Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, GrzegorzBa napisał:

ustaw "warunek" na: "addetd text/dodany tekst" na "ma/has" i wpisz "dostępny"

a gdzie to ustawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by się przyzwyczaić, jak będą dawać o wyznaczonych godzinach to zawsze będzie problem i z dostępnością i z zacinaniem się trony. Od wczoraj widzę pilnują godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NRG napisał:

Był kilka sekund nie zdążyłem nawet w koszyk dodać. Pozostaje kupienie ze składu kilka stów drożej 

Spokojnie, trochę cierpliwości i się da.

Sam jako amator zamówiłem ostatnio 3 transporty po 2 tony. Dla siebie 4 tony a 2 dla sąsiada. Jeszcze żaden nie przyszedł bo to sprawa z ostatniego tygodnia. @Elka1983 ma rację, łatwiej zacząć od Karlika - jest dłużej dostępny.  

Tylko nie można kupować z presją czasu i pytaniem "kiedy wysyłają bo mi się kończy opał". Trzeba pamiętać, że deklarowany czas realizacji to ok 14 dni roboczych, czyli 3 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BaRoKo napisał:

Spokojnie, trochę cierpliwości i się da.

Sam jako amator zamówiłem ostatnio 3 transporty po 2 tony. Dla siebie 4 tony a 2 dla sąsiada. Jeszcze żaden nie przyszedł bo to sprawa z ostatniego tygodnia. @Elka1983 ma rację, łatwiej zacząć od Karlika - jest dłużej dostępny.  

Tylko nie można kupować z presją czasu i pytaniem "kiedy wysyłają bo mi się kończy opał". Trzeba pamiętać, że deklarowany czas realizacji to ok 14 dni roboczych, czyli 3 tygodnie. 

Opału mam tak na 3 tygodnie, poza tym składy pełne w razie co. W listopadzie zamówiłem dwie dostawy i szło. Teraz ten Karlik czy Pieklarz wskakuje na parę sekund. Poza tym dostawy w listopadzie były błyskawiczne. Towar szedł 3 dni od momentu zamówienia. Moim zdaniem bardzo ograniczyli sprzedaż online.

Edytowane przez NRG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach to raczej na 2-3 minuty. 

Dzisiaj trochę z nudów, też obserwowałem stronę. Jak widziałem, że jest dostępny Karlik, to napisałem info o dostępności na stronie, a potem wrzuciłem do koszyka i przeszedłem do kasy. Nie chciałem blokować towaru dla innych i mieć tylko do zapłacenia, dlatego zostanie w koszyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.