Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem małe przygotowania do większej obsługi skzp-05 i skzp-02 w nowszych wersjach ze zmienionymi przesyłanymi polami. Narazie widać małe zmiany po kliknięciu na mieszacz w skzp-05. W skzp-02 powinno być bez zmian (chyba że coś zepsułem).

W skzp-05 po odświeżeniu strony i kliknięciu na mieszacz powinno pokazać ustawienia pierwszego mieszacza. Reszta mam nadzieję będzie wkrótce. Zapis nie działa bo jest do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc, pracę oraz zaangażowanie kolegi @wojszym2244 

Jest to świetna robota. Działa z SKZP-04. Sterownik jest wykrywany inaczej i zamiast widoku palnika pelletowego jest retortowy ale same nastawy i informacje działają - co jest najważniejsze. Jeśli trzeba to dołożę się finansowo do tego, żeby dodać pełną obsługę sterownika 04 - żeby było tak jak jest w realu. Ale jak już pisałem i tak jest super.

To samo się tyczy autora apki na Androida. Świetna robota i bardzo Ci dziękuję @carlo.

Ogólnie chciałbym dodać, że odnośnie samego połączenia to na początku zmyliła mnie czerwona kropka na ekranie sterownika, oznaczająca brak połączenia. Ona po jakimś czasie zmienia się na zieloną. Dlatego ja po wpisaniu danych serwera kolegi @wojszym2244 niepotrzebnie zaprzestałem prób. Dopiero później zostałem naprowadzony na właściwe tory ?

Dzięki jeszcze raz a moderatora proszę o połączenie postów.

Edytowane przez renekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skzp-05, strona: wojszym2244.usermd.net/_test3/

Zrobiona obsługa mieszaczy.

Proszę o:

1. testy zapisu ustawień mieszaczy co1, co2, co3 do sterownika. Najlepiej stojąc przy sterowniku i sprawdzając czy nie ma przekłamań.

2.testy zapisu ustawień do slotu i do pliku, zmiana ustawień sterownika, przywrócenie ustawień ze slotu i pliku.

3. proszę u zdjęcie ustawień mieszacza ze sterownika. (nie wiem jakie parametry tam występują)

ps.

czy w skzp-05 jest potencjał podajnika? bo nie widzę go w wysyłanych danych.

 

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam Wszystkich..
Panowie chciałbym prosić o pomoc w rozpoczęciu korzystania z dobrodziejstw pracy Pana Wojszym & Carlo. Posiadam sterownik skzp-02. Forum się rozrosło i postów jest wiele co stanowi pewien problem dla nowych użytkowników.. Pomóżcie w kilku podstawowych kwestiach. Rozumiem ze aby zacząć korzystać to powinienem:

1.Założyć konto na stronie http://wojszym2244.usermd.net/ (gdzie to zrobić aby uzyskać login ?)
2.Składka na serwer na stronie https://zrzutka.pl/px2emh (działa ten link ?)
3.Ustawienie numeru serwera w sterowniku na stronie i aplikacji (adres serwera?)
4.Ustawienie takiego samego pinu jak w sterowniku.
5.Wpisanie kodu modułu internetowego.
6.Aplikacja android (skąd ściągnąć najnowszą wersję?)

Sorry za banały dla Was ale nie mogłem znaleźć prostej i konkretnej instrukcji..
Pozdrawiam Wszystkich i z góry dzięki za pomoc.
Ps. Chyba że jest jakaś strona z usystematyzowaną instrukcją i potrzebnymi linkami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, delflabo napisał:

Panowie chciałbym prosić o pomoc w rozpoczęciu korzystania z dobrodziejstw pracy Pana Wojszym & Carlo.

Sorry za banały dla Was ale nie mogłem znaleźć prostej i konkretnej instrukcji..

 

 

Edytowane przez Jockey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za pomoc wszystko działa, po lekkich bojach.. wpłata zrobiona, szacun dla wojszym2244 & carlo .. jak i dla reszty zaangażowanych.. pozdrawiam..

ps. czy istnieje opcja w aplikacji logowania się tylko jako użytkownik nie admin bez możliwości robienia zmian ? tylko jako podgląd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.