Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostawcy Ekogroszku (Sklepy Internetowe) - Lista I Opinie- Kontakt, Zgodność Z Opisem, Dostawa


shogunzlasa

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz podać namiary?  W workach czy luzem? Ja w tym roku kupiłem od gwoździa  Chwałowice po 845 zł z dojazdem.  Z samego grocha jestem super zadowolony. Więc jak się da na przyszły rok taniej to czemu nie :)

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie postawiłem na sambudrol. Pierwsza dostawa najmocniejszego z tej firmy już kotłowni. Dziś dojedzie Power Max.
Jak, ci idzie palenie tym powermax? U mnie mega spieki połowa nieslalonego węgla. Różne ustawienia podawania i przerwy, ale nic to nie daje...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę super +. Mocny, spieków nie mam, może trochę popcornu spadnie. Palę w PID i teraz nie dostaje dużo wiatru, może przy mocniejszym dmuchaniu będzie inaczej. Muszę napisać że tak dobrego grochu jeszcze nie miałem, a paliłem Retopalem, Karena Wesoła (wesoła pomyłka), i trzy rodzaje grochu z Prestige.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak, ci idzie palenie tym powermax? U mnie mega spieki połowa nieslalonego węgla. Różne ustawienia podawania i przerwy, ale nic to nie daje...

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze masz tego małego pancerpola?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tego małego pancerpola i złego słowa bym na niego nie powiedział , fakt oryginalny trochę pomodziłem i było dużo lepiej a teraz mam ten nowy palnik ekodesign nic nie trzeba przerabiać tylko ściągnąc stary i na silikonie założyć nowy a reszta to ustawienia i spalisz każdy parszywy węgiel czy to płomienny czy nawet koksujący i to silnie typ 34,2 wiem co gadam bo spalałem bez spieków i koksików .

Edytowane przez berthold61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tego małego pancerpola i złego słowa bym na niego nie powiedział , fakt oryginalny trochę pomodziłem i było dużo lepiej a teraz mam ten nowy palnik ekodesign nic nie trzeba przerabiać tylko ściągnąc stary i na silikonie założyć nowy a reszta to ustawienia i spalisz każdy parszywy węgiel czy to płomienny czy nawet koksujący i to silnie typ 34,2 wiec co gadam bo spalałem bez spieków i koksików .
Można linka prosić?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cena cię w sumie nie zabije bo to grosze , bardziej na ustawienia bym skierował uwagę ja ze standardowych ustawień dla tego palnika 18sek pod/42sek przerwy zrezygnowałem i zrobiłem  6sek pod na 20sek przerwydla mocy max a dla mocy minimalnej mam 1,4sek pod /35 sek przerwy i to działa jak ta lala , tu masz nowy komplet palnika.

https://sklep.pancerpol.com.pl/produkt/nowy-udoskonalony-pierscien-paleniska-do-podajnika-standardowego-pps-v-klasa-15-kw/

https://sklep.pancerpol.com.pl/produkt/wianek-zeliwny-do-podajnika-standardowego-15-kw-30-lepsze-spalanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w poniedziałek zamówię. U mnie przy 3 sek podawania 14 przerwy Nadmuch 4 speoki takie że szkoda gadać. Połowa węgla spada, robi się wieża i za chwilę się przewraca i spada do popielnika.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doraźnie z uwagi na silną kampanię reklamową, chciałbym w kontrze do niej ostrzec wszystkich przed:

 
Wyroby Węglowe Prestige  Paweł J a M R Ó z
ul. Brzezińska 76, 41-902 Bytom
tel. 32 296 82 52
Bardzo oszukują na jakości, węgiel kiepski, a cena wysoka. Certyfikaty na stronie www to lipa.
Niejeden dał się już nabić w butelkę, a w tym ja niestety.
 
Z Fejsa wycinają złe komentarze, na youtube też. Na goglach nie mogą usunąć, najwyżej odpowiedzieć. A nabitym w butelkę proponuję zamieszczać komentarze na stronach  Google..
Edytowane przez marekbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kozak71 napisał:

Dzięki w poniedziałek zamówię. U mnie przy 3 sek podawania 14 przerwy Nadmuch 4 speoki takie że szkoda gadać. Połowa węgla spada, robi się wieża i za chwilę się przewraca i spada do popielnika.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Na 4 sekundach u mnie jest ok 25 sek przerwy , za krótko ci spala i pewnie za duużo powietrza zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 09:27, berthold61 napisał:

Ja też mam tego małego pancerpola i złego słowa bym na niego nie powiedział , fakt oryginalny trochę pomodziłem i było dużo lepiej a teraz mam ten nowy palnik ekodesign nic nie trzeba przerabiać tylko ściągnąc stary i na silikonie założyć nowy a reszta to ustawienia i spalisz każdy parszywy węgiel czy to płomienny czy nawet koksujący i to silnie typ 34,2 wiem co gadam bo spalałem bez spieków i koksików .

A do 25kw też play&play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zadzwonię dzisiaj do Pancerpola. Przeprasza za zaśmiecanie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palenisko zmienione, niestety za wiele to nie dało. Dalej robią się stozki z węgla i spada niedopalony...

Strasznie się skleja ten węgiel. Nadmuch ustawiony na minimum (bieg 3/10) to się tylko lekko żarzy i temp spada. Dam na 4ke to temp łapie ale 50% wywala niespalonego do popielnika.
Podawanie 3sek, przerwa 21 sek. Wydluzylem teraz przerwę do 40 sek. Zobaczę co się będzie działo.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pod koniec zeszłego sezony kupiłem 100kg powermax na próbę i ta jak u kolegi  Oldek palił się idealnie , wiec kupiłem 4t na całą zimę i niestety mam to samo co kolega Kozak71 groszek się skleja i nie jest to żużel ani koks tylko sklejony węgiel co prawda nie wywala mi połowy nie spalonego ale widać w popielniku kilka takich sklejonych węglików nie spalonych.Chyba coś pokombinowali z węglem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.