Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł na pellet


9uba

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Visitor1230 napisał:

A co do qoor...y i nedzy roznice za buforem robi 4 czy 3 d. Zadna.

Widać, że studiowanie zakończyło się brakiem słusznych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, robin60 napisał:

Kolego jedynie z Twej strony  na słowa krytyki są mocne argumenty przedstawione przez Ciebie - mianowicie pokazanie owej instalacji oraz kotła za pomocą wyraźnych zdjęć zajmuje to 2-3 minuty.

To do kolegi @Dracogo

Kolego ten artysta nie wstawi zdjęć z jednego błahego powodu. On nie ma żadnej Tekli :)

To zwykły stary kocioł z dołożonym palnikiem Kostrzewy 

Po za tym koleś został pożegnany na innym forum , własnie za obłudę , arogancję i czepianie się wszystkich  o wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, besix napisał:

Kolego ten artysta nie wstawi zdjęć z jednego błahego powodu. On nie ma żadnej Tekli :)

To zwykły stary kocioł z dołożonym palnikiem Kostrzewy 

Po za tym koleś został pożegnany na innym forum , własnie za obłudę , arogancję i czepianie się wszystkich  o wszystko

O Prosze Kolega Dracogo to klamczuch. Nieladnie prosze Pana szanownego. Kogo on tu i czego chce uczyc. Bedzie musial sie i tutaj pozegnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, besix napisał:

Po za tym koleś został pożegnany na innym forum , własnie za obłudę , arogancję i czepianie się wszystkich  o wszystko

Masz na myśli dareckiego z forum kostrzewy?. To chyba nie ten styl heheh. Tamten to dopiero był "wirtuoz" :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Benton661 napisał:

Masz na myśli dareckiego z forum kostrzewy?. To chyba nie ten styl heheh. Tamten to dopiero był "wirtuoz" :)))

Poczytaj sobie wszystkie jego posty a dużo ich nie ma , przekonasz się że to ten gostek :)

Edytowane przez besix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, kolego Benton 661 :)  Kolega besix ma taki uraz psychiczny, że nawet nie jest w stanie napisać o kogo mu chodziło :-D

A tak między nami, to znam tego człowieka lepiej od Was, bo to właśnie on pomógł mi dojść do porozumienia z moją instalacją, a szczególnie ze sterownikiem IgneoTouch. Nie znalazłem lepszego speca, bo nawet serwisant nie wiedział, o co temu sterownikowi chodzi, że nie pracuje tak jak niby powinien. Więc nie mogę złego słowa powiedzieć tym bardziej, że kontaktowałem się z nim osobiście, więc wiem swoje.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest " Urlopowiczu- darecki", Dracogo, dawaj zdjęcia :) kotła, Techa, modułu BIG w zapyziałej piwnicy , ja mam nawet twoje wykresy z grzania CWU , więc dawaj jak to nie ty to porównamy :) i jeszcze tego zaworu 4D   2".

Jeszcze może opisz jak to sterujesz swoim 4D , mając Igneo Touch z obsługą mieszaczy :)

 

Edytowane przez besix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego Visitor 1230, to nie takie proste, gdyż przebywam zagranicą, a pracą instalacji steruję zdalnie.
Ale bez kamer, umieszczonych w kotłowni, więc nie zrobię zdjęcia.

Nie mam też zamiaru udawadniać, że nie jestem kulawym cyganem, który ukradł sołtysowi konia.

P. S.

Ale zrzyty wykresu mogę dać, bo po to mam do nich dostęp, żeby analizować.

A zawór, to ja mam 1 1/2 cala besix.

Edytowane przez Dracogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki pracodawca za granicą trzyma takiego pracownika który siedzi bądź to w laptopie bądź w smartfonie , z tego co wiem to trzeba zasuwać by się utrzymać w pracy. A z tego co widzę to Ty pracujesz wirtualnie. Taka praca za granicą to tylko dla swoich obywateli a do czarnej roboty Polak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robin60 to nie wazne gdzie jest i co robi. Tez siedze za granica i pisze z telefonu bo Ruhetag...

Ale na potrzeby forum np. mozna znalesc "jakies" zdjecia i wkleic na odczepnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Visitor1230 napisał:

Jak sie juz cos wrzucalo a teraz wrzuci cos innego… No wlasnie… Sa tu osoby mogace jak widac zweryfikowac wiarygodnosc . Niecierpie takich typow. Gosc ma 50 postow a juz zaczyna pluc na prawo i lewo. 

Nie to żebym był fanem tego typa, ale mam jego wykresy, bo próbował mi udowodnić, że grzejąc CWU do ponad 70 st będzie miał mniejsze starty cieplne niż ja przy 50 st. Tak z niego kozak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój, Panowie. Darecki jest jedyny w swoim rodzaju, nie sądzę wiec, że to on, całkiem inny styl pisania itp., chociaż osobiście nic do niego nie miałem. Jednak na każdym forum jest wymagane minimum kultury osobistej, nawet jeśli mamy rozbieżne zdania

Edytowane przez Benton661
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, besix napisał:

Kłamstwo ma krótkie nogi facet . Przekonasz się dracogo :)

Wykres z grzania CWU z 11.08 do 12. 08 wstawisz ?

A co do zaworu to na fotce i tak nie zobaczysz róznicy między 2 a 1 1/2 cala

Widać, że poziom komisji śledczej na wzór Antoniego.

Tylko problem jest tego rodzaju, że ja mam Videnet od niedawna, więc nie wiem jak mam wstawić wykresy z sierpnia.Więc robi się coraz ciekawiej.

Mogę jednak wstawić wykres grzania samego zasobnika, jeśli komuś to jest do czegoś potrzebne.

Jeszcze ciepły wykres z ostatniej doby.

Aa1.jpg

Edytowane przez Dracogo
Wstawianie fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kocioł Tekli masz od dwóch tygodni :) kolego dracogo tak?, a mając Igneo Touch sterujesz zaworem 4D za pomocą regulatora TECH prawda ? 

To drugie to akurat prawda , mając zaawansowany sterownik z modułem BIG, który pozwala na obsługę mieszaczy  zaworem 4D kolega dracogo steruje za pomocą Techa , którego używał jak miał Regulator Estymy bez obsługi mieszacza. 

Edytowane przez besix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz wykresy besix, czy będziesz dłużej się bawił w Antoniego, czyli w bezpodstawne pomówienia, bez żadnych dowodów, tylko na podstawie swojej chorobliwej obsesji?
Wracaj do zdrowia jak najszybciej.

Nie widzę powodu, z jakiego miałbym się tłumaczyć z cudzych obsesji.

P. S.

Nie zapomnij wstawić wykresów, z którymi mój porównujesz, żeby i inni mogli je porównać. Bo inaczej, to komisja besixa a'la Antoni stanie się faktem.

 

 

Edytowane przez Dracogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robin60 napisał:

A jaki pracodawca za granicą trzyma takiego pracownika który siedzi bądź to w laptopie bądź w smartfonie , z tego co wiem to trzeba zasuwać by się utrzymać w pracy. A z tego co widzę to Ty pracujesz wirtualnie. Taka praca za granicą to tylko dla swoich obywateli a do czarnej roboty Polak.

Czyli jednak mało wiesz kolego.

A tak między nami, to żeby tego było mało, to wyobraź sobie, że gdy jestem w pracy, korzystam wyłącznie z firmowej sieci wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.