Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forumowa Lista Przebojów


Fozgas

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak coraz mniej ochoty do podejmowania wędrówek muzycznych.
Radykalizm przebrany w konserwatyzm rozpędza „piekielną machinę” i niszczy ten świat (trafny komentarz pod utworem). W innym kontekście można by dodać: "w obronie życia" niszczy życie, zaraża lękiem, paraliżuje strachem, czyni bezradnym...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek orkiestra 🙂  Lubię takich artystów. Jak pracowałem w Londynie, to często się przyglądałem takim ludziom, którzy na ulicy, czy też w metrze grają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiane ziarno trafiło na podatny grunt.

W życiu oprócz jakiś predyspozycji, czasami należy mieć szczęście, by spotkać na swej drodze dobrego pasterza.

Poniżej, koncert wieńczący rok szkolny uczniów Studium gitary klasycznej w Kielcach i SM I st. w Busku Zdroju pod kierownictwem Jerzego Pikora

Z lewej Marcin Patrzałek.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film z boogie woogie to warto za 15 siódma obejrzeć przed wejściem na stronę PGG. Na pewno pomoże.

Ja wychowany jestem na Black Sabath, Leed Zeppelin, Pink floyd etc. Tamte klimaty i tego dużo słucham. Ale to każdy zna kto lubi i przesłuchał setki razy. Ale trzeba mieć jakieś przerywniki bo ile można. U mnie tym przerywnikiem jest muzyka w rytmach dawnej Enigmy. Tak w samochodzie jak i w domu lubię coraz częściej ciszę i takie wyluzowanie od tego całego bałaganu. Dobrą propozycją są egzotyczne nazwy i wykonawcy muzyki chillout. Cos tu czasami wrzucę. Na początek zaśpiewa pani z okolic Białegostoku 🙂 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat klimaty jakie zapodajesz mnie nie robią. Choć zainteresowania muzyczne mam dość szerokie.

A te chilloutowanie powyżej fajne. Też coś podrzucam.

 

I może troche dobrego starego Techno. Najlepsze kawałki od 3.20 i 17.10

 

 

Edytowane przez Outsider
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2021 o 17:15, Witek-z-Ulicy napisał:

W życiu oprócz jakiś predyspozycji, czasami należy mieć szczęście, by spotkać na swej drodze dobrego pasterza.

Talent muzyczny, choć nim dysponujemy nie jest naszym, słusznie bywa nazywany darem.  Rozsiany w różnej mierze, według zamysłu niezgłębionego, z wieczności. „Niesprawiedliwość”, z którą się raczej godzimy  :)

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zakłócę ten nabożny nastrój.

Obywatelki i obywatele Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej!.


Czterdzieści lat temu,  przed północą rozpoczęła się operacja „Azalia”


https://www.youtube.com/watch?v=o0Pf9FY8Pg0

 

Poniżej KOMPANIA, która w tym czasie broniła obywatelki i obywateli Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej
Jak się dobrze wpatrzycie, to i Witka-z-ulicy w tym towarzystwie wypatrzycie. 


610240834_Rezerwa_Kompani_cznoci.jpg.9b7be9cf6912ac5b5d37f877fabd6e32.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie kolega tak osobistym wpisem. Odpowiem więc jeszcze tym razem, odpowiem żołnierskim pozdrowieniem :)

Przy tej okazji warto wspomnieć radę, która zachęca ku temu, by wygaszać niskie instynkty a uwalniać inteligencję.

"Niech umysły się zderzą a pieści niech zostaną opuszczone."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2021 o 16:14, Fozgas napisał:

radę, która zachęca ku temu, by wygaszać niskie instynkty a uwalniać inteligencję.

Daaaawno temu (lata 70te) na wiejskiej zabawie przetestowałem Twoją zachętę. Do kolesia, któremu nie podobała się mój hipisowski image i koniecznie chciał na solo powiedziałem - dobrze, ale niech to będzie pojedynek na inteligencje.
Chyba nie zrozumiał, musiałem uciekać 😄

A już wkrótce ja, pacyfista, również znalazłem się w armii. Przez jakiś czas kałach z magazynkiem ostrych wisiał na ramie łóżka... Dramatyczny to był czas... Oby nigdy nic podobnego się nie wydarzyło...

Jan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Świątecznie.

Widzę, że bracia metalowcy także mają swą muzykę związaną z świętami Bożego Narodzenia.
Ja natomiast zaproponuje dwie piosenki, które nawiązują do świąt Bożego Narodzenia, w aranżacji i wykonaniu współczesnych artystów.  

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.