Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, piastun napisał:

11:54 pieklorz worki

Informacyjnie: obecnie nastąpiła sytuacja o której pisałem kilka postów wcześniej. Po tym poście były 2 kolejne, w których ktoś podaje to samo. Oczywiście trudno mieć pretensje o powtórzenie, bo one były wszystkie w odstępie 1 minuty.

Natomiast w takiej sytuacji moderatorzy będą zostawiać tylko 1 post (pierwszy dodany). Osoby, których posty zostaną usunięte do kosza mogą, wg mojej wcześniejszej sugestii, oddać głos "Zgadzam się" na pierwszy post.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica w nr zamowien w odstepie 5 dni roboczych wyniosla 1500, co daje 300/dzien. Srednio dajmy 1,5 tony na zamowienie, 450 ton na dzien w sklepie. Nie jestem ze slaska i nie wiem czy to duzo czy malo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cerber było wiele razy pisane - jak mieli dłużej jak 7-10 sek to trzeba odświeżyć. Teraz karlik wisiał 2 czy 3 minuty nawet to fura czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@delik obstawiam że będzie jeszcze po 13 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, QuiQ napisał:

450 ton na dzien w sklepie. Nie jestem ze slaska i nie wiem czy to duzo czy malo?

Przed ubiegłoroczna rozbudową pakowali bodajże do 200 ton. 

W skali kopalni to kropla w morzu. Pamiętam jak na "Wesołej" fedrowaliśmy ponad 22000 ton na dobę. Odkrywkowe kopalnie węgla kamiennego na Syberii dają 24000 ton na godzinę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może potwierdzoną informację czy po zakupie z przelewem tradycyjnym jeszcze nie wysłanym, byłaby możliwość zmiany miejsca dostawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opłaceniu nie ma możliwości, jeśli nie zapłaciłeś jeszcze to można

Edytowane przez hajtaler428
  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna techniczna uwaga (dotyczy zresztą całego forum). Jest mechanizm oceniania postów. Jeżeli się przydał mamy możliwość wystawienia oceny "Przydało się" lub "Lubię to". Proszę używać tego mechanizmu zamiast pisać posta z treścią "Dziękuję".

Pamiętajmy, że maila z informacją o każdym wpisanym tutaj poście otrzymuje około 220 osób.

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem swój pierwszy zakup. O 12 dodałem Karlika 2 tony do koszyka no i wywaliło mnie przy płatności. Potem fartem odświeżyłem ok 13:44 i przemieliło płatność i mam zamówione. To był zakup na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu idzie węgiel od nadania?? dostałem SMS-a zę w poniedziałek jest nadana i rzeczywiście widze , że po śledzeniu paczek wysłana o 20:00 w poniedziałek. Kiedy to najwcześniej może dośjść??? Musze wziać wolny dzień.

Widze, że wysyłka z Czeladź, Wiejska 49. Jak oni to rozwożą??

 

Edytowane przez mrozik44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.