Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednak wezmę Ogniwo eko plus 10kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie białą koszulę do czyszczenia ;)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, przy swojej OEP 16kw zakładasz garnitur? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Do czyszczenia.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taka tragedia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/gopdO1QlwHw

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Masz przykład. Komory spalania nie trzeba czyścić za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie chce to nie komentuj, a jak masz coś do powiedzenia to uzasadnij!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf jak na moim starym defro zasypowym! Ale to może kwestia badziewnego paliwa? Przecież nie wiemy czym ten koleś palił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie chce to nie komentuj, a jak masz coś do powiedzenia to uzasadnij!

 

Palnik 30 kW w kotle 10 kW, problemy z mieleniem przez ślimak ekogroszku na miał itp. atrakcje będą w gratisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, czemu tu jeszcze nie ma zawijana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf jak na moim starym defro zasypowym! Ale to może kwestia badziewnego paliwa? Przecież nie wiemy czym ten koleś palił!

Zawsze jest jakieś wytłumaczenie ,moim zdaniem to wina palnika .Jeden rozmiar palnika, na wszystkie moce i na wszelkie gatunki paliw ,to co jest do do wszystkiego najczęściej jest do niczego.

Nawet w M-ce rozłożył kocioł . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnik 30 kW w kotle 10 kW, problemy z mieleniem przez ślimak ekogroszku na miał itp. atrakcje będą w gratisie.

Zgadza się. W tym sezonie parę osób wymieniło burnera na inne palniki i są zadowolone. Problem sadzy zniknął.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zachwalają ogniwo, że niby to ''ekstraklasa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często tak bywa, że dobra opinia jest tylko wspomnieniem kotła z przed kilku lat. Dlatego wybierając kocioł lepiej kierować się racjonalnymi przesłankami jak choćby bieżące opinie na forum od rzeczywistych użytkowników, klasa kotła, okres gwarancji oraz inne parametry techniczne jak choćby przekrój komina im mniejszy oznacza, że producent zapanował nad procesem spalania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja mieszkam wszyscy palą defro lub krzaczkiem i oczywiście wszyscy zachwalają, nawet Ci którzy do domu 120m2 wstawili 25kw. Jak się dowiedzieli, że chcę kupić np Skampa 12kw to patrzyli jak na idiotę. Ale zauważyłem też, że coraz więcej osób decyduje się na pellet, kiedyś to była fanaberia dla bogatych a teraz przeciętny Kowalski decyduje się na ten sposób ogrzewania. Mnie trochę przeraża elektronika w kotłach na pellet ale może się po prostu nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz Krzaczka lub Defro bo jak sąsiedzi sa zadowoleni to znaczy, że spalają dobrze to co jest dostępne w twojej okolicy. Pellet też dobry wybór. Elektronika jest tak samo skomplikowana w kotłach na pellet jak i węglowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takim to sposobem kolega Sopelek wie teraz mniej zanim trafił na forum, jak większość która na nie zagląda :)

Im dłużej czyta tym mniej wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.