Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Anlen® Aktywator Spalania Węgla


an_mat

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Cie serdecznie na forum :)

A możesz nam powiedzieć skąd ma się "zjawić" jakakolwiek meteorytyka w tej dyskusji? skoro firma produkująca ten "cudowny proszek" nie udostępnia żadnych danych poza swoimi zapewnieniami że "to działa i robi nam dobrze"

Wniosłeś tyle samo do tematu co inni (pomijając Twoja wiarygodność usera z jednym postem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tylko, że mniej lub bardziej świadomie zamiast robić im "krzywde" robisz im reklamę.

Vlad24 wybacz.

 

Postanowiłem  na jakiś czas w tym temacie zamilknąć by sprawdzić zależność nowego działu tematycznego na stronach AnLenu "Temat na dziś", od moich postów na tym forum dotyczących AnLenu.

Miałeś rację.

 

 

Dziś, nie wstrzymałem postanowienia.

 

383 zł będą musieli dorzucić do 1000 kg drewna, miłośnicy kominków, by mieć czystą szybę, ale za to mogą palić "Umożliwia palenie wilgotnym drewnem".

Zauważyłem także, że nie musimy już posypywać opału z praktycznych opakowań, tylko możemy dozować preparat za pomocą kieliszków.

 

Przypuszczam, że skromne sukcesy w przekonywaniu do stosowania aktywatora spalania AnLen przez użytkowników kotłów, spowodowały zainteresowanie producenta AnLenu duszami użytkowników kominków.

Czysty Kominek http://czystykominek.pl/

 

 

ps.

Twoje Forum, twoje zasady.

My - Ja jak będę musiał trolić, to będę to robić.

Możesz conajwyżej pobłogosławić mnie banem.

Marcin, jak ten mój post wyląduje w koszu, to przypuszczam, że będzie moim ostatnim postem na Twoim Forum.

 

https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/16793-wydzielone-z-anlen%C2%AE-aktywator-spalania-w%C4%99gla/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju początkowo miałem wrażenie jak Vlad24 na temat nakręcania reklam i samego tematu szuwaksu z Prudnika.

Lecz obecnie odbieram Twoje doniesienia z Prudnika , nie jako reklamę lecz informację podaną w sposób rzetelny a zarazem z fachowym komentarzem

 

Ale jednocześnie widzę, że to świetny temat na rozrywkę w tych ciężkich czasach i próba poszukania prawdy po za polityką i religią - czyli bezpieczna w naszym kraju.

 

Co do najnowszego doniesienia kolegi Andrzeja zauważyłem że jest to całkowite rozwiązanie problemu kolegi @vernala, który niestety zamilkł na tym forum.

Problem kolegi @vernala był przedstawiony tu https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/17368-system-czystej-szyby/  i jak rzadko który temat na forum  nie odczekał się żadnej odpowiedzi.

 

Co do lądowania tematu w koszu to uważam że to dla kosza nobilitacja  ;) , przecież tam więcej ciekawych rzeczy niż w oficjalnym temacie. :P

Pozdr.

 

 

Ps

Mam pytanie do kolegi Romana z Prudnika - czy nie lepiej byłoby zamiast robić badania w akredytowanych ośrodkach badawczych w Niemczech

za odpowiednio duże geldy

Zrobić akcję polegającą na rozesłaniu próbek testowych np po 1/2kg do wybranych osób z forum i zebranie ich uwag na temat wpływu waszego środka na spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju początkowo miałem wrażenie jak Vlad24 na temat nakręcania reklam i samego tematu szuwaksu z Prudnika. ,,,,

Sambor, temat nazwijmy go nieco "kontrowersyjny", więc wujek Google ciągle (codziennie) przypomina mi na głównej stronie InfoOgrzewanie by zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi aktywatora spalania AnLen. 

 

post-1266-0-28698000-1414515777_thumb.jpg

 

 

,,,, Mam pytanie do kolegi Romana z Prudnika - czy nie lepiej byłoby zamiast robić badania w akredytowanych ośrodkach badawczych w Niemczech  ,,,,

Sambor uważam, że wystarczyłoby te badania opublikować.

Co prawda dotyczyły one tylko neutralnego wpływu na środowisko naturalne aktywatora spalania AnLen, ale wyników tych badań do tej pory "świat" nie ujrzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam ponownie,

 

tak bardzo Państwo prosili o potwierdzenie działania AnLen w warunkach rzeczywistych, potwierdzone przez niezależne osoby, a więc postaram się zaspokoić Państwa ciekawośc. Proszę o zapoznanie się z testem przeprowadzonym w salonie kominkowym w Kominki-Godzic w Czeladzi (zachęcamy do kontaktu z właścicielami).

http://anlen.pl/aktualnosci/salon-kominkow-kominki-godzic-czeladzi-poznaj-wspaniale-efekty-rozpalenia-anlen/

 

Pozdrawiam i do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze liczę, że gdybym chciał sobie kupić tego środka do tony węgla zapłaciłbym 250 zł?

P.S. Widzę, że usunęliście informację o tym na jaką ilość węgla wystarcza opakowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika, że kupując opakowanie 5kg w cenie „promocyjnej” ten cudowny proszek do jednej tony węgla kosztuje nas już tylko 200PLN...

Do kominków możliwe, że się przyjmie ale do węgla? 200PLN ekstra dopłacać do tony? Bez komentarza...

Wątpię aby to miało sens ekonomiczny zarówno przy węglu jak i przy drewnie - przecież mp suchej dębiny to koszt ok 200zł + drugie tyle za proszek, to już lepiej brykietem palić.

 

Czy dobrze liczę, że gdybym chciał sobie kupić tego środka do tony węgla zapłaciłbym 250 zł?

 

P.S. Widzę, że usunęliście informację o tym na jaką ilość węgla wystarcza opakowanie

Natomiast jest podane bardzo pokrętne dawkowanie.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie czytać to co tworzy wraz z kolegami RomanAnLen. Można tam wyłuskać wiele ciekawych i wartościowych informacji.

Mnie ostatnio zaciekawiła polemika "prężnej i dynamicznej" redakcji portalu AnLen z Juzefem (portal Czyste Ogrzewanie)

 

Zacytuję fragment : (formatowanie tekstu moje)

 

Przy optymalnych warunkach i precyzyjnym poprowadzeniu urządzenia grzewczego istnieje możliwość wyprodukowania do 35% więcej ciepła z jednego kilograma paliwa oraz oszczędzenie do 25% opału.

Takie informacje znajdują się na naszej stronie.

 

Nigdy nie mówiliśmy o oszczędnościach min.30%.

 

W tym miejscu pana Wojciecha Tre­tera o pseudonimie internetowym Juzef poniosła wyobraźnia.

 

 

 

 

Nasuwa się więc pytanie. Jakich oszczędności możemy się spodziewać stosując aktywator spalania AnLen ?.

 

ps.

Artykuł nawiązujący do pastiszu o Mydełku FA jest także godny przeczytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, gdyż jak wyprodukuje się 35% ciepła więcej to powinno się tyle samo mniej paliwa spalić.

I tu następna zagadka gdzie podziewa się te 10% opału?

Ale to tylko Roman jeden wie co naprawdę otrzymamy za te xxx zł, nawet już przestali podawać dokładnego dawkowania, co słusznie zauważył @Marcin.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie!

1,35-25%=1.01

czysta matematyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią obejrzałem ostatni film o tym: jak prawidłowo przygotować zapas paliwa.. 

Widzę jak koleś soli sztuka po sztuce drewno robi to przez 1,5 minuty, jednak przy tak intensywnym soleniu nie wiem czy specyfiku starczy mu na tydzień palenia. No ale przecież widać że moc płaszcza wodnego z 7kW poszybowała do 17kW przez jakieś 8 sek.

 

Jestem przekonany że wsypując całą puszkę tego specyfiku na 2 deseczki dębowe kocioł (kominek) osiągną by chwilową moc jakiś 550kW na płaszczu wodnym, było by to porównywalne do 2-3 lasek dynamitu położonych na żarzące się węgle w tym samym kominku.

Czy możemy spodziewać sie podobnego testu tylko zamiast AnLen prosimy o zastosowanie mąki ziemniaczanej w porównywalnych ilościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że ten ostatni filmik z soleniem drzewa :) zrobił na mnie wrażenie! i to pozytywne  :rolleyes: .

Co do filmiku to zaraz poniżej jest AnlLEn Grill :) przyznam się szczerze, że gdyby było tańsze to bym kupił i teściowej kiełbaski przyprawiał  :lol: .

Swoją drogą zastanawia mnie czemu producenci tego specyfiku poszli w kierunku marketingu tzw. niemieckiego? Strasznie to przypomina reklamy cudownych środków do czyszczenia, które po jednym psiknięciu nawet lakieruja daną powierzchnię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z chęcią obejrzałem ostatni film o tym: jak prawidłowo przygotować zapas paliwa.. 

Widzę jak koleś soli sztuka po sztuce drewno robi to przez 1,5 minuty, jednak przy tak intensywnym soleniu nie wiem czy specyfiku starczy mu na tydzień palenia.

 

Witam,

 

ustosunkowując się co do ilości jaką zadają użytkownicy (każdy wypracowuje samodzielnie, wychodząc od zaleceń producenta,  jak i ile najlepiej zadawać środka) polecam opinię Pana Marka z Rurzycy k/Szczecina, którego zacytuję:

 

"Najlepsze jest to, że prawdopodobnie dzięki specjalnej budowie mojego kominka udało mi się ograniczyć zużycie środka do 0,22 grama na kilogram drewna (przez tydzień spaliłem około 98 kg drewna i zużyłem 22 gramy AnLen®) z zachowaniem wszystkich powyższych efektów co bardzo zaskoczyło pana Jerzego Sznerski.  Przestałem też czyścić szybę w kominku raz na kilka dni. Po zastosowaniu AnLen® przemyłem szybę po 9 dniach ,chociaż nie było to konieczne."

 

źródło: http://anlen.pl/opinie-uzytkownikow/opinie-anlen-czysty-kominek-czysta-szyba/anlen-ckcs-kominku-gabo-moc-12kw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim dawkowaniu to lepiej nic nie dawkować, a pan Jerzy Sznerski nie byłby zaskoczony!

Lub zaskoczony jeszcze bardziej. :P

 

Pozwoliłem sobie sprawdzić te 22g na soli kuchennej oraz na sodzie oczyszczonej i wyszło że to zawartość 3 łyżeczek do herbaty, a 0,3g to się między dwoma palcami mieści

 

Romanie a może idąc tropem wynalazcy telegrafu , który tak doskonalił swój wynalazek i tak miniaturyzował druty przesyłowe, aż uzyskał telegraf bez drutu!

Analogicznie w pewnym momencie dążenia do perfekcji spalania obejdzie się bez tych 0,22g/ kg twojego specyfiku i będzie spalanie bezdymne bez A......  :P 

Czego ci z  całego serca życzę. :) 

 

A teraz pomyśl że ja kupiłem ( nie to nieprawda) ten szuwaks i wszędzie będę pisał o jego nieskuteczności nawet w dawkach po 10dag/kg drewna / węgla itp.

 

I co wtedy oskarżycie mnie o zniesławienie? 

Przecież to będzie odczucie innego konsumenta.

 

To będą moje prywatne odczucia a pan Jerzy Sznerski wcale nie będzie wcale zdziwiony!

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ustosunkowując się co do ilości jaką zadają użytkownicy (każdy wypracowuje samodzielnie, wychodząc od zaleceń producenta,  jak i ile najlepiej zadawać środka) polecam opinię Pana Marka z Rurzycy k/Szczecina, którego zacytuję:

 

"Najlepsze jest to, że prawdopodobnie dzięki specjalnej budowie mojego kominka udało mi się ograniczyć zużycie środka do 0,22 grama na kilogram drewna (przez tydzień spaliłem około 98 kg drewna i zużyłem 22 gramy AnLen®) z zachowaniem wszystkich powyższych efektów co bardzo zaskoczyło pana Jerzego Sznerski.  Przestałem też czyścić szybę w kominku raz na kilka dni. Po zastosowaniu AnLen® przemyłem szybę po 9 dniach ,chociaż nie było to konieczne."

 

Jakie to szczęście, że kominek p. Marka z Rurzycy ma specjalną budowę, dzięki której zużywa tylko 0,22 grama (sic!) na kilogram drewna. Ja nie mam w domu laboratorium, żeby odważyć 1/5 grama. A na brudną szybę, zdradzę Wam sekret - świetnie się ją czyści popiołem po wypalonym drewnie. W moim kominku, którego używam na jesień szybę czyszczę raz na miesiąc, bo nie ma potrzeby robić tego częściej.

Ogólnie drażni mnie reklamowanie się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przegięciem jest sprzedawanie czegoś co jest do wszystkiego i do niczego: Specyfik do szyb, kominków, kotłów. Ciekawe kiedy można spodziewać się specyfiku do oleju opałowego.

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego wiele razy proponowaliśmy twórcą specyfiku aby rozesłali darmowe próbki i będą mieli wiarygodny test a nie jakiś Pan Marek.

Ciekawe co stanie się jak do zwykłego kotła śmieciucha wrzucimy specyfik do szyb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przegięciem jest sprzedawanie czegoś co jest do wszystkiego i do niczego: Specyfik do szyb, kominków, kotłów. Ciekawe kiedy można spodziewać się specyfiku do oleju opałowego.

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego wiele razy proponowaliśmy twórcą specyfiku aby rozesłali darmowe próbki i będą mieli wiarygodny test a nie jakiś Pan Marek.

Ciekawe co stanie się jak do zwykłego kotła śmieciucha wrzucimy specyfik do szyb ;)

będziesz miał czysta szybę w "śmieciuchu"

strach pomyleniec co by się stało jak by do "śmieciucha" dodać tego specyfiku do grila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ustosunkowując się co do ilości jaką zadają użytkownicy (każdy wypracowuje samodzielnie, wychodząc od zaleceń producenta,  jak i ile najlepiej zadawać środka) polecam opinię Pana Marka z Rurzycy k/Szczecina, którego zacytuję:

 

"Najlepsze jest to, że prawdopodobnie dzięki specjalnej budowie mojego kominka udało mi się ograniczyć zużycie środka do 0,22 grama na kilogram drewna (przez tydzień spaliłem około 98 kg drewna i zużyłem 22 gramy AnLen®) z zachowaniem wszystkich powyższych efektów co bardzo zaskoczyło pana Jerzego Sznerski.  Przestałem też czyścić szybę w kominku raz na kilka dni. Po zastosowaniu AnLen® przemyłem szybę po 9 dniach ,chociaż nie było to konieczne."

 

źródło: http://anlen.pl/opinie-uzytkownikow/opinie-anlen-czysty-kominek-czysta-szyba/anlen-ckcs-kominku-gabo-moc-12kw/

 

Idąc za pomysłem kolegi szari - ja też poproszę o przesłanie bezpłatnej próbki AnLen w celu przetestowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Bardzo doceniamy trud, który Panowie włożyli w propagowanie idei czystego spalania węgla. Lata działalności i wymiany doświadczeń pokazują, że zależy Wam na czystym spalaniu. ,,,,

 
 
,,,, Każdy z Was mieszka w jakiejś miejscowości. Wysłaliśmy listy do WSZYSTKICH włodarzy miast i wsi. Dowiedzcie się czy nasze pisma dotarły i zostały potraktowane poważnie. ,,,,
 
z poważaniem
RomanAnLen

 

 

 

Romku, czy mógłbyś posumować Waszą inicjatywę wysyłania informacji "na rzecz rozpropagowania idei czystego spalania w technologii AnLen® " , "do WSZYSTKICH włodarzy miast i wsi" w okresie przedwyborczym.

 

 

ps.

Ze smutkiem muszę odnotować, że burmistrz mego miasta Lublińca, Pan Edward Maniura wygrywając ponownie wybory (po raz trzeci z rzędu, w pierwszej turze osiągając wynik 80,58%), nigdy nie wspomniał (przed wyborami, po wyporach) o "idei czystego spalania w technologii AnLen® ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie nie wiem czy widzieliście ten film ale polecam, film przedstawia "Stosowanie AnLen w kotłach na ekogroszek"

 

Zachodzę w głowę na cholerę im podczas spisywania parametrów kotła multimetr - może ja coś robię źle ale u siebie idąc do kotłowni nie zabieram multimetra w funkcji woltomierza, kartki i długopisu, wagi łazienkowej, wagi kuchennej tym samym nie mam 3 dodatkowych palaczy na stanie.

Jakie są Wasze doświadczenia też wywalacie ciepłą wodę do wanny aby kocioł "wyczul" że nie ma ciepłej wody? Tyle fachowców, że jak zobaczyłem kolesia który na kartce liczył jakieś pierwiastki z m3 już wiem że coś robię źle podczas zasypywania kotła węglem i boję się że ten produkt może przerastać moje umiejętności fizyczne, i intelektualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle fachowców, że jak zobaczyłem kolesia który na kartce liczył jakieś pierwiastki z m3 już wiem że coś robię źle podczas zasypywania kotła węglem i boję się że ten produkt może przerastać moje umiejętności fizyczne, i intelektualne.

 

Przyznam się szczerze, że wątek o analenie już mi się trochę przejadł ale po tej reklamie postawowiłem dać jeszcze jedną szansę i poświęciłem 8min na obejrzenie tego filmu:).

Polecam, naprawde *** komedia :), tylko pytanie jakie się pojawiło w mojej glowie nie daje mi spokoju.

Czy takie niejednorodne rozłożenie tego specyfiku nie ma jakiś negatywnego wpływu na spalanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.