Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skzp-02 niszczy forum


Gość berthold61

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam takiego wrażenia, ale może to być spowodowane tym że korzystam z tego sterownika. @berthold61, a tak dokładniej to co Cię męczy w tym temacie jeśli nie masz takiego sterownika. Ja np. nie mam pieca gazowego, czy kozy, więc tam wcale nie zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

W sumie nie mam nic ale wszystkie tematy po niecałej dobie są zasypane tysiacami o tym sterowniku , w temacie o kotłach podajnikowych , może nowy dział ze sterownikami zrobić? np zamiast mało odwiedzanego działu , co ktoś napisze o problemie z piecem to następnego dnia jest na 5 stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało który wątek, a w szczególności intensywnie eksploatowany, jest wolny od mnóstwa pobocznych tekstów.

Przedmiotowy ma niezaprzeczalne walory informacyjno - edukacyjne, podobnie jak kiedyś te o eCoal, Verbomat, sterownikach Boleckiego, do tego jeszcze ciekawa postawa twórcy sterownika, mnie nurtuje np. pytanie, ile on jeszcze tych podsuwanych pomysłów do niego wpakuje.

Każdy z ww. tematów o czymś bardzo istotnym traktował, niektóre ostatecznie wyleczyły z rozbudzonych oczekiwań, inne coś bardzo istotnego wskazały, ale raczej forum nie niszczyły, raczej podgrzewały jak dobry kociołek :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowników przybywa to i wątek się rozrasta.  Ale to tylko dwa wątki, zawsze można je olać jeśli kogoś nie interesują.

Pomysłów nie brakuje i twórca czasem je uwzględnia rozwijając swój Produkt.

A czy SKZP będzie w dziale Podajniki czy Sterowniki - nie ma znaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.