Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj po tygodniu polowaniu udało mi się kupić 2 palety Karlika. Jakimś fuksem udało się na raz - sklep -->koszyk --> kasa w okienku ok 9:20 - wcześniej uzupełnione dane, bo w koszyku wcześniej byłem chyba 3 razy dlatego już wiedziałem co i jak. Na kasie się zatrzymało i po chwili zrobiłem odśwież i patrzę a tam nawet koszyk pusty. Myślałem, że znowu poszło w ... - sprawdzam e-maila i jest zamówienie. Płaciłem Blikiem i zaraz też pojawiło mi się info w zakładce Zamówienie. Żeby kupować opał na pgg to albo trzeba mieć żyłkę sportowca (co ja nie - potrzymaj mi piwo) albo trzeba być zdesperowanym. Gorzej się kupuje niż w smart okazjach na Aledrogo. Powodzenia wypatrywaniu dostępności. 

5 minut temu, Grzesznik napisał:

Może Panowie z PGG mnie posłuchali:)

Z tygodniowego - amatorskiego doświadczenia, zauważyłem, że jak strona zaczyna bardzo płynnie chodzić to już jest po wystawianiu w danym dniu. Macie też podobne obserwacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, mariusz87 napisał:

u was tez strona zaczeła lepiej działac?

Już miałem pisać, że nie bo strona mi się odświeżała ponad 30 sekund, ale teraz po kliknięciu odśwież w miarę sprawnie przechodzi ten proces.

Może zmienili serwer na jakiś mocniejszy, albo Atman uporał się z jakimś DDosem.

Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że ktoś zmienił serwer, tak o, w środku dnia i już. Nie wierzę, że nagle grupy facebookowe się już obkupiły i odpuściły . Podtrzymuję moje zdanie, strona była blokowana za czyjąś kasę. Widocznie nie opłacił kolejnego rachunku, albo zakres umowy się wyczerpał.

 

p.s. migracja trwa zwykle do 24 godzin. Tyle trwa zanim serwery lokalne przejmą w pełni nowy adres odnośnika domeny. Idealny manewr na sobotę, niedzielę, ale nie piątek południe.

Edytowane przez der
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JerronimO napisał:

albo ktos jest lepiej poinformowany i wie, ze juz nic nie bedzie

Ktoś czyli kto ? potencjalne tysiące ludzi które niby miały skutecznie blokować dostęp ciągłym odświeżaniem ?

 

Własnie był Karlik, mega krótko, trudno było przejsć z koszyka do zapłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona już działa, wygląda to tak, jak by blokujący zmienił sposób działania, kontrolował stronę zakupów jak wszyscy, a atakował dopiero wtedy, gdy się coś pojawia
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.