Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Defro. Jak usunąć błąd wysoka temp mosfeta


adamu

Rekomendowane odpowiedzi

Temperatura podajnika nie ma nic wspólnego z tym drugim, jeżeli podajnik przekroczy ustawioną histerezę to tylko przesunie opał do przodu sam, aby rura się nie grzałka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie da się jakoś samemu usunąć powód wyskakiwania błędu : wysoka temp mosfeta ? U mnie od kilku dni zaczął wyskakiwać ten błąd , ale jeżeli temp . Podajnika przekroczy 40 stopni czy wyciągnięcie czujnika coś pomoże czy w sterze grzebać trzeba ?
https://www.techsterowniki.pl/serwis/faq/temperatura-mosfet-jest-zbyt-wysoka--co-moze-byc-przyczyna

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pełno tematów na tym forum i nie tylko odnośnie tej usterki. Wystarczy wymienić kondensator za 5zł (ten niebieski) w sterowniku i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Celowo nie podałem, żeby kolega adamu sam poszukał. Nie chciałem kopiować ponownie rozwiązania w tym wątku jak już miało to miejsce w innych zdublowanych. A kolor niebieski również jest podpowiedzią chcąc go szukać we wcześniejszych tematach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.