Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tematy Związane Z Ochroną Powietrza


Andrzej_M_

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna nadzieja to zmiana klimatu, która działa na naszą korzyść, może za 10 lat typowa zima będzie taka jak ta obecnie więc wtedy różne pompki ciepła będą się sprawdzały a paliwa kopalne nie będą nam potrzebne.

A więc jeśli chcesz być ekologiczny w przyszłości teraz musisz kopcić do oporu i emitować CO2 do atmosfery na maxa bo to czysta ekologia, która zaprocentuje dla twoich dzieci, one nie będą już musiały spalać węgla bo będzie ciepły klimat w zimie.

Jeśli nie możemy zatrzymać zmian klimatu a ta działa na naszą korzyść to należy ją przyspieszyć inwestować w stare kopciuchy.

STOP hajbryd GO smog! SMOG IS GREEN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka Brytania.

Od przyszłego roku właściciele żelaznych piecyków na drewno, kominków oraz pieców nie będą mogli w nich palić węglem ani wilgotnym drewnem pod karą grzywny.

https://www.polishexpress.co.uk/wielka-brytania-ograniczy-palenie-w-piecach-wegle-i-drewnem-pierwsze-zmiany-wejda-w-zycie-juz-w-2021

 

Ale piece i kotly beda podobno mogli kupic/sprzedawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agni napisał:

,,,, A więc jeśli chcesz być ekologiczny w przyszłości teraz musisz kopcić do oporu i emitować CO2 do atmosfery na maxa bo to czysta ekologia, która zaprocentuje dla twoich dzieci, one nie będą już musiały spalać węgla bo będzie ciepły klimat w zimie. ,,,,

Bardzo unikatowy punk widzenia.
Mam obawy, że Twoje dzieci w niedalekiej przyszłości będą się wstydziły za takie poglądy swojego taty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PioBin napisał:

Wielka Brytania.

Od przyszłego roku właściciele żelaznych piecyków na drewno, kominków oraz pieców nie będą mogli w nich palić węglem ani wilgotnym drewnem pod karą grzywny.

https://www.polishexpress.co.uk/wielka-brytania-ograniczy-palenie-w-piecach-wegle-i-drewnem-pierwsze-zmiany-wejda-w-zycie-juz-w-2021

 

Ale piece i kotly beda podobno mogli kupic/sprzedawac.

Wszystko zgodnie z zasadą  "God save the queen"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę do dyskusji  dwa artykuły poświęcone Programowi Ochrony Powietrza w Małopolsce.
W obydwu artykułach autorzy powołują się na wypowiedzi pana Artura Krasowskiiego.

"Małopolska nowoczesnym gettem Europy? Zakazy w kolejnych gminach?"
źródło:
https://limanowa.in/index.php/aktualnosci/malopolska-nowoczesnym-gettem-europy-zakazy-w-kolejnych-gminach/47546

"Rozszerzenie zakazów spalania węgla w Małopolsce to nierealna mrzonka."
źródło:
https://www.portalsamorzadowy.pl/ochrona-srodowiska/rozszerzenie-zakazow-spalania-wegla-w-malopolsce-to-nierealna-mrzonka,147507.html


ps.
Zawsze ciekawe są komentarze pod takimi artykułami.
Zresztą tych artykułów z panem Arturem Krasowskim w tle, ukazało się ostatnio sporo na terenie Małopolski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrzej_M_ napisał:

...Zawsze ciekawe są komentarze pod takimi artykułami.

Też tak uważam. Już kiedyś zaznaczyłem, że komentarze internautów są nieraz ciekawsze od samego artykułu.
W tym wypadku jednak dyskusje na Forum są nie mniej interesujące. Uwagę przykuwa jeden więc – różni się od pozostałych.
Internauta odwołał się do „wiedzy i prawdy”. Uspokajał…
Dość rzadkie zjawisko, po roku 1989. Na tej stronie "sceny"… chyba tylko gentleman kładzie na to nacisk, więc jako jeden z nielicznych nie musi obnosić się religijnością.

A co do tematu. W sąsiednim wątku „NARESZCIE”, forumowicz napisał: „Ludzie wymieniają stare śmieciuchy na nowe bo są tanie i dobre.” To najlepiej obrazuje sytuację: zaczynamy „zjadać własny ogon”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

To akurat nie nowinka , niejaki Al Gor przegrał wybory to siup w ekologię i ma 10 razy więcej kasy od swojego prezia , a że mają kasę ci oni więc ogonkiem za nimi ciagna lewackie media typu cnn czy nasz czyli nie nasz TVN i mieszają w główkach tym lemingom po płatnych wieczorowych studiach bo to masa stosunkowo bezmyślna ale tzw wykształcona a reszta samo się toczy swoim kołem ciagnąc szaraczków na dno.

Edytowane przez berthold61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz, teraz TVN to telewizja "lewacka" a jak za poprzednich rządów krytykowali rząd PO-PSL to jacy byli? Bo niektórzy mają słabą pamięć i nie kojarzą już niektórych faktów, zdarzeń, wywiadów i artykułów czasami wręcz wyśmiewczych na temat Tuska i jego ekipy. 

Idąc Twoim tokiem rozumowania w Rosji NTV, TNT (należące do Gazpromu) i Rossija 1 to też jedyne słuszne telewizje bo przecież "nasze", rosyjskie a nie jakiś tam lewacki "The new Times".

To że niektórzy biją kasę na ekologii to żadna niespodzianka. Tak jak biją kasę Ci co proponują badanie koronawirusa za 500zł, sprzedają maseczki które nie chronią przed zakażeniem czy te lumpy, którzy mają fundacje pomagające uzbierać pieniądze na chore dzieci poprzez internetowe zbiórki zabierają z tego 6%. Jak my teraz zbieraliśmy 9mln zł  dla dziewczynki, to trzeba było uzbierać 9,6mln bo 540 000 idzie do dwuosobowej firmy małżonków Urban (zbieżność nazwisk przypadkowa, a może i nie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taa, nie wszyscy tez konczyli płatne studia wieczorowe .Nascie lat temu zdawali na "normalne" dzienne , gdzie kandydatow na jedno miejsce było sporo.

Po ich skonczeniu umią troche wiecej niz obsługa "ajfona".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, JorgusEmh napisał:

...taa, nie wszyscy tez konczyli płatne studia wieczorowe .Nascie lat temu zdawali na "normalne" dzienne , gdzie kandydatow na jedno miejsce było sporo.

Po ich skonczeniu umią troche wiecej niz obsługa "ajfona".

Widać na załączonym obrazku że nic nie umieją. Pozdrawiam Hermogenes

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że w TVP miałem 2 osoby ode mnie z miasta.. Pani Holecka i mój znajomy Masłowski, z czego ten drugi miał na tyle odwagi żeby oficjalnie napisać że głupot z kartki czytać nie będzie jak przyszła dobra zmiana i sam zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, berthold61 napisał:

Nie teraz ,ona zawsze była lewacka tzn ta pseudotelewizja , dobrze że sa jeszcze normalne tv ,polsat itp

Zapomniałeś chyba wspomnieć o narodowej szczujni, która na kolejną propagandę ma dostać 2 mld PLN... Ciekawe z czyich pieniędzy...

Na Antarktydzie jest 20 st, w przeważającej części Polski w obecnym sezonie, nie było śniegu, a Ty uważasz, że to przejściowe problemy??? Tak jak ceny w sklepach? 

Ja ludzi dzielę na mądrych i głupich, na złych i dobrych, a Ty na lewaków i prawaków? A były poseł "dobrej zmiany", były przewodniczący komisji sprawiedliwości, obecnie sędzia TK (chociaż nie spełnia wymogów wiekowych wg ustawy, której był współautorem) to kim jest? Kiedyś klęczał pod KC PZPR, a teraz klęczy w kościele i mówi, że wcześniej nie wiedział gdzie klęka? Dobre sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN zawsze był lewacki chociażby ze względu na powstanie, to jest bezdyskusyjne i wiadome nawet dla przedszkolaka. Jedni szczują na drugich i oba trzepią kasę na tym.

Absurdalne jest to, że Unia Europejska to niewiele znacząca część świata i nawet gdy będzie zielony ład to zanieczyszczenie ogólne będzie takie jak teraz bo są jeszcze USA, Rosja, Indie, Chiny, Japonia czyli najwięksi światowi truciciele, czy Afryka gdzie ekologiczna Unia wysyła swoje śmieci czyli plastik, oleje, statki do rozbiórki itd. Skąd tyle plastiku w oceanie ze statków wycieczkowych? Nie, to mówiący po niemiecku plastik z Afryki :)

Jeszcze bardziej absurdalne jest głoszenie zmian klimatycznych. Gorzej niż średniowiecze bo każdy ma telewizor w domu.

O zmianach klimatu możemy mówić w perspektywie 500-1000 a najlepiej 10 tysięcy lat. Jak ktoś mówi o zmianie klimatu w zakresie 20 lat to jest zwykłym... Najgorsze jest to, że w to całe kłamstwo klimatyczne umaczane są renomowane uczelnie.

WHO mówi o pandemii koronawirusa. A wiecie co to oznacza? Tak, to stan wojenny, prawa i swobody obywatelskie są zawieszone, braki w zaopatrzeniu i legalne bezprawie.

Ciekawe czasy nadchodzą tylko dlaczego znowu w Europie? Znowu kilku bandziorów zarobi kasę a trochę ludzi zginie. Pretekst zawsze się znajdzie teraz jest to klimat a raczej wojna o klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WHO nie ogłosiła pandemii. Przez takie nadinterpretacje właśnie rodzą się jałowe dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa co roku większe żniwo zbiera i nikt nie mówi o tym.Mówili wcześniej że zbliża się kryzys gospodarczy i oto następuje w postaci wirusa.Wszystkie duże firmy i małe też mają fabryki w Chinach i wirus zrobi swoje w odniesieniu gospodarczym tylko cwaniactwo zarobi na tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
12 godzin temu, cezar76 napisał:

Zapomniałeś chyba wspomnieć o narodowej szczujni, która na kolejną propagandę ma dostać 2 mld PLN... Ciekawe z czyich pieniędzy...

Na Antarktydzie jest 20 st, w przeważającej części Polski w obecnym sezonie, nie było śniegu, a Ty uważasz, że to przejściowe problemy??? Tak jak ceny w sklepach? 

Ja ludzi dzielę na mądrych i głupich, na złych i dobrych, a Ty na lewaków i prawaków? A były poseł "dobrej zmiany", były przewodniczący komisji sprawiedliwości, obecnie sędzia TK (chociaż nie spełnia wymogów wiekowych wg ustawy, której był współautorem) to kim jest? Kiedyś klęczał pod KC PZPR, a teraz klęczy w kościele i mówi, że wcześniej nie wiedział gdzie klęka? Dobre sobie. 

W nosie mam żłobów tzn polityków ,ok każdy z nich wart funta kłaków , czasem myślę by ktoś mądrzejszy pozamykał te wszystkie szczujnie jak to określasz  , pewnie każdy z nas by odetchnął od tego bredzenia jeden na drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, berthold61 napisał:

W nosie mam żłobów tzn polityków ,ok każdy z nich wart funta kłaków , czasem myślę by ktoś mądrzejszy pozamykał te wszystkie szczujnie jak to określasz  , pewnie każdy z nas by odetchnął od tego bredzenia jeden na drugiego.

No właśnie, przestańmy się wyzywać od lewaków i prawaków i zacznijmy szanować siebie nawzajem, szanować to, że każdy jest inny i ma inne poglądy. Wystarczy być przyzwoitym człowiekiem i nie robić krzywdy innym ludziom, nawet jeśli są inni. 

10 godzin temu, Agni napisał:

O zmianach klimatu możemy mówić w perspektywie 500-1000 a najlepiej 10 tysięcy lat.

Masz krótkowzroczne, egoistyczne i materialistyczne podejście. Wg Ciebie po co coś zmieniać, po co zacząć myśleć o klimacie, skoro i tak ja nie odczuję tych zmian? Po co mam coś robić skoro są więksi truciciele i łachudry klimatyczne i najzwyczajniej w świecie mi się to nie opłaci? 

I skończcie już z tym lewactwem, bo akurat teraz największe lewactwo jest po prawej stronie. To prawactwo obecnie najbardziej pragnie powrotu do lewactwa, do centralnego sterowania, ograniczania wolności, narzucania wszystkim swoich poglądów i karania za poglądy inne, niż jedyne właściwe. 

Trzeba przestać oglądać się na innych. Wystarczy być przyzwoitym człowiekiem i myśleć też o innych i nie robić im krzywdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, berthold61 napisał:

W nosie mam żłobów tzn polityków ,ok każdy z nich wart funta kłaków , czasem myślę by ktoś mądrzejszy pozamykał te wszystkie szczujnie jak to określasz  , pewnie każdy z nas by odetchnął od tego bredzenia jeden na drugiego.

Dlatego lubię sobie obejrzeć dobry film w internecie, czasem włączę TVN Turbo, Discovery czy History i to wszystko, człowiek zaraz zdrowszy jest. Myślę że Ci którzy oglądają kanały informacyjne, muszą mieć na prawdę dużo wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eliks napisał:

czasem włączę TVN Turbo, Discovery czy History

Ja też to lubię. Niestety ciężko mi się dopchać do TV - moje preferencje przegrywają z bajkami. ;-) Zaraz się dowiemy, że te kanały też są lewackie i w dodatku sponsorowane przez ekoterrorystów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.