Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, rafal-jahnke1 napisał:

Witam. Mam pytanie: jakim samochodem dostarczają węgiel zakupiony na pgg? Chodzi o gabaryty czy to jest solówka z windą? Czy samochód z naczepą?

To nie jest tak że PGG dostarcza, dostarcza firma spedycyjna która ma umowę z PGG. Zdaje się że to jest poczta. Przyjeżdża towar do składu najbliżej Twojego miejsca zamieszkania a stamtąd odbierają go i dostarczają przewoźnicy (podwykonawcy) którzy podpisali umowę z pocztą.  Towar dostarczają solówki, przez trzynaście lat nie spotkałem się żeby przyjechał ciągnik z naczepą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pgg5.jpg.14b86a1002052cacaec3fa4bb380d0ab.jpg

Skarbnica wiedzy jaką jest to forum i wypowiedzi wszystkich osób sprawdziły się w 100%. Pierwsze zakupy za mną, trochę się gubiłem, ale udało się. Karlik zamówiony, zrobione na 3 razy. Teraz tylko czekać za dostawą i sprawdzić jak to się pali:) Już nie mogę się doczekać miny mojego obecnego (już byłego:D) dostawcy z lokalnego składu, jak się dowie, że w tym sezonie zimowym już nic od niego nie chce:) Ostatnio proponował mi 1t węgla "no name" za 1599zł, "Maciej bierz bo będzie po 2 tysiące..."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kamis14 napisał:

@Krzysiekzet odśwież stronę nie przeszło Ci zamówienie. Musisz czekać jak się pojawi i znowu kliknąć zapłać  

Kupiona "karolinka" strona przetwarzała a na e-mailu było info o złożonym zamówieniu, może jeszcze kupie karlika ale na razie  starczy mi wrażeń. Te zakupy to jak najbardziej emocjonująca gra komputerowa 😉

Edytowane przez KrzysiekZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam pytanie dla tych co już kupowali i otrzymali towar.....

W jakim terminie kurier przywiózł do was towar  po otrzymaniu wiadomości e-mail o potwierdzeniu wysłania zamówienia i  zmianie statusu zamówienia na "Wysłane" 

W ten sam dzień czy również trzeba czekać kilka dni ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Piechurski napisał:

W jakim terminie kurier przywiózł do was towar  po otrzymaniu wiadomości e-mail o potwierdzeniu wysłania zamówienia i  zmianie statusu zamówienia na "Wysłane" 

2 dni robocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamis14 napisał:

@Piechurski z tego co tutaj większość podaje karlik idzie dłużej niż pieklorz Mi karlik szedł ok 1tydzien pieklorza dostałem w tym samym tygodniu.

Zastanawia mnie tylko jak wam długo dostarczają towar po zmianie statusu na "Wysłane".... w ciągu ilu dni przywozi kurier do domu po potwierdzeniu wysłaniu zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jak wam długo dostarczają towar po zmianie statusu na "Wysłane".... w ciągu ilu dni przywozi kurier do domu po potwierdzeniu wysłaniu zamówienia.






3 dni robocze bo w pierwszy dzień dodają tylko nr przesyłek, na drugi dzień kuriera odbiera palety i na 3 dzień mamy na podwórku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy GREENPAL EKOMIAŁ bywa dostępny? Spędziłem kilka dni przed kompem i nigdy nie widziałem jego dostepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że mają zapas po tej przerwie. 2 - 3 dni i wszystko wróci do normy czyli dostępność 15 sekundowa.
Ja dzisiaj nic nie miałem w koszyku, złożyłem zamówienie na 3 tony bez problemu, oglądnąłem sobie potwierdzenie po czym wróciłem na stronę i kolejne 2 tony bez żadnego problemu zamówione. To wszystko w jednym rzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie Karolinki pomyliłem się tylko o 10pln. Obstawiałem max 1050. Ci do kupili niech dadzą znać jak to się pali. Z bratem może na próbę na pół kupimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.