślnych wyników z Japońcami. : )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zgrania , zamiast drużyny 11 indywidualistów  .Szkoda, coś zawiodło w przygotowaniach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie żal tych chłopaków bo na pewno każdy z nich chciał się pokazać jak najlepiej . Umiejętności mają ale trzeba mądrej głowy żeby to wykorzystać , niestety ta głowa chyba koncepcji  nie miała od początku sadząc po szybkości dorabiania kasy w reklamach . Jak to mówią koś puki widno albo zanim cię wykopią bo później już nie dorobisz . Na szczęście kontrakt się kończy . 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie wyszlo.

Jednak mnie w pracy rozliczaja z wynikow i za to biore pieniadze. Nikogo zal mnie nie bedzie jak noga sie podwinie. Zycie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac65 napisał:

A mnie żal tych chłopaków bo na pewno każdy z nich chciał się pokazać jak najlepiej . Umiejętności mają ale trzeba mądrej głowy żeby to wykorzystać , niestety ta głowa chyba koncepcji  nie miała od początku sadząc po szybkości dorabiania kasy w reklamach . Jak to mówią koś puki widno albo zanim cię wykopią bo później już nie dorobisz . Na szczęście kontrakt się kończy . 

Pozdrawiam 

Jakie umiejętności... Przecież wszyscy raptownie nie zapomnieli jak kopie się piłkę. Moim zdaniem, to wyszedł właśnie brak podstawowych umiejętności w posługiwaniu się piłką. Taktyka, strategia i inne jeszcze sprawy niewiele pomogą jak nie potrafi się przyjmować podań, czy dokładnie ich wykonywać o " kiwankach" już nie wspomnę. Te elementy w naszym wykonaniu były po prostu żałosne, kilka poziomów niżej niż u rywala. Jeden plus, że nareszcie skończy się pompowaniemw mediach bańki mydlanej pod tytułem jaką to mamy świetną drużynę a w niej gwiazdy... Już wolę oglądać Islandię czy Panamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.