Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Punkty reputacji - wyjaśnienie


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że miałem 2 zapytania w tym temacie wyjaśniam:

System forum liczy punkty reputacji otrzymane tylko od osób mających konto na forum. Tak więc możliwe jest, że poziom reputacji zostanie podwyższony lub obniżony po usunięciu z forum jakiegoś użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie osoba która odchodzi z forum powinna mieć możliwość decyzji na temat punktów, treści napisanych postów i załączników - albo usuwam, albo zostawiam i zaznaczyć co : punkty, załączniki - to prosto , ale treść  postów to już wyższa szkoła jazdy.

Ze względu na coraz częstsze "pożegnania" warto o tym pomyśleć!

A idzie o prawa autorskie i własności "intelektualne" treści postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o liczenie punktów reputacji - tak działa skrypt forum.

Nie usuwamy treści postów osoby odchodzącej z forum. Natomiast zgodnie z prawem autorskim każdy ma prawo zarządzać swoimi treściami stanowiącymi utwór. Na żądanie jesteśmy także zobowiązani usunąć np. dane osobowe osób prywatnych (RODO). Z prawnego punktu widzenia jest to działanie domyślne i nigdy nie robiliśmy na tym polu problemów. Od ostatniej aktualizacji procedura usuwania konta z forum jest wprost opisana w zasadach forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zostaje treść osoby odchodzacej to powinna pozostać tez reputacja jaka wystawil . Jesli kasowana jest reputacja z powodu rodo , tez powinna być kasowana zawartość jaka dany użytkownik tu zostawil . Troche to nie feer . Zostaly wpisy A ktos kto mu pomógł traci powiedzmy takie podziękowanie w postaci plusa . 

-_-_-_-_-_-_'dodatek

W przypadku chęci usunięcia konta z forum prosimy o kontakt z administracją forum. Usunięciu podlegają wszelkie dane osobiste użytkownika (adres email, adres ip, wszelkie dane, które pozwalają na identyfikację osoby). Nie są usuwane wpisy. 

po plusie Cię nie znajde . Po wypowiedzi w poście w którym podajesz swoje miejsce zamieszkania lub wstawiasz foto komina już to mogę zrobić :) . 

nie to że mam kogoś zamiar śledzić hihi po prostu tak to dziala . Z plusa nic sie nie zdobędzie ale juz z treści tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem takie podejście jednak jak pisałem skrypt forum nie pozostawia mi wyboru w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Bo masz cztery pozytywy i cztery negatywy. I się wyzerowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.