Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wojszym2244 napisał:

Z tego co widzę to w nowszych wersjach znów pozmieniały się dane obiektu korekcji. NN,KN,NM,KM. K, KN i KM przyjmuje kocioł, NM i KM przyjmuje mieszacz. W strszych był jeszcze M i przyjmował mieszacz a w nowszym nie działa. Trzeba będzie zrobić nową konfigurację dla nowych softów.

@Oldek

a sprawdź czy to twoje licenie mocy zgadza się z wyświetlaniem na sterowniku...  

 

ps.

dodałem obsługę nowych softów w obiekcie korekcji. Problemem jest, że OBA w starym i nowym mają KM i dlatego przyjmuję, że jest to nowy soft i przy zmianie opcji zapisuję tak jak w nowym. Nie jestem pewien czy przy starych softach po takiej operacji sterownik będzie prawidłowo wyświetlał.

Trzeba odświerzyć stronę.

Odświeżyłem stronę ctr+f5, jest bez zmiany co do obiektu korekcji przy wybranym mieszaczu - nie ma zmiany co do zwiększania/zmniejszania temperatury mieszacza dalej jest tylko przy szarych 4 przyciskach w obiekcie korekcji

soft v2.43 reset do fabrycznych był również wykonany po aktualizacji.

Edytowane przez Timster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZIAŁEM przestawiłeś tylko na załączoną ikonę na zielono lecz po ponownym przełączeniu (obiektu korekcji) nie reaguje na korektę

tzn. nie bierze jej pod uwagę a dopiero bierze pod uwagę po kliknięciu na zapisz w aplikacji Timel -owskiej.-widzi znaczek zielony na mieszaczu a nie koryguje.

Zapisuje stan do sterownika tylko z aplikacji Timelowskiej, a z strony :

Wojszym -nie zapisuje jakiejś danej, prawdopodobnie musi zapisywać dwa lub więcej odnośników-adresów (nie wiem KM CZY M CZY JESCZE INNE DANE).

Edytowane przez TIMON120777
niepotrzebny cytat poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych tajemnic. Właściwie pokazałem co moim zdaniem jest istotne, czyli modulację, wyliczoną moc kotła i w następnym poście dodałem moc kotła. Co miałbym ukryć? na pierwszym foto ze sterownika jest modulacja 75% moc kotła 22.5kW, na drugim foto zrzut z pracy sterownika, modulacja 75% moc kotła 18,6kW. W obu przypadkach moc kotła to 30kW.

ppp.png.857d541eb26a4e2082371442c02d9f2b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Timster

Na stronie ustaw OBA, zapisz, wyjdz, poczekaj, ustaw MIESZACZ, zapisz i powinno być dobrze.

@Oldek

Zauważ, że jak zmieniasz korektę podawania to na sterowniku nie zmienia się moc aktualna a węgla idzie mniej!!

Na stronie masz moc po korekcie.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zadziałało fakt, a obiekt korekty w aplikacji SKZP viwer 2.1 na androidzie znikł, czyli tylko ze strony internetowej trzeba?
Bo na stronie przyciski obiektu korekty są.
Dziękuję w takim razie za pomoc.

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie zrobiłem zapis tak jak robi to najnowszy soft. Starsze sterowniki rozumieją to ale same wpisują dane inaczej i na stronie jest wtedy wszystko na szaro. Żeby zobaczyć co wysłał sterownik trzeba zmienić opcję i najechać na czerwoną kropkę.

LG-G4 by Tapatalk

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od piątku od 18 aplikacja i strona do dnia dzisiejszego pokazuje mi stan z piątku. Nic nie zmieniane, cały czas było dobrze. Resetowany moduł i router nadal to samo. Czy komuś się tak samo dzieje?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przywrócic ustawienia fabryczne?? 

Edytowane przez lechumb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz sterownik z prądu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.