Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie bigbaga w których przychodzi węgiel. Chciałbym kupić greenpala i go samemu poworkowac. Czy tutaj wchodzi w grę tylko i wyłącznie wyciąganie węgla od góry, czy można w inny sposób wyciągnąć węgiel np. z boku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był 2 razy. Wczoraj byłem już w kasie, coś mnie wywaliło i dziś od rana na 2 razy (z koszyka do kasy i z kasy do płatności) udało się zamówić. Wytrwałości i czasu życzę:)pgg7.jpg.d556732d460b65f71e52d87faef91ab1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mrozik44 napisał:

Ja chyba nie dam rady siedzieć pół dnia i odświeżać...Totalna strata czasu i nerwów.. koszmar wrócił. Komuna wróciła prosze państwa.

Witam.

Jaka komuna?????  Idziesz do innych sklepów i masz z pocałowaniem w rękę... komuna to była jak nie było nigdzie można dostać niczego.... teraz jest wszędzie i do oporu...

Nigdy nie chciałbym powrotu tamtych czasów....chociaż zawsze można było coś ...."załatwić"... 🙂

Pozdrawiam YARO

Edytowane przez YaroXylen
dopisek
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mrozik44 napisał:

 

Ty nie masz pojęcia co to komuna!

Edytowane przez o6483256
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, mrozik44 napisał:

Teraz wiem jak czuli sie moi rodzice i dziadkowie za komuny, jak próbowali kupić towary niezbędne do życia... Ja chyba nie dam rady siedzieć pół dnia i odświeżać...Totalna strata czasu i nerwów.. koszmar wrócił. Komuna wróciła prosze państwa.

gdyby kumuna naprawdę wróciła - to ten post zostałby natychmiast skasowany a autor posta ustalony i odpowiednio pouczony na okoliczność...

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w poniedziałek około 13, a we wtorek o 9 paczka wyruszyła już do mnie. Jestem w szoku 🙂 Może to akurat tak trafiłem w okienko, a może to jakaś zmiana organizacyjna? 


Co do workowania ekomiału, to podpowiadam wygodny patent od siebie. Ja workowałem co prawda inny towar, ale zasada ta sama. Metoda na dwa wiaderka. Jedno wiaderko ma obcięte dno i na nie naciągamy worek i stawiamy na ziemi, a drugim już całym wiadrem sypiemy towar do tego pierwszego. Jak się tylko napełni to z obciętym dnem to podnosimy do góry i w zależności od wielkości wiadra/worka, wystarczy 2-3 razy tak i już mamy pełno 🙂

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, danielpce napisał:

Pierwszy rzut był, o której godzinie? 

Coś ok. 7:47... Było info (strona wstecz na forum). Warto czasami przeczytać całość od rana...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mazurski napisał:

Kupiłem w poniedziałek około 13, a we wtorek o 9 paczka wyruszyła już do mnie. Jestem w szoku 🙂 Może to akurat tak trafiłem w okienko, a może to jakaś zmiana organizacyjna? 


Co do workowania ekomiału, to podpowiadam wygodny patent od siebie. Ja workowałem co prawda inny towar, ale zasada ta sama. Metoda na dwa wiaderka. Jedno wiaderko ma obcięte dno i na nie naciągamy worek i stawiamy na ziemi, a drugim już całym wiadrem sypiemy towar do tego pierwszego. Jak się tylko napełni to z obciętym dnem to podnosimy do góry i w zależności od wielkości wiadra/worka, wystarczy 2-3 razy tak i już mamy pełno 🙂

Brawo.....jak to mówią 😀Polak potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.