Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam taki sam problem jak CSant ustawiam temp pokojową na 21 st a piec dalej grzeje do 22 23 nie wiem gdzie jest ta histerea czujki pokojowej i blokada pompy szukałem u siebie w sterowniku ale nie mam co mogę zrobić żeby piec trzymał się zadanej temp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję oprogramowania? Blokada pompy jest w menu serwis

 

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja programu 15.12.15 multi flame nie wiem czy to o to chodzi,blokady pompy nie znalazłem w menu serwis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz stara wersję musisz zaktualizować, pobierz że strony recalart, tam mają z lipca 2017

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jakie macie nastawy do grzania samego CWU (lato) ? Jak szybko Wam się zagrzewa i ile pelletu schodzi?

 

U mnie:

Podawanie 3

Postoj 15

Temp cwu 47

Histereza 12

Zbiornik 140litrów

 

Odpala się raczej raz dziennie.

Od 30st do 53st (cwu) i temp start pieca 30-40st spala 2kg pelletu w ciągu 2godzin

 

 

Robik - jest szansa na zamiast histerezy dla cwu wprowadzić stopnie? Np grzanie od 35st do 55-60st?

Edytowane przez marwol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Jakie macie nastawy do grzania samego CWU (lato) ? Jak szybko Wam się zagrzewa i ile pelletu schodzi?

 

U mnie:

Podawanie 3

Postoj 15

Temp cwu 47

Histereza 12

Zbiornik 140litrów

 

Odpala się raczej raz dziennie.

Od 30st do 53st (cwu) i temp start pieca 30-40st spala 2kg pelletu w ciągu 2godzin

 

 

Robik - jest szansa na zamiast histerezy dla cwu wprowadzić stopnie? Np grzanie od 35st do 55-60st?

tylko histereza , ale pomyślę jak Ci to usprawnić , żeby zjadało mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . mam pytanie z tą detekcja spalin na potrzymaniu a co w przypadku braku pelletu albo gdy się zawiesi w zbiorniku to czy jest jakaś opcja ile razy ma próbować rozpalenie na nowo

sprawdzę i Ci odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grzeję bojler 300 l co drugi dzień załącza mi się piec temp 51 histereza 4 grzeje mi do 55 st na dwa dni wystarcza spokojnie na dwie osoby ciepłej wody spalam 5 woreczków miesięcznie koszt 50 zł myślę że nie jest źle czas grzania dwie godzinki, ustawienia czas podawania 2s przerwa 14 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara , Ściągnij i wgraj nową ostatnia dostępna jest chyba z 22.02.2017

Podaj jaki masz Login lub nazwę na platformie - odszukam Cię :)

Hej czy możesz dać linka do aktualnego oprogramowania multifun?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy możesz dać linka do aktualnego oprogramowania multifun?

link: http://recalart.com/data/gfx/file/2017/09/MULTIFLAME_25_07_2017.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie temp. włączania pomp co1, co2 i cwu? i jaką utrzymujecie temp. na kotle?

Załączenie pomp CO1 grzejniki 42 CO2 podłoga 25 (ja nie mam ) CWU 40 . Temp kotła zadana 55 (przy obecnych temp. ) dobija do 78-82 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Dzisiaj zamontowalem sobie w domu czujnik temp. Pokojowe tech st 280 i podlaczylem sterownik tech st 550 z pid pod internet zarejestrowalem go na emodul.pl.moze teraz bedzie mi mniej pobieral pelletu bo na razie dosc duzo go idzie a nie ma jeszcze mrozowmcaly czas dzialam na prawie fabrycznych ustawieniach i nie wiem czy to przez to czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ? czy ktoś na forum miał do czynienia z nowymi kotłami SAS BIO compact z czujnikiem światła? Czy można samemu zamontować czujnik światła do takiego palnika? Czy do Multifuna też można podłączyć fotokomórkę? na stronie SAS napisane jest że opcje fotokomórki ma  TECH ST550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Macie do swoich pieców podłączone dwie czujki pokojowe jedną na co1 drugą na co2 bo dopiero teraz zobaczyłem że chyba powinny być dwie a w zestawie z piecem była jedna pokojowa druga zewnętrzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryka dała dwie, mam podłączoną jedną pod co2 podłogówka ale i tak mi pompki nie wyłącza mam ustawione na 21 st a piec i tak chodzi nie zamyka mi pompki grzeje na okrągło co zrobić żeby piec się sugerował czujką i zamykał pompkę oprogramowanie jakie mam 15.12.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.