Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór kotła gazowego do domu.


pablos83
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez pawellll,

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, pablos83 napisał(a):

Panowie siłą rzeczy musimy wrócić jeszcze do tematu.

Nic nie musimy, taka jest twoja decyzja - szukanie miodu w d...e.

Proponowałem ci rozwiązanie, ale dla ciebie było widać nie do przyjęcia, więc ja się z dalszej dyskusji wycofuję- po prostu róbta co chceta, ale beze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie Twoja reakcja, ale mniejsze o to. Miałem skonsultować się z instalatorem / projektantem instalacji C.O / C.W.U i zgodnie z głównie Twoją radą zrobiłem to. W czasie konsultacji ów osoba wysunęła taką właśnie koncepcję którą chciałem z Wami skonsultować. Tylko tyle, albo aż tyle. Jak widać jednak jak ktoś się wypowie na ten temat i poda jakieś rozwiązanie to już nikt inny nie ma prawa poddać innej koncepcji pod rozwiązanie, a już broń Panie Boże skonsultować taką propozycję na forum. To jest chore. 

Powtórzę jeszcze raz, żeby co niektórzy zrozumieli po co ponownie wróciłem do tematu. To nie jest moje widzimisię tylko propozycja w/w osoby którą chciałem z Wami skonsultować, ale jak widać jak ktoś poda tutaj jakieś rozwiązanie to wszelkie konsultacje po tym fakcie są niemożliwe. Żadnej decyzji nie podjąłem, bo gdybym ją podjął nie napisałbym powyższego posta.

Uzytkownik2 tak

Edytowane przez pablos83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie nie ma za bardzo co konsultować. Chcesz kocioł z wbudowanym zasobnikiem? To kupuj. Jak masz stosunkowo nowy bojler z podwójną wężownicą i nie zależy Ci na szybkim zagrzaniu wody, to możesz go zostawić.

Edytowane przez h3nio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaletą "lodówki"jest to że zajmuje mniej miejsca.Wada jest jej cena a kolejna "wada"wg mnie jest fakt że jak padnie lodówka to jesteś zmuszony wymienić całe urządzenia a w przypadku kocioł+zasobnik wymieniasz tylko jeden element.Czy ja wiem czy szybciej nagrzewa wodę lodówka?)

Edytowane przez Uzytkownik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

"Lodówka" ma moim zdaniem więcej wad niż zalet. Zaletą jest tylko to, że może zajmować mniej miejsca i jest "ładna" tzn. nie widać rur 🙂 I to koniec. Zazwyczaj jest o wiele droższa.

A co do kotła to bierz tego Termeta Golda. Jeśli zalezy Ci na sensownym zdalnym sterowaniu i parametryzacji to nie znajdziesz nic lepszego niż termetowski system Komfort.

Edytowane przez pawellll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o takie odpowiedzi mi chodziło 🙂 Jak widać można udzielić sensownej odpowiedzi bez strzelania fochów jak dziecko w piaskownicy podczas kłótni o łopatkę i wiaderko 🙂 Dzięki 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.