tomd5 Opublikowano 16 Stycznia 2017 #176 Opublikowano 16 Stycznia 2017 (edytowane) Ile płacisz za owies? I skąd go masz? t_d :) Edytowane 17 Stycznia 2017 przez Ryszard Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu Cytuj
konopka Opublikowano 16 Stycznia 2017 #177 Opublikowano 16 Stycznia 2017 Owieś mam swój,czasem dostanę albo kupię po kosztach stare zapasy Cytuj
Gozer2k Opublikowano 29 Stycznia 2017 #178 Opublikowano 29 Stycznia 2017 Witam. jestem nowy na forum. Palę owsem powiedzmy że drugi sezon i chciałbym dowiedzieć się od doświadczonych palaczy owsem jakie macie spalanie. Ja ogrzewam 150 m2 domu i mam spalanie przy temperaturze do -10 około 32 kg na dobę. Nie wiem czy to dużo czy mało. Cytuj
Fan Opublikowano 27 Grudnia 2021 #179 Opublikowano 27 Grudnia 2021 (edytowane) Jak sprawa wygląda pod koniec 2021? Edytowane 27 Grudnia 2021 przez Fan Cytuj
grego Opublikowano 21 Października 2025 #180 Opublikowano 21 Października 2025 Szkoda, że taki ciekawy temat ucichł , a w obecnych czasach jest jak najbardziej aktualny. Ceny zbóż są relatywnie najtańsze w historii, a to dopiero początek, bo ceny pellety będą rosły w zawrotnym tempie , a wprowadzenie ets tylko to przyspieszy i nie zdziwię się jak za dwa lata pellet będzie kosztował ponad 2tys , a owies 600zl i raczej ceny są stabilne. Od przeszło miesiąca pale owsem na retorcie, w miarę to idzie choć nie bezobsługowo. Lekko ją przerobiłem tzn. Położyłem pierścień na kołnierzu oraz pierścień z nacięciami w miejscu nadmuchu do tego nisko deflektor. Jednak w miejscu nadmuchu często tworzą się twarde białe struktury, które trzeba co kilka dni usuwać. Z racji , że mam swój owies chciałbym zamontowac bardziej odpowiedni palnik. Fabrycznego dedykowanego o dziwo nie ma nic obecnie więc pozostaje wstawić jakiś rynnowy lub rurowy bądź zrobić takowy we własnym zakresie. Jeśli kupić to jest ktoś w stanie coś polecić? Czy w rurowych nie występuje podobny efekt z tymi białymi spiekami ? Bo to pewnie efekt wysokiej temp ? To może rynnę?kiedyś tu pisali o kom-sterze , że dobrze spala. 1 Cytuj
stachu80 Opublikowano 31 Października 2025 #181 Opublikowano 31 Października 2025 ja palę czwarty sezon. gdyby nie morawiecki to bym nie wiedział że sięda 😂 Mój piec to elektromet 15KW z palnikiem rynnowym. to kocioł uniwersalny. można palić drewnem ekogroszkiem i biomasą. Cytuj
grego Opublikowano 31 Października 2025 #182 Opublikowano 31 Października 2025 I dobrze spala ci się na rynnie ? Nie wypadają nie dopalone spieki ? U mnie czasem formują się zbite bryły czarnych ziaren. W sumie to cały czas na palniki są bardziej brykiety niż luźne ziarna. Myślę o zmianie palnika, choć z uzyskaniem mocy i ciepła nie ma problemu. Cytuj
stachu80 Opublikowano 8 Listopada 2025 #183 Opublikowano 8 Listopada 2025 Na początku sadzą obrastał. Teraz czasem są bryły. ale owies był wymłucony wilgotny i to może być pryczyną. w tamtym roku był suchutki i tylko sypki popiuł. Cytuj
Mateusz607 Opublikowano 8 Grudnia 2025 #184 Opublikowano 8 Grudnia 2025 do połowy wątku nic nie znalazłem, więc- jakie powinny być ustwawienia nadmuchu i czasu podawania w porównaniu do pelletu? Niby u mnie się pali, ale palnik prawie pełny, płomień duży, ale czujnik go nie widzi i ponownie rozpala... Cytuj
stachu80 Opublikowano 22 Grudnia 2025 #185 Opublikowano 22 Grudnia 2025 (edytowane) W dniu 8.12.2025 o 13:44, Mateusz607 napisał(a): do połowy wątku nic nie znalazłem, więc- jakie powinny być ustwawienia nadmuchu i czasu podawania w porównaniu do pelletu? Niby u mnie się pali, ale palnik prawie pełny, płomień duży, ale czujnik go nie widzi i ponownie rozpala... jaki palnik? Edytowane 22 Grudnia 2025 przez Ryszard Proszę nie cytować ostatniego postu Cytuj
stachu80 Opublikowano 20 Stycznia #187 Opublikowano 20 Stycznia W dniu 8.12.2025 o 13:44, Mateusz607 napisał(a): do połowy wątku nic nie znalazłem, więc- jakie powinny być ustwawienia nadmuchu i czasu podawania w porównaniu do pelletu? Niby u mnie się pali, ale palnik prawie pełny, płomień duży, ale czujnik go nie widzi i ponownie rozpala... na palnikach peletowych palenie owsem jest trudne. z owsa jest dużo popiołu. znajomy mięsza i jakośsię pali. szczeże mówiąc na piecach peletowych mam znikome doświadczenie. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.