Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł na pellet


9uba

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Dracogo napisał:

Porównujesz wykresy besix

P. S.

Nie zapomnij wstawić wykresów, z którymi mój porównujesz, żeby i inni mogli je porównać. Bo inaczej, to komisja besixa a'la Antoni stanie się faktem.

 

 

Tobie naprawdę mocno zaszkodziło to usunięcie konta z forum, próbujesz tu pouczać ludzi, doradzać, a mi każesz porównywać dwa wykresy z zupełnie różnych okresów czasu ?  Wiesz co gdybyś był uczciwy i  nie wciskał tu kitów, to w ciągu pół godziny miał byś fotki swojej instalacji wraz z tym kotłem Tekla Draco Duo, wysłane do ciebie przez kogoś dla kogo sterujesz zdalnie tym kotłem.

Ale ty żenujący pajacu nawet na proste pytanie o sterowanie zaworem 4D nie odpowiesz mimo, że masz w opisie instalacji wymieniony regulator z funkcją ochrony powrotu bez określonej firmy.  Możesz już dopisać regulator firmy TECH.

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończyć wycieczki osobiste i zająć się merytoryczną dyskusją i wymianą poglądów. Do konfrontacji osobistych polecam raczej PW

Edytowane przez Benton661
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, besix napisał:

... mi każesz porównywać dwa wykresy z zupełnie różnych okresów czasu ?  Wiesz co gdybyś był uczciwy i  nie wciskał tu kitów, to w ciągu pół godziny miał byś fotki swojej instalacji wraz z tym kotłem Tekla Draco Duo, wysłane do ciebie przez kogoś dla kogo sterujesz zdalnie tym kotłem.

 

 

 

Więc nie wstawisz wykresu do porównania, żeby wszyscy się nie mogli przekonać, że są znacząco odmienne, zapewne. A teraz szukasz uzasadnienia takiego postępowania.

Więc wyjaśnij wszystkim, w takim razie, jaka jest różnica w pracy kotła, który pracuje na potrzeby samego CWU, w różnych okresach czasu?

W sytuacji, gdy ogrzewanie nie jest włączone, bo nie ma takiej potrzeby, gdyż temperatura pokojowa nie spadała przez ostatnie dni, poniżej 20 stopni.

P. S.

Nie będziesz mi zozkazywał, co ja mam robić tym bardziej, że nie jestem zainteresowany leczeniem Twoich urojeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2018 o 13:09, robin60 napisał:

Trochę masz racji , ale byłbym usatysfakcjonowany ja jak i inni jak byś mógł w szerszy sposób i w dodatku opisowy tak normalnie to opisać- tę sprawność na niskiej mocy która wyklucza bufor.

 

Kolego @Kroitzman ponawiam zapytanie na Twój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Czytam wasze wypowiedzi, bo miałem nadzieję znaleźć jakiś kocioł na pellet... Wynik tego jest taki że mam większy mętlik niż na początku. By ułatwić ewentualną pomoc dodam że do ogrzania jest budynek ok. 150m2, niestety problem jest też wysokość piwnicy (165cm).

Patrzyłem na piece:

Kostrzewe VG, Metal-Fach Slim Mini, Galmet, Blackstar+, może jeszcze coś innego. Kwota jaką maksymalnie mogę przeznaczyć na ten cel to ok 17 tyś 

Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna Edilkamin.

Montaż @Puławiak

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze Sekom Technix PEL 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.