Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozporządzenie Dotyczące Jakości Kotłów


Jackoo

Rekomendowane odpowiedzi

Panie KWKD152001 oraz inni Panowie Palacze ( w tym również jeszcze ja) oprócz koksu (coraz mniej) i gazu (czasem nie dostępny) są również technologicznie inne systemy wytwarzania energii - również cieplnej.

Proszę rozważyć również te inne źródła energii.

 

PS. Nie jest moim celem przekonać kogokolwiek jak 19 lat pali żeby teraz rzucił - ten nałóg jest bardzo silny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie a gdzie y eraz en koks kupujesz ? ja mieszkam 20km od Zdzieszowic i na składzie niedaleko mnie ylko raz mi się udało go kupić , 10 składów w okolicy a ylko jeden miał en koks a eraz powiedział że rezygnuje bo zdrożał i o straszne , jak by tak zabronili palić węglem a zezwolili tylko koksem to tematu smogu by nie było bo koksem nie da się zadymić choćby nie wiem co

Bez żadnego problemu, o każdej porze dnia ... :-) Jelenia Góra. 1300 zł/t Transport gratis :-)

http://www.empol-wegiel.pl/index.php?p=1_5_Cennik-opa-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wychodzi przeliczając kaloryczność i brak kamieni,przerostów do dobrego węgla?Może koszty podobne a problemów ze spaleniem jakby mniej,oczywiście w dodatku bez zbędnego dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.